Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: вицнови [re: ABe]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано19.07.10 16:57



Група японци отива на посещение в български машиностроителен завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най-добрите традиции на българската литература. Разглеждайки, попадат на интересна сцена. Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл на земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден:
- "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла"
Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда:
- "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря"
Стругарят още по-ядосан отвръща на инженера и преводът е:
- "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е направил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му дига кръвното, ще прави секс с майка му, и с майките на другите работници, и с майката на директора и дори с майката на самият завод...".
Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават. Супата от водорасли май не е най-добрата храна.



Тема Re: вицнови [re: Гeвpek]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано19.07.10 17:20



Събрали се Айнщайн, Паскал и Нютон и решили да играят на криеница. Решили Айнщайн да брои, а Паскал и Нютон да се крият. Започнал да брои. През това време Паскал бързо се скрил, но Нютон не успял. Чудил се какво да измисли и накрая нарисувал около себе си с тебешир един квадрат. Айнщайн спрял да брои, обръща се и гледа Нютон стои:” Защо не си се скрил, Нютоне?” – „ Аз не съм Нютон, аз съм Нютон на квадратен метър- аз съм Паскал”.



Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема хаааааахахааааха.......нови [re: Гeвpek]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано19.07.10 17:28





добре, че в момента в който прочетох вица, бях останал сам в стаята, щото се хилих точно пет минути без да се спра!

"Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават."...

...и продължват да мислят през целия полет обратно до Япония как ще изглежда йероглиф, изобразяваш секса на стругаря с майката на детайла или секса на стругаря с майката на завода и т.н.
освен туй, отделен голям проблем е, как да навреш толко много секс, с толкова много майки, между редовете на едно триредо судоку, пардон, хайку.
(с консумация на супа от водорасли не ще успеят да го измислят, че и сакето няма да им помогне...)



Тема Кла-а-асика!нови [re: Гeвpek]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано19.07.10 18:07



Мноо готин виц!



Тема Пепеляшка към принца:нови [re: ABe]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано22.07.10 14:03



Пепеляшка към принца:
- Обувката ми стана! Кога е сватбата?
- Това беше полуфиналът. Сега ще мерим сутиен.





Тема Re: вицнови [re: ABe]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано22.07.10 14:29



Отишъл някакъв тип при психиатъра и:
- Докторе, аз съм кон.
-Кон? Защо мислите така?
- Ами ето един случай. В магазина продавачката ме пита : Какво искаш, бе кон?
- Е, тя е проста жена, може би невъзпитана...
- Друг случай. В работата шефа ми казва: Петров ти си кон!
- Е, може би е бил ядосан...
- Ама има и друго. Връщам се у дома и жена ми ме пита: Къде ходиш до това време, бе кон.
- Е, хайде сега! Тя нещо не е била в настроение...
- Не, не е само това. Вчера, когато минавах покрай конната база, съвсем ненадейно на гърба ми се метна един жокей!
- Вярно ли? И какво се случи после?
- Е, ами дадох каквото можах от себе си....

Предпочитам оптимизъм, но ме избива на реализъм. /Пътник/


Тема Когато намериш свестен мъжнови [re: ABe]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано27.07.10 11:04



Когато намериш свестен мъж за женене, няма абсолютно никакво значение какъв е цветът на Бентлито му.





Тема Глоба занови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.07.10 11:11



виц базиран на очевидни факти!



Естествено, че е най-лесната работа едно Бентли да бъде пребоядисано в цвят според вкуса на настоящата стопанка.




Тема Аман от тебе! Шти отнеманови [re: Phillip]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано27.07.10 11:13



лиценза за правене на забележки в тази тема, ей!



Бентлито МУ!

Т'ва да не ти е служебен мерцедес от Министерство на правосъдието, бе! Та да си го пребоядиса тя в пепел от рози, рийш...

Т'ва е БЕНТЛИ!

Редактирано от АВе на 27.07.10 11:15.



Тема Трябва си ред!нови [re: АВе]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.07.10 11:37



Освен това пепел от рози отдавна не е модерен в тези среди, свестните.
Предпочита се черен (да намеква за катафалка). В краен случай цвят пушена сьомга.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.