Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Кой идиот празнува Св. Валентиннови  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано13.02.10 13:49



Свети Валентин е някакъв празник на временен внос, нито е наш, нито пък ни приляга.
Българинът, който е известен със своята сдържаност, хич ама хич не си пада по лигавите американски хъгс и шеър и всички подобни ексхибиционизми.
/За сведение - "хъг" е прегръщане на всеки срещнат , "шеър" е да си разказваш сивито и интимната биография на цяла група такива комплексари като тебе, на пастора, на психоаналитика и на всеки, който ти се върже.

И сега как виждате нашият супер пич селския помъкнал червени сърца и балони на Светла. А себе си как се виждате?
Па кой уважаващ себе си мъж ще хукне сабахлем с тия гейски украшения? И като хукне, кой ще му повярва че са за жена?
Затова, за утре стягайте Зарезана и хич не си мислете, че ще ви се обидим, ако си дойдете вместо с червено сърце, с червен нос.
Ае, живи издрави!

Редактирано от kakata на 13.02.10 16:13.



Тема Re: Кой идиот празнува Св. Валентиннови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.02.10 13:50



Не разбирам на кого говориш?





Тема Re: Кой идиот празнува Св. Валентиннови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано13.02.10 13:54



Редактирах, дано да е станало по разбираемо.





Тема еее, ама не си права...нови [re: kakata]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано13.02.10 13:59



според това, което си написала, всички именници са идиоти...



Тема Re: еее, ама не си права...нови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано13.02.10 14:06



Мухаха, верно така излиза на пръв поглед, ма не етака. Къде пише, че трябва всеки, който се казва Валентин да се окичи с червени сърца утре?
Иначе, нека се напие както си му е реда.



Тема Re: Кой идиот празнува Св. Валентиннови [re: kakata]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.02.10 14:09



Кой идиот празнува Св. Валентин

Миии...аз!


Много ми харесва този празник!
Любовен, романтичен! Какво му е?

Трифон Зарезан да не е пък чисто български?
Чисто български неща има ли? Нали всичко е дошло от някъде, но не по наше време.

И сега как виждате нашият супер пич селския помъкнал червени сърца и балони на Светла.
Защо не? Мисля си, че това е един много романтичен евроселянин. Дори и помъкнал свещи и шоколад го виждам.
Представям си и каква валентинка е написал на любимата си - вярно, с краесловен ер, но ВАЛЕНТИНКА! ЛЮБОВНА!

Тук сега се гласим за Сирни заговезни. Довечера - тур 1.



Тема Ха така!нови [re: kakata]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано13.02.10 15:14



Никакви валентиновци.

Макар, че се събират два празника в едно, както е казал поетът:

"Жени и вино, вино и жени!"

Наздраве, како!





Тема Снощи си го отпразнувах, де да знам кое точнонови [re: kakata]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано13.02.10 15:32



Снощи бях в Казанлък, в една дупка на края на града, някаква банда забиваше на живо. Бях с едни приятели, единият се върнал от Норвегия преди три месеца, и оттогава лочи вино и не свири. В дупка изпаднал. Целта беше да го накараме да свири. Взеха да се въртят разни пичове, единия си дошъл от Дания, другият от Финландия. Дърти музикантски мастии. По едно време нашият гъз се понапи и хвана китарата. И като подкара един Джими Хендрикс, да си ебе мамата. Отдавна не съм ревал така. Че и алкохол употребих. Бях без приятелка, не я пусна мъжът и. Значи не съм празнувал св. Валентин. Рано сутринта се прибирах в гъста мъгла, на полигона в Змеево пак взривяваха натовски експлозиви.



Тема Re: Снощи си го отпразнувах, де да знам кое точнонови [re: AK47M]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано13.02.10 15:45






Чудаците украсяват света!

Тема Re: еее, ама не си права...нови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано13.02.10 15:51



Българските православни Валентин и Валентина празнуват на 10.02 на мъченица Валентина, не на католическия св. Валентин

...........става мъчно като не си знаем празниците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.