Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Има си готварски клубнови [re: farmer]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано11.06.10 21:50



Какво и е на българския, и тя ли ще емигрира в Германия да става заврян зет?
И какво?
И конфитьюра ли си взима с нея?
Нищо не ти разбрах, каже де?



Мнението е позиционирано!

Тема Re: контифлюренанови [re: ПЪTниk]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.06.10 22:05



Е верно е, че като чистач требе да е оригинална, ама на теб за какво ти "конфитьюрае"
иначе нищо и няма ..просто седи в ъгъла и си повтаря : аз съм Наполеон и клуба е моята империя...
/така де но има и о-в Света Елена/



Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит

Тема Re: контифлюренанови [re: farmer]  
Автор KOHФИTЮP (оня)
Публикувано11.06.10 22:50



Най- обичам да клюкаря зад гърба на хората и да говоря в трето лице за тях, може и в четвърто.
Сериозно ли ти минава през главата, че вр. ни замазма с този конфитюр?
Голябо бебе си ти фармер, подценяваш ти жените.
Никога не ми минава през главата мисъл, че аз ще усетя когато една жена реши да ме замазва?
А вр. е с особени способности и това важи с пълна сила за нея...и като се вземе предвид моята и твоя напреднала възраст.
Какво още лошо можем да кажем за вр., сещаш ли се?
Харесва ми да клюкаря зад гърба на другите, много ми е гот, чувствам се някакси по възвишен от тях, голяма работа съм аз.
Отивам до килера да си отворя един кристален конфитюр от малки ягоди, но преди да го изям ще му се порадвам на цвета и ще си мисля за вр. за теб, за мен, за живота и конфитюра.

КОНФИТЮР, боже какво хубаво име за ник, как не съм се сетил до сега.

Мнението е позиционирано!



Тема Re: Има си готварски клубнови [re: farmer]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано11.06.10 23:03



Нещо те притесни или изнерви, че в този клуб може да се говори и за готварски рецепти? Не е за първи път, не е и за последен, така че, ще трябва да свикваш. Тук може да се говори за всичко и това му е от най-хубавите хубавини на клуба.



Тема Re: farmer, какво те прихвана?нови [re: farmer]  
Автор вp. ()
Публикувано12.06.10 13:00



пъдиш ме от клуба ли, или ми казваш нещо друго?
мерси за "разяснението" как работи търсачката на дир, макар че нищо в тона на обръщението ти към мене и коментарите ти за мене не прилича като да си искал да ми помогнеш.
както вече казах - знам къде е готварският клуб, но предпочетох да попитам тук, където, както се вижда, има много хора, от които мога да науча нещо. и аз искам да го науча точно от тези хора и това да се случи в този клуб.
където, освен това, можем и да си побъбрим приятно преди нечия кръвна захар да падне, или да скочи по вечерно време преди, или след като се е наял, да го направи раздразнителен и да му се зловиди правописът ми барабар със съществуването ми изобщо.
не го правиш това за първи път, но досега не бях показвала, че ти обръщам внимание като го правиш.
нема-нема, па току те схванат карастановите и ми се озъбиш зло, ни в клин, ни в ръкав.
какъв "наполеон", какво намесваш тук модераторстване, какви трици?!
седим и си говорим с хората за сладки неща, ти какво искаш?
кажи бе, човек, кажи като мъж, какво ти вадя очите толкова точно аз?
какво съм ти направила?
мернах някъде, че подмяташ някакви неща, че преди десет години ли, кога там, нещо съм ти казала ли, направила ли, какво е то?
излей го поне, инак по този начин ще се отровиш от толкова дълго потискана неприязън





Тема Re: farmer, какво те прихвана?нови [re: вp.]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано12.06.10 14:08



Бъди снисходителна към фарми, олеква му като те наплюе, ако не си ти, друг ще наплюе
Теб си е набелязал човека, причина не му трябва.


А на мен кажи оня РЕДБУЛТЮТЮН в жълтата кръгла кутия от снимката пушиш ли го още.
На мен не ми хареса за цената и се чудя какво да пуша или да ги отказвам.

Мнението е позиционирано!

Тема Re: farmer, какво те прихвана?нови [re: ПЪTниk]  
Автор вp. ()
Публикувано12.06.10 14:14



ми много скъп стана :((
трийсдевет кинта за 120гр. :(((
ама пък е хубав... не го е срам


напоследък и го няма, не го намирам, пуша всякакви буламачи...
а ти пробвал ли си от тези тютюни, които ги предлагат за по 30 кинта за кило, нарязан за цигари?
някакви частни хора... гледам обяви в мрежата, ама засега ми е едно такова... абе не знам, нещо ме притеснява да си поръчам, само дето не знам какво...



Тема Re: farmer, какво те прихвана?нови [re: вp.]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано12.06.10 14:26



Скъп , не е лош тютюн, но близо над 4лв. ми струват 20 цигари, скъп е за качеството си, а за 5лв се продава бяло БОРО също с добър тютюн.
От оня тютюн килограмовия не съм купувал, но казват че е голяма мизерия, в него овчи барабонки косми и друга смрад.
Накъм жълт СЪНИ 40гр 6.20лв. от магазина с бандерол опитах-същата мизерия.
Добих чувство, че това нарочно се прави с насипния тютюн, за да си купуваме цигари и понеже разликата е 50ст., най- добре западни цигари...
егати и политиката безцеремонна.
Аз съм отказвал цигарите, до 10 години не съм пушил, след това още две. Аз мога да откажа цигарите, нарочно ги пропуших, организмът ми има нужда от тях или се разпада.
Колко ли хора са като мен?
Никога няма да простя на това правителство този номер, който ни погоди.
Колко ли хора са като мен?

Мнението е позиционирано!



Тема Re: farmer, какво те прихвана?нови [re: ПЪTниk]  
Автор вp. ()
Публикувано12.06.10 14:47



абе болни хора сме ние, зависими и доста жалки.
това е истината, уви





Тема Re: по въпросанови [re: ПЪTниk]  
Автор вp. ()
Публикувано12.06.10 15:00



- на кухненската тераса, в казан, с бързовар.
тя е 5х3.5м, не е остъклена като на съседите - те всички си направиха стаи от балконите си.
аз си искам голям кухненски балкон




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.