Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Стара отровна гъбанови  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.05.10 21:10



ли е тази Русенка, дето взела че родила на 62, а и с кой акъл са и съдействали докторята плевенски?





Тема Демокрация енови [re: Silverado]  
Автор musakata (от всичко )
Публикувано12.05.10 21:42



Конституцията не отхвърля тази възможност, тя е спазвала конституцията.
А сега на въпроса. На всеки малко или много му хлопа дъската, на нея явно доста, може би има някаква мисъл в мозъка и, която не и дава мира. А от мен може да има само похвали за куража, да са живи и здрави децата и.
Но ми се струва, че ако зададеш въпроса във възрастовата група 60 + ще събереш по-достоверни мнения

професионален дръпни локум


Тема Re: ?нови [re: Silverado]  
Автор вp. ()
Публикувано12.05.10 21:42



добре ли си?



Тема Re: Демокрация енови [re: musakata]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.05.10 21:50



А що си мисля че има ограничение за по млади желаещи и то в долната граница на 40-50?



Тема Re: ?нови [re: вp.]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.05.10 21:53



Ми едното е 0,5 кг. а другото 0,9 кг. - а и колко години ще успее да го възпитава?
Има достатъчно млади и нуждаещи се!
Знам ли дали съм добре, а и казва ли ти някой?



Тема Re: Демокрация енови [re: Silverado]  
Автор Musakata (от всичко )
Публикувано12.05.10 22:04



Да, така е, има възрастово ограничение 43 г. дори ако човек сам финансира процедурите. Нарича се дискриминативно ограничение. В другите страни достига до 50 г., явно човекът много е финансирал процедурите.

професионален дръпни локум


Тема Re: Демокрация енови [re: Musakata]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.05.10 22:08



Това беше и първата ми мисъл, пък и за едното дете нещо не разбрах дали е добре - лекари по К1 коментираха.



Тема Re: Стара отровна гъбанови [re: Silverado]  
Автор уф (терореро)
Публикувано12.05.10 22:37



Защо?
На теб точно какъв ти е проблемът с хорските деца?
На теб точно не се разбира ква ти е драмата..., ако можеш да я обясниш, ама лично, щоту иначе никой не ти се бърка примерно, в стръвта за риба, така че...



Тема Re: Стара отровна гъбанови [re: Silverado]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано12.05.10 22:41



Много малко информация има по случая. Не знам защо е направено така, даже не знам дали биологичния материал е нейн- нейна яйцеклетка или е чужд.
Раждания след 45 и след 50 има, но за съжаление рядко са успешни, в смисъл че се раждат пълноценни издрави деца. в повечето случаи са или с генетично заболяване или са много недоносени и съответно с церебрални увреждания.
В последните години знам за няколко раждания на деца от майки над петдесет иза съжаление поради недоносване децата са с увреждания. А родителите - твърде възрастни за такъв товар. Тоест, трагедия.
Преди години се запознах с едно момиченце, което водеше по-малко момченце за ръчичка. питах - това братчето ли ти е, а то каза - не, вуйчо. Оказа се че малкият вуйчо е син на бабата на момиченцето, роден е в напреднала възраст, обаче здраво и чудесно момченце, отглеждано с много любов от родителите и двете каки с тридесет години по-големи от него.
Та, и аз си мисля че е безотговорно да поемеш обоснован риск да създадеш инвалид. не заради теб, а заради него.



Тема Re: ?нови [re: Silverado]  
Автор вp. ()
Публикувано12.05.10 22:50



разликата във възрастта на най-голямото дете на антъни куин и най-малкто е ~60 години. антъни куин е станал родител за последен път къде 80годишен.
лучано павароти пък е станал баща на близначки на 63. ако не беше се разболял от рак и не беше умрял, може би можеше да има още деца, кой знае.
тях и други подобни що не ги наричаш "отровни гъби" в специално пусната за тази цел тема.
а пък купища млади жени на по 25-30 си отиват фраснати с кола от поркан малоумник, рак, наркотици, лош живот, общо тъпанарство... кво ли не.
на каквато и възраст да е човек няма никаква гаранция, че ще живее до старини.
а още по-никаква, че е във възможност и състояние да възпитава деца.
особено ако е тъпанар и простак - пък хич няма такава гаранция.
още малко ще вземеш да постановиш кой има право да има деца и кой няма.
може би тази жена, била доктор, прочетох като ме заинтригува темата ти, ще отгледа и възпита умни и читави деца и ще живее здрава и достойна като прабаба ми до 103, знаеш ли дали няма.
кво пък ти е направила, че да имаш такова отношение, се чудя.
...макар и не много : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.