Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: контифлюрена помощ, моля?нови [re: Гъpkинятa]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано28.05.10 22:48



Ако на Вр. не й се е получило от ягоди, заменката я приемам аз с желе от дюли. Разкошно! Обаче сделката не е зехтин - домашно сладко, а бира - домашно сладко!

ПП.Моля потвърдете!





Тема Re: краткотрайните вманиачаваниянови [re: вp.]  
Автор и-фeя (меценат)
Публикувано28.05.10 22:51



в бурканчето стои такова зелено, като твоето, но като се сложи в тези малки чинийки за сладко, е някак искрящо. ето като това


а вътре, като в онези лампи с разни флуиди, плуват смокините.



всъщност може и да не е такова, щото на бабоспомена очите са искрящи :)

непременно ще издиря рецептата за рачел, с всичките варове, шари и други салтанати :)


*на привю снимките излизат, но сега не ги виждам, затова ги пускам като линкове

Редактирано от и-фeя на 28.05.10 23:04.



Тема :))))))))))))нови [re: и-фeя]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.10 22:54



дали - да НЕ ти цункам..намазаното дупенце;) със нарязани дюлеви стърготини



Тема Re: :))))))))))))нови [re: NUT]  
Автор и-фeя (меценат)
Публикувано28.05.10 23:10



или с дюлево пелте. една от американските формули за щастие "фъстъчено масло с желе" може да се представи като "тахан с пелте, намазани на дупе" :)))



Тема Re: :))))))))))))нови [re: и-фeя]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.10 23:15



визирам подобна - сладка





Тема Re: Намерих чесънанови [re: AK47M]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано29.05.10 09:15



Най я харесвам смесена със салата от маруля, после към салата от краставици, после - направена на таратор / със или без краставици/.
Ако пък попиташ чичо Гошо - свят ще ти се завие от приложения и рецепти.
Ако пък хептен искаш да си вържеш здрав пръст - пусни тема в готварски рецепти по долу и им направи скомена че си притежател на такова несметно количество левурда.
Е, пък зад бензиностанцията не съм се сетил да търся - ма пък за теб е все едно че ти е в двора.



Тема Re: Ми не си праванови [re: .Jess.]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано29.05.10 09:44



Тряя да има пуйно бадемчи във сяка смокинка. Оооох, бабачкааааааа. Само дето леля докторка ша бий през пръстити здравата.

Офффффф, мечти, мечтииии навеки забранениииииии.



На дядо сладурът.

Тема Re: Ми не си праванови [re: дeдo_Aндpo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано29.05.10 09:53



Стига, де!Има ли значение дали ще умрем ужасно здрави или леко болнавки?


Но си спомням баба ми (селска жена и готвачка с голям усет) как казваше:От миризмата да се наядеш!Така че ако се захванеш със смокинопълненеорешковаядчица, ще изпиташ кеф и после може и да не ти се ще да си изяждаш рожбичката



Тема Re: в този ред на мислинови [re: Гъpkинятa]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано29.05.10 10:19



Наместо да го подмяташ, ми го върни на следващия купон.
Специално ще дойда да си го прибера.


И се силиш подарък да ми правиш, но софка се варди от тези с даровете.Тя си иска нейното си произведение , което е напоено с кръвта И.
И междудругото бях замислила грандиозен проект. На всеки от клуба мислех да подаря гоблен за спомен от мен.Обаче, след особено наскърбилото ме отношение на Оптимиста/голям човек да се излага така/ на купона към жеста ми, реших , че няма сми да се хабя за тоя що духа.
Сега разбирам и смисъла на стиснатостта на някои хора, които всичко оставят в дома си за децата и внуците си.А аз, глупачката, досега се раздавах и доста от гоблените си съм подарила, т.е. проявявах жестове от сърце и накрая ми се изсраха на главата, че и виновна, а и налагаща подаръчен тормоз излезнах.
Егати абсурда, егати чудото!

Чудаците украсяват света!

Тема Re: контифлюрена помощ, моля?нови [re: Гъpkинятa]  
Автор вp. ()
Публикувано03.06.10 16:23



хахахаха : )))))

цитат:

"Зехтинът Extra Virgin е маслиново масло с най-високо качество, получено при пресоване на маслините, като се използват само механични средства. Зехтинът Extra Virgin е произведен в резултат на първото студено извличане при температура не по-висока от 27 градуса.
Процесът на производство на зехтина Virgin включва измиване и подсушаване на маслините, изстискване на плода в центрофуга и филтрация на полученото масло."

значи само ако си взела маслините, измила, подсушила, изстискала в центрофуга и филтрирала до екстра върджин зехтин със собствените си ръце, мисъл и сърце, би било възможно да го замениш с моето сладко.
то, както вече някой спомена, е бутиково. не може да се разменя за промишлен продукт, който си купила, понеже е безценно


ама аз пък хич не обичам зехтин, мирише ми и ми остава мазно в устата...
вероятно последствие от на баба ми ужасяващите способи да ме вдебели като малка. опитваше се да ми "прочисти организма" като ме караше да се жабуркам със зехтин дълго и всеки ден, докато той се превърне в отвратителна пенеста суспензия и... да не продължавам, схващаш идеята : ) супер гадно беше.

абе направи си сладко, оказа се лесно и освен тва супер забавно : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.