Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Цената на неизпълнимите обещаниянови  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано21.04.10 14:42



Майка ми си замина от този свят точно на Великден. След мъчителна битка с рака. В един от моментите на безсилие от моя страна, когато ме видя да плача, тя поиска нещо от мен- "Не плачи", а аз и обещах, без да съзнавам, че това обещание е трудно изпълнимо.



Тема Re: Цената на неизпълнимите обещаниянови [re: пoeтичнa]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.04.10 16:46



Ако си го спазила пред нея, много си и помогнала да си отиде в мир. После тя сама би ти дала разрешение да си поплачеш, за да ти олекне от загубата и да можеш да продължиш нататък...

Не се измъчвай.



Елате си узнете лордот!!!

Тема Re: Цената на неизпълнимите обещаниянови [re: пoeтичнa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 19:49



Моите съчувствия и за теб!
Мисля, че е хубаво да си изплачиш сълзите.Хубавите неща, които ни свързват с заминалите си от този свят са тънките лъчи, които няма кой да прекъсне.
Разкажи ни за майка си!И на теб казвам- нека природния закон да изпращаме родителите си да бъде спазван.



Тема Re: Цената на неизпълнимите обещаниянови [re: Фиш]  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано21.04.10 20:08



Светица.

Илюстрирах пример за обещание, което е невъзможно да бъде изпълнено. Мисля си, че на всеки един от Вас ( пишещите в този клуб) му се е случвало да поеме такова (независимо за какво) и да не може да го спази. Как сте се чувствали? Как сте преодолели терзанията? Каква цена сте платили за това?

Нямам спомен да е обсъждано това или греша?



Тема Re: Цената на неизпълнимите обещания [re: пoeтичнa]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.04.10 20:55



Зависи от майката.
Моята винаги намира по една поне злобна дума за мен,независимо,че и помагам много.
Така че утре да предаде богу дух няма да пролея и една сълза.
Това е живота.На добрия човек с добро на серсемина със серсемлък.
Трудно се пишат тия думи,но това е истината.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Цената на неизпълнимите обещаниянови [re: пoeтичнa]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано21.04.10 21:31



Мир на душата й !!!!!

Тя знае че ще плачеш независимо какво си й обещала ... Знае че няма да я пуснеш да си отиде скоро..

От друга страна пък казват че сълзите на близките държат ' пътника' , който е тръгнал за Вечността при земните човеци и не го пускат да си тръгне .

Пожелавам ти сила, много сила за да имаш сили да плачеш , да свикнеш с това че майка ти си е 'отишла' . липсата на близките на човек, които той не избира и са си 'тръгнали вече за Вечността ' не се преодолява , просто не се преодолява , а само се свиква да живееш с тяхната липса.



Тема Re: Цената на неизпълнимите обещаниянови [re: пoeтичнa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.04.10 22:40



Мисля, че е твърде рано да спреш да поплакваш за нея.Съгласна съм с Барби за задържането на духовете на земята, но ако майка ти е била светица е осъзнавала, че нейното "Не плачи" е неизпълнимо.
Мислила ли си, че умирайки от онкологично заболяване (сигурно със силни болки) не се е отървала от земното си съществувание?Би ли искала мъчките й да не свършват.

Това обещание не го приемай като неспазено.Майка ти не би могла да възпита дете с каменно сърце.Уверявам те!



Тема хммм, при мен е обратното -нови [re: пoeтичнa]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано22.04.10 08:21



не плача когато трябва,
ама плача, когато не трябва...
и все ми е едно кофти поради това...
на умирания и погребения на близки хора - съм абсолютно сух и някак си отстранен от ситуацията,
а пък понякога, когато разказвам или видя нещо - внезапно гърлото ми се стяга, говорът ми секва и думата ми увисва - щото ще се разплача...

абе - излагам се...

пп - всъщност, установих, че с възрастта човек по-трудно контролира тялото си... не ставам за детектор на лъжата, абсолютно не ставам...


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: Благодаря Винови [re: Бapбapeлa]  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано22.04.10 08:22



на всяка поотделно. Имам да научавам още много уроци. Човек не е всесилен и е твърде малък. Прашинка.
Благодаря!



Тема Re: хммм, при мен е обратното -нови [re: ceлянинъt]  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано22.04.10 08:33



Изтъкан от емоция, която умееш да контролираш. Е, понякога ти изневерява, но какво по хубаво от това. Подарявам ти усмивка

за ведър и спокоен ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.