Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 07.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Трафикът в Софиянови [re: Бorдaнoв]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано29.01.10 13:34



Секакви варианти...

Бай дъ уей, присетих се: Ми защо да не поговорим на тема "Трафик и трафиканти"?



Елате си узнете лордот!!!

Тема Преди адски много...нови [re: Duchessa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано29.01.10 13:51



години ходихме в някакво село на северния склон на Стара планина някъде си в Източна България. Но на голяма височина беше, де. С кола сме. Отиваме с бащатко ми да издирваме някакъв, който се изселил там (женитба) и изчезнал от София, а дължи на баща ми солидна сума пари.

Това е в късна пролет. Красота дивна, пътят към селото е с две платна, на места преминаващи в едно - много стръмни склонове на планината. Изчакваш и с клаксона проверяваш идва ли ти някой насреща зад завоя.

Селото не е голямо - стотина къщи. С кво се прехранват в този пущинак така и не разбрах.

Онзи се разтърча по съседи, след час ни донесе парите в кръчмата в хоремага. Даже почерпи...

И го питах зимата, като падне снега, как се придвижват въобще извън селото. Той каза, че си имали коли за почистване на пътя, но най-често не ги и ползвали, ами единствената връзка с цивилизацията била някакъв верижен военен лек всъдеход, който купили след бракуването му от армията. Та с него си доставяли поща, вестници, храна, пиене...

Такивамитиработи.




Тема Re: Преди адски много...нови [re: ABe]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано29.01.10 14:04



До селото на свекърва ми води един подобен път. Красота - неземна. Обаче на три места завоите са на 180 градуса. А при останалите изобщо няма видимост. Като пътуваме за там, мъжът ми свири с клаксона на всеки завой. Иначе - не знаеш кой и под какъв ъгъл, и с каква скорост може да ти изскочи!



Елате си узнете лордот!!!

Тема Re: Преди адски много...нови [re: Duchessa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано29.01.10 14:06



А така само някой глух може да ви връхлети.





Тема Да, много странни...нови [re: Duchessa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано29.01.10 14:16



са ми такива поселения...

Сега се сетих, онзи ми каза, че зимата им идвал лекар веднъж месечно и им го карали с хеликоптер. Посочи и хели площадката, която изсекли от скалата в края над селото.

Ха-ха, на тях и площадът им не беше хоризонтален, ами под наклон...




Тема Re: Преди адски много...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано29.01.10 14:21



Верно, ама друго си е да се вознесеш към небесата с ясното съзнание, че преди туй си бибипнал!



Елате си узнете лордот!!!

Тема Избегни задръстванията-нови [re: ABe]  
Автор Шилo (европейче)
Публикувано29.01.10 15:39







Щастието идва при веселите!

Тема Re: Избегни задръстванията-нови [re: Шилo]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано29.01.10 15:46



Следвайки указанията ти, си тръгвам след малко. За да избегна задръстванията...




Тема Re: Преди адски много...нови [re: Duchessa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано29.01.10 17:02



Защото сте аристократи.
При мен Пътничката тича пред колата да регулира завоите като спира идващите коли насреща.
Животът трябва да се цени и пази.



Тема Re: Преди адски много...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано29.01.10 17:30



Ами така е, вижда се кой командва движението у вас...
Мене не ме пускат от колата навънка, да не ме открадне некой... Че гората е гъста, нищо се невиди на две крачки навътре!



Елате си узнете лордот!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.