Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Дебелите хора не са лоши!нови [re: kotarak_a]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано08.04.10 15:59



Имах един приятел евреин, който като малко дете е бил в нацистки концлагер. "Дарявал" там кръв едва ли не ежедневно. Родът му е от Полша. Огромен мъж повече на маса, отколкото на ръст, де, ама нищо...

Той живееше много нашироко и весело и се радваше на всяка дреболийка от живота, особено на вкусни ястия, ако може в големи порции, даже двойни, моля! И с хубаво вино, ако обичате!

Разкошен пич, вдъхновен преводач, велик разказвач, направо приказник, галантен кавалер и МНОГО, АМА НАИСТИНА МНОГО ДОБЪР ЧОВЕК.

Преди 10-ина години офисът ми беше на Позитано и Витошка, срещам го в една много гадна мразовита и дъждовита есенна сутрин на тротоара там. Той живееше много наблизо. Върви по улицата и си плаче. Обувките му развързани и връзките се влачат в калта...

- Здрасти, Соломон! Какво се е случило?! Защо плачеш?!
- Снощи се скарах с жената, АВе. Скарах се и с дъщерята. И те за отмъщение днес отказаха да ми вържат обувките. Сигурно много съм ги обидил...

Той, нали е много дебел, не може сам да си ги върже.

Клекнах на тротоара, вързах му обувките. После го качих в офиса, да си поизмие лицето и да пие едно кафе от служебното...

Такова им било отмъщението на неговите жени, значи. Гадини ньедни!



Той умря преди 4-5 години... лека му пръст! Инфаркт нэкъф... Златен човек беше!

Такивамитиработи



Тема Ахъм, даже иманови [re: Phillip]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано08.04.10 16:05



думи, които сами по себе си са някакви анклави.





Тема Обувките.нови [re: ABe]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано08.04.10 16:22



Познавам дебели хора, които си купуват съответни обувки - без завързване-отвързване, само си пъхаш крака и с другия си помагаш малко и готово. И обратното. Някои такива модели дори имат И връзки, повече за красота. Аз още като студент си бях купил такива, понеже ме мързи да връзвам, а понякога правя и "зъл възел", както би се изразила баба и много се ядосвам.

Така че, твоят приятел малко театро ти е разиграл.





Тема Мнее, не бешенови [re: Phillip]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано08.04.10 16:59



театро. Той си беше такъв.

Усмихвам се само като си спомня за него и ми става хубаво на душата.



Тема На алкохолик...нови [re: ABe]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано30.04.10 11:10



На алкохолик с цироза му присадили черен дроб. Черният дроб отхвърлил алкохолика.



Редактирано от АВе на 30.04.10 11:18.



Тема Трагедията на ХХ векнови [re: ABe]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано30.04.10 11:16



Трагедията на ХХ век е, че е потънал "Титаник", а не "Аврора".



Редактирано от АВе на 30.04.10 11:17.



Тема Re: Трагедията на ХХ векнови [re: АВе]  
Автор Aycлaндep ()
Публикувано30.04.10 11:21



eloquently worded. i am in full agreement here.





Тема Re: Трагедията на ХХ векнови [re: АВе]  
Автор gelsomino (solitario)
Публикувано30.04.10 11:47



потъването на титаник е лишило много хора на стария континент днес да са наследници на забогатели вуйчовци и чичовци от америка.
така че ефектът от трагедията не се изчерпва само с гибелта на няколко хиляди.



Тема Глоба за стар виц!нови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано30.04.10 11:50



В размер на 2 рубли.





Тема Re: Трагедията на ХХ векнови [re: Aycлaндep]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано30.04.10 12:09








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.