Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Паркова терапиянови  
Автор sofka (неуметна)
Публикувано01.10.09 21:48



Всяка сутрин минавам през градинката, която по-долу ще видите и на спокойствие си щракам с апаратчето природни красоти.
Вече имам чувството , че дърветата са най-добрите приятели на човека.

С клоните които протягат , сякаш ме поздравяват и ми нашепват , че ме очаква ден, който уж е същия като всички останали, но все пак различен и неповторим. А когато слънцето си играе с короните и листата, имам чувството, че целият свят танцува и се къпе в щастие. Една безгрижност и опиянение ми подсказват, че всички дребни човешки грижи са едно нищо пред величието на многовековните кленове?!, строени в редица като великани.И в тази игра на светлосенки, лъчи и потрепващи листа, аз се усещам като някаква мимолетна и незначима минувачка, която се чуди как да забави своята есен.
А вие постигате ли го?!
Ето ви линка към любимия парк.


Софче, прай се на ампе!:)

Тема Re: Паркова терапиянови [re: sofka]  
Автор svoy sum (новак)
Публикувано02.10.09 05:55



Браво, Софче! На мене ми е кеф да гледам тия снимки, защото всичките си гаджета съм ги водила в парка. Така да се каже, младостта ми мина там.
Ти май пропусна молбата ми да снимаш около първата спирка на метрото в Младост, пазарчето и околността. Също ако снимаш повече хора, ще ми е интересно да гледам.



Тема бре софке бре!нови [re: sofka]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано02.10.09 09:57



а така!


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: Паркова терапиянови [re: sofka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.10.09 10:46







Тема Re: Паркова терапиянови [re: sofka]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано02.10.09 11:14



Ех, Софче, Софче, разчувства ме ти

В парка съм отгледала децата си, през този парк минавам 25 години сутрин и вечер, та и до ден днешен (вчера загледах една жена. Снимаше в парка застанала фронтално към паметника. Замислих се да не си ти, ама тя снимаше с апарат, а ти май си с гсм). През твоите снимки виждам някои неща сякаш за първи път, браво. Снимай, кефи се. Аз обичам да минавам повече привечер. И като се зазяпам в скейтърите при паметника и забравям за времето-много ме кефят тези деца и не чак дотам деца. Щракни през твоите очи да видим виртуозните им изпълнения, а?




Тема Как се казва този парк?нови [re: sofka]  
Автор Гeвpek (кръгъл и вкусен)
Публикувано02.10.09 12:03



"Парк на свободата" ли е още?

Аз като ходих през уикенда с колелото и др. към Ариана, минах през парка зад хотел Хилтън х Ситицентъра, нарича се "Парк на красотата" (видях такава табелка, понеже бил по идея на организаторката на Мис България 2001). И той - хубав и приятен парк, макар че му трябват 20-тина години, за да придобие дъхавост.

Да не забравя - много поетично изречение си съставила ("И в тази игра на светлосенки, лъчи и потрепващи листа, аз се усещам като някаква мимолетна и незначима минувачка, която се чуди как да забави своята есен.")



Тема Re: Паркова терапиянови [re: sofka]  
Автор marianminkoff (ентусиаст)
Публикувано02.10.09 20:54



И на мене разходката в парка ми харесва много и ме зарежда със положителна емоция.Дърветата дори и през зимата без листа са някак си много мъдри и спокойни.За съжаление рядко излизам и стигам до парка.



Тема Re: напомни ми за...........нови [re: sofka]  
Автор avg (минаващ)
Публикувано02.10.09 21:20



фигората на мечката която имахме в парка на свободата в Русе. Като дете много обичах да играя там имаши и много хубави скалички и вода сега не знам за мачката ,но водата я спряха отдавна и спряха да полагат грижи за скалите

беше хубаво място за игра



Тема Re: Паркова терапиянови [re: svoy sum]  
Автор sofka (неуметна)
Публикувано02.10.09 22:52



Не съм те забравила, но не пътувам с метрото, че ми е скъпо да давам 2 лева за превоз.Кинт за метрото и кинт за автобуса.Де е киро на кирия!


Обаче при пръв удобен случай и хубаво време , ще ти покажа района.Имай търпение само!
По-важното за мен е, че снимките ми те кефят и ти доставят удоволствие.Радвам се, че ти се радваш.

Софче, прай се на ампе!:)

Тема Re: бре софке бре!нови [re: ceлянинъt]  
Автор sofka (неуметна)
Публикувано02.10.09 22:55



Селски, душо златна, не пропускаш да ма поощриш и похвалиш.
Как се сещаш само!


Личи си, че си не само даскал , но и психолог по призвание.

Софче, прай се на ампе!:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.