Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Хоби?нови  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано20.05.10 13:49



Нещо прекалено сериозен ми стана този клуб.

Вие хоби имате ли си и какво е то?

Аз, не че съм запален, но с годините съм събрал доста подложки за бира, хубави чаши и халби за бира и много стари речници. Но това не ми е било цел, а се е получило просто ей така...

Как е при вас?

Какви са вашите хобита?



Тема Re: Хоби?нови [re: АВе]  
Автор Py** (съвсем нова)
Публикувано20.05.10 14:03



И при мен се получи някак нашега.
Като дете събирах салфетки.
Дъщерите ми се запалиха и те и сега имаме тонове шарени хартийки в десетки кутии у дома!





Тема Re: Хоби?нови [re: АВе]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано20.05.10 14:57



Нещо май ти е скучничко



Ако някой друг беше попитал, щях да кажа/напиша.
На тебе не

Но мога да ти кажа
Наздраве



Тема Re: Хоби?нови [re: АВе]  
Автор Koнфyзuя ()
Публикувано20.05.10 15:12



Най-новото(вервай) ми, е
да колекционирам данни за кандидатснахи - до 12 под 18 и ненавършили 21.
Предстои ми и съпруга за Омегин да търся ... не гадже, тва го вършим отдавна и заедно, а сериозна и сърцата стопанка на ушните му мидички милички преди всичко и после всичко останало едно по едно, и лека полека

Мислех шифровано да предупредя тук толкинистите някак, ама ще остане за събота или неделя като еветуално се върна от Рожен.



Тема Re: Хоби?нови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано20.05.10 15:50



Може да се каже, че събирам компютри и всякакви периферии, джунджурии към тях. Задължително работещи, в отлично здраве. Добре почистени (що Циф и доместос отива ...). Не ми е супер-страст, но съм посъбрал, смея да твърдя, някои култови нещица, от зората на персоналните компютри.
Също имам много видове информационни носители, дискети различни, МО-та, zip-ове jaz-ове, касети с магнитни ленти и.т.н. И разбира се, работещи у-ва, които да ги четат. Имам си и перфоленти и перфокарти. Също и стари калкулатори вкл. нашата легендарна ЕлКа и един от първите инженерни калкулатори на Texas Instruments, култов.


Доста са нещата и за съжаление заемат място и инспирират мърморене по време на семеен съвет. Споменава се термина "вехтории" ...
Още не съм направил пълен и подробен списък, но като се замисля, май длъжък ще доде.

По-занемарено хоби ми е Бридж. До преди 10 год. яко шляпахме и по домашно и клубно и по официални турнири. Сега вече нямам толкова време - трябва си съсредоточаване, поддържане на форма, не може да се шляпа как да е, особено на турнир.
А, събрал съм и няколко тестета карти, много красиво нарисувани, не стилизирани като повечето сега. Някои от тях ги продаваха едно време във всяка будка по 2.80 лв - бяха полски или ГДРейски.



Тема Подложките и халбите...нови [re: Py**]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано20.05.10 15:58



покрай един приятел състудент. Заминава за Зап. Германия по татово време и пита: "Кво да ти донеса?"

Аз го зная, че отива с много малко пари, и му казах да ми донесе подложки за бира от всяко заведение, в което... таковата.

То тук си нямаше такива подложки почти никъде, та... Все тая.

Остана си като пожелание за армаган. Хем не товариш заминаващия, хем има повод да се видите и той да ти разкаже как е там, по белия свят, където е бил.

Покрай това ми измислено хоби някои почнаха да ми носят по биричка-две от странство, други - халби... И така.





Тема Наздраве!нови [re: Гъpkинятa]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано20.05.10 15:59



Все си мислех как от хвърчила да правя ел. ток поне за един столитров бойлер, ама няма да ти кажа.



Лек ден!



Тема Тежки задачинови [re: Koнфyзuя]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано20.05.10 16:05



имаш!



Защо ли се сещам за първата страница на "Преди да се родя и след това" на Ивайло Петров... не се сещам и не ме питай.



Тема "Вехтории" да се...нови [re: Phillip]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано20.05.10 16:08



замени с термина "музейни експонати", "ценности на халтурата" и се консултирай с ник Каката по кой член от кой закон да ги поставиш под защитата на Юнеско!





Тема Re: Хоби?нови [re: АВе]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано20.05.10 16:53



АВе, ще си менкаме подложките за бира, май






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.