Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Да си жива и здраванови [re: вp.]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано19.02.10 21:38



:)



Тема Re: EEЙЙ!!!Смело врабче си!нови [re: вp.]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано19.02.10 21:49



Апък аз изобщо не съм смел котарак!
Тоя височкия докато блъскаше юмруците, аз /помежду им/ се сниших и тази работа ставаше над главата ми...

Апък при моя ръст, това не е никак трудно.

Ама никога не бих могла да направя като теб! Не съм ударила в живота си нито един шамар, нито ритник, нито нищо. Дори към децата, като бяха малки само виках със "страшен" глас разни от сорта: СЕГА ще видиш ти какво ще станееее!!!! Мисли мууууу!!!!...и други такива "страхотии".

И аз не съм усещала никога нечии шамари или юмруци, та за това толкова се впечатлих. Апък дори се и уплаших.



Тема Re: А-ха!нови [re: вp.]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано19.02.10 22:02



Аз съм опасен терорист!
Веднъж нахлух най-нагло в колата на едни душички.
Полумрак е, привечер. Стоя си значи на спирката в квартала и точно пред мен спира нашата кола. А, викам си, мъжът ми е видял, че стоя на спирката и чака да го видя и аз! Втурвам се, отварям предната врата/дясната/ и виждам някакъв тип да ми седи на мястото. Ех, викам си, приятел на мъжа ми, пак ще имаме гости...И поглеждам въпросително към него...Ама той не е той! Някакъв съвсем друг седи зад волана! И двамата ме гледат настръхнало. Усещам се, че май съм сбъркала колата и започвам извинения...ЕЕЕ, ама моля ви се! Елате, ще ви закараме! Вие къде отивате?..../между нас да си остане май са били някакви квартални курвари/





Тема Re: смело, ама друг пътнови [re: вp.]  
Автор вp. ()
Публикувано19.02.10 22:43



точно от шубе съм го направила тва.
нормален, неподготвен човек никога не знае какво ще направи преди да го направи в подобен случай.
но зарежи го тва.
мисълта ми беше, че тези хора, които си гледала в автобуса,, по никакъв начин не могат да бъдат съпоставени с тебе например, или ти да бъдеш на някое от техните места.
тя си е знаела какъв си е избрала още като си го е избирала.
той също си я е познавал и отпреди да се качат в градския транспорт.
и тъй и са продължили по своя път, когато са слезли...



Тема Re: Разбира се, че да!нови [re: вp.]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано19.02.10 23:07



Обаче нали си ме знаеш каква съм!
Все ми е мъчно за другите!

А ти! Ти си постъпила като животинче в плен, което хапе и дращи щом реши, че е в беда!

ПП. Днес наблюдавах къпещи се в локва гълъби. Бяха толкова прекрасни и атрактивни! Като клошари на баня. Старателни и методични в измиването на зимната мръсотия. Не знаят кога отново ще могат да зе измият, да получат това рядко удоволствие...
Едно по едно крилата и после коремчето, и после си потопяват главата...
Гледах ги и мислех за теб! Зная, че щеше да им се зарадваш!





Тема За наказаниенови [re: вp.]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.02.10 23:20



утре цял ден да правиш така:





Тема познати истории -нови [re: kotarak_a]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано20.02.10 16:11



които съм наблюдавал и друг път -
разправии, скандали до бой между - млади обикновено мъж и жена...

общото обаче, което ми е правило впечатление -
е, че винаги, ама винаги жената, девойката остава с биещия мъж, даже ако се опитат помагачите да го набият - тя почва да го защитава - примера с вр.

та така...


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: За наказаниенови [re: ПЪTниk]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано20.02.10 17:16







Тема Re: За наказаниенови [re: Silverado]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано20.02.10 18:29



Сутрин рано. Обор. До оборът - залепена барака. Вратата на бараката се отваря, откъдето излиза една овца. След нея се показва овчарят. Застава на прага, протяга се и се чува "Их, да можеше и да ми готвишшшш..."



"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш"

Тема Re: За наказаниенови [re: Oптимиcт]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано20.02.10 18:53








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.