Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема * * * Клубен Купон, 16.04.2010, петък * * *нови  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано31.03.10 20:19



Дойде времето за размисъл за записване за ТПК (Традиционен Пролетен Купон) на шестнайстий априлий привечер. Дедо Андро ще предложи кръчмето, в София ще е.
Очаква се Свойка (svoya sam, т.е. свойа сам), специален гост от далечна и братска Америка, може и с неклубна (засега) половинка.

Записване в тази тема, теоретично до 15.04, на обяд.



П.П. Да не забравите да си боядисате яйцата утре.



Тема Re: * * * Клубен Купон, 16.04.2010, петък * * *нови [re: Phillip]  
Автор aяaяaя (член)
Публикувано31.03.10 23:46



Време за купон дойде.Давам старт ... и бързо всички се записвайте ей!



Тема Re: * * * Клубен Купон, 16.04.2010, петък * * *нови [re: Phillip]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано01.04.10 06:54



Ми добро утро!

Убава инициатива, Филипе!

Сега - за кръчмето. На кьоше дюкян - Цар Симеон и Княз Борис I, югоизточното кьоше. (Надявам се, че всички ще знаят какво е "кьоше" и нема да се оправдават, че не са разбрали с изобилието на "чуждици", т.е. "архаизми", представени в "Под игото" дето измъчват децата.) Двуетажно е - горният етаж е постоянно действащият, но потенциалът за повече душИ да се съберат на едно място е в дупката, долу. Капацитет - повече от 50 места. Битов амбиент. Комп с Winamp и изведено кабелче за флашка да си включиш. Хифито е доста некачествено (според моите схващания, де). Амбиента да видиш, цъкай

и . (Вторият линк е страничката на кръчмето.) Ша зема да ода утре-другиден да снимам менюто им и да го постна тука. Абе, съвсем обичайно за едно битово кръчме, с акцент на БГ кухнята, без префърцунености. Скарата е прекрасна, а опитвах и пилешки дробчета по селски - много добре! Не ми харесаха много пържените им картофки, вкусът им напомняше на пържени в единственото олио през комунизма - "Нива". Сиренето и кашкавалът им бяха също така много, ама много приемливи според днешните дадености.

Тактика:

Ако го одобрите (до 6.4.10), ще споделя с вас нЕкои свои съображения по отношение меню и т.н.

Одобряването ще бъде установено по това дали до 6.4.10 ще се запишат поне 10 персони (засега твърдо записана виждам само 1 персона - аяаяая, ама като сложа и две от мен, та ставаме трима, де). Кой от вас ще се наеме да прави рекапитулация на записалите се на всеки втори ден?

Ми толкова засега, ше поглеждам честичко тук. Хайде, хубав последен работен ден за седмицата и после - яйцата, ей!

Поздрав
дедо ви

На дядо сладурът.

Тема записване - ТУКнови [re: дeдo_Aндpo]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано01.04.10 07:28



Всъщност, за да не се натоварва никой с актуализиране на бройката записали се, предлагам записването да стане тук, отдолу. Просто копираш записалите се досега и добавяш себе си. За записващите повече от една персона, предлагам да повтарят името си, така бройката ще бъде ясна. Ето така:

1. аяаяая
2. дедо Андро
3. дедо Андро



На дядо сладурът.

Тема Re: * * * Клубен Купон, 16.04.2010, петък * * *нови [re: Phillip]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано01.04.10 13:19



Ето да се почерпите от мен.
Жалко, че е виртуално!
Жалко, че не съм го пила, но ми хареса на външен вид!
Ще кажете дали е било хубаво!



Забавлявайте се добре!





Тема Re: записване - ТУКнови [re: дeдo_Aндpo]  
Автор svoya sam (непознат)
Публикувано02.04.10 02:17



1. аяаяая
2. дедо Андро
3. дедо Андро
4.svoya sam
5.svoya sam



Тема -нови [re: Phillip]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано02.04.10 11:31



селянинът...


ЕВРОПРОСТАК


Тема ази пък ще поканя на клубний купоннови [re: Phillip]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано04.04.10 09:33



убавите хора от горний клуб - 50-60...
там са все убави хора...
отивам да ги каня с бъклица и червена роза...

пп - ааа, и яйце с козунак!

ето - поканих ги -


вечна дружба и топли взаимоотношения на убавите хора!


ЕВРОПРОСТАК

Редактирано от ceлянинъt на 04.04.10 09:44.



Тема Re: ази пък ще поканя на клубний купоннови [re: ceлянинъt]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано04.04.10 09:46



Бравус, селски!

То и аз преди години от там слязах тука.



На дядо сладурът.

Тема Ало, пенсиите,нови [re: Phillip]  
Автор Kpaдeцът нa ябълkи (непознат)
Публикувано04.04.10 20:57



имам към вас един въпрос, то е ясно, че сте на по 55, 60 и повече години, ама какво правите с вашите простотии в младежки клуб - 40-50? От вас не може да се извъши нормално гласуване и да се подмени, видимо подържащия просташката ви група модератор и модераторка, занимавате хората с дребнотемието си и вопиющата ви просташина, бих казал плешива, мустаката и селска. Дааа, знам, че ще си изпрося бан-а, но е нормално да запитам, какво търсите тук, когато вашите баб0шкери са ви омръзнали - то е ясно, че са ви, но се разходете в по подхождащата за вашите умрели пишоци 50+ и си стойте там. Тук, разбира се си имате фенки, които може би са на 40-50 години, но те ще ви последват и там, и няма да се чувствате така пенсионерски в подхождащия за вас клуб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.