Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: защо не гледам Ъмерикански филми :)нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано06.01.10 17:59



Ама разбита се.. Затуй пък времето за разбиване на един код се "свива" до 15 секунди. Така се постига симетрия в повествованието... Едно е да чакаш да се рабие код некекъв, друго е да чакаш да ти бумне експлозива... Второто винаги ми напомня оная песен на Висоцки, дето призоваваше конете от колесницата на времето да поспрат поне още малко до ръба на живота...



Елате си узнете лордот!!!

Тема Re: защо не гледам Ъмерикански филми :)нови [re: gelsomino]  
Автор Лил ()
Публикувано06.01.10 17:59



Ето нещо подобно за българското кино





Тема абе по-дебелата история бешенови [re: tartarianeyes]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано06.01.10 18:01



миналата или по-миналата година, когато правеха снимки тук на някакъв рицарски филм -
и имаше случаи на статисти, навлечени и закопчани като консерви в рицарските одежди, които се бяха - да си го кажа - осрали...
щото докато разкопчаеш одеждите, за което трябва помощ поне на двама души - и белята станала...

което пък ме наведе на въпроса -
като как са я вършили тая работа истинските рицари...


ЕВРОПРОСТАК


Тема Но го има и това.нови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано06.01.10 18:16



Не помня в кой филм, лошите заредиха бомба в колата на един, нали се сещате, като завърти ключа да гръмне. И аз тамън се бях приготвил за взрив като от няколко кила тротил + към 300 л бензин, а то само буфна леко, изби стъклата на колата и се дигна малко пушек. Колкото да бъде претрепан човека.



Тема Re: Но го има и това.нови [re: Phillip]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано06.01.10 18:36



Еми кво ти е чудно, свършИли са мангите за пироефекти. Сигур продуцента ги е профукал по мадами



М+З=ВЛ


Тема помощ от приятел :)нови [re: gelsomino]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано06.01.10 18:59



north by northwest на хичкок, с кари грант.
сив е костюмът. ето:


Редактирано от БoзaKocмaтa на 06.01.10 19:15.



Тема Re: защо не гледам Ъмерикански филми :)нови [re: gelsomino]  
Автор Hoвa ()
Публикувано06.01.10 19:30



и бясно летящите коли винаги успяват да пресекат разделящ се по средата мост в последната секунда, преди фатално да се вдигнат двете части :-)

и двигателите на колите се задавят точно когато трябва да се офейка...и ооо...отново палят внезапно и възторжено точно когато лошите са ги настигнали :-)



Тема Re: абе по-дебелата история бешенови [re: ceлянинъt]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано06.01.10 19:46



селски, ти ме замисли дълбоко.
ще проуча въпроса и ще те информирам

майка ми е разказвала, че навремето, когато правели задължителни събрания, за да ознаменуват полетът на първия съветски космонавт, накрая подканили хората да задават въпроси. и един човек се поизправил, и запъвайки се, попитал:
- ами...другари, то верно си е велика работа, ама как ..такова...пИкат и другото, сещате се де..правят ?

та тъй: на лов за инфо за рицарските нужди



Тема Re: защо не гледам Ъмерикански филми :)нови [re: gelsomino]  
Автор Veni ()
Публикувано06.01.10 20:57



гледам ги щото свършват хубаво. европейските мноооого мразат да свършват хубаво, а някои и не свършват.



Тема Re: помощ от приятел :)нови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор gelsomino (solitario)
Публикувано06.01.10 20:59



за убиване съм! хем съм го гледал и съм се кискал на тази сцена :)
а днес докато се напъвах да измисля някоя ключова думичка да го потърся, все гари купър ми се пречкаше в главата.
обаче пък ясно си спомнях, че го преследваше биплан.

мдааа... как му викаха на онова? не опенхаймер, ами... а, да! алцхаймер :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.