Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Неприятно впечатление...нови  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.02.10 15:08



ми прави това, че клубът все повече се политизира.

Обръщаме го на квартална кръчма или направо на беззъбо пенсионерско кафе със захарин и една толумбичка този клуб?



Тема Re: Неприятно впечатление...нови [re: ABe]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано11.02.10 15:59



По-добре, отколкото да е обърнат навътре към себе си, и да се самоизяжда.



Тема Политизацията на клубанови [re: kakata]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.02.10 16:09



не спестява вътрешните войни в него.

Които са гадни.



Тема Re: Политизацията на клубанови [re: ABe]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано11.02.10 16:18



Мдаам, интересно е че подсъзнателно винаги се противопоставяме на мнението на хората, които са ни неприятни. А понякога може да съвпада с нашето.
Когато съвпада, мълчим и подминаваме аристократично темата.



Тема Хубаво! Аристократично...нови [re: kakata]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.02.10 17:03



забравям, че съм пуснал темата.



Тема ІІ четененови [re: kakata]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.02.10 17:20



Како, в трите теми, в които си говорим днес в късния следобед, не ти се противопоставям. Само питам.

Любознателно копеле съм си.

А и ти за мен си безпрекословен авторитет в областта на правото, от което аз много малко разбирам. Ти си профи, следователно, експерт. Уважавам твоето образование и опит в професията. Както и рядко срещаните умения да анализираш и тълкуваш специфичната ти материя, поднесени по начин, разбираем за нас - неспециалистите. Помогнала си на немалко хора в този и др. клубове. Respect!

Аз не съм спец и сигурно задавам глупави въпроси, но това, надявам се, е простимо.



Редактирано от ABe на 11.02.10 17:36.



Тема Re: Неприятно впечатление...нови [re: ABe]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано11.02.10 17:25



Зависи от дефиницията ти за политика - ако е свързана с партии, не сме толкова зле. Ако е власт, управление, решения - друга работа





Тема Дали!?нови [re: ABe]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано11.02.10 17:36



Обръщаме го на квартална кръчма

Е, и !? .... да мълчим като на изискана вечеря с японска делегация или да ръсим високопарни алабализми като на скучен коктейл на "консултанска" фирма.

И да питам аз : Ако кажа, че гледката с краката на хубавото Наде, по успешно би вдигнала самолета, отколкото гледката със задника на Антония Първанова .... това политика ли е или мъжко откровение!?

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Дали!?нови [re: Бaтko]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано11.02.10 17:39



Това са политически заблуди, какво й е на задника на Първанова?





Тема Ми, ... що не.нови [re: Бaтko]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано11.02.10 17:48



Тази с по-хубаво дупе и цици ще има повече влияние в ЕС. Например...



Не ми е приказката за това. Писна ми за ме забиват в теми, извадени от вечерните приказки на хора от поколението на дядовците и прадядовците ми.

Нашето обсъждане на действията на властта и хората, които са против тях в онези периоди на "развитие" на държавата не могат да променят нищо.

В такава възраст сме, че отдавна сме си избрали кауза, партия, вяра в политически, морален и религиозен аспект, абе...

отдавна сме си изградили светогледа, любовите и омразите, и такива теми не стават за нищо друго, освен за чешане на езиците, създаване на напрежение и врагове в нета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.