Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 24.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Тема Един луднови  
Автор Гeвpek (кръгъл и вкусен)
Публикувано02.10.09 00:43





... едно лице, което е от крупните босове в руската организирана престъпност. Той е бил в България преди този „велик мач” на ЦСКА, за да проконтролира нещата… Неговото име също няма да го кажа. Мога да кажа само малките имена на двама боса на руската организирана престъпност, не че не ги знам и другите. Сергей от Санкт Петербург и Гриша от Москва.

Извинете, на тоя ли дадоха орден Стара планина?!?



Тема Re: Един луд [re: Гeвpek]  
Автор GreenLight (unsatiable)
Публикувано02.10.09 09:35



Голям образ. Слушах го по Дарик. Аз- вика -сега това нарочно тука по радиото го говоря, за да няма връщане назад и така тия хора да си получат заслуженото.
Бре- плескам се по коляното(докато карам, за едната бройка щях да катастрофирам)- как не съм се сетил, мама му стара. Да бях казал по радиото за оня търг и че примерно ГБС са навързани като свински черва с бсп и нечестно спечелиха полиграфията или още по- хубаво : Рейкон има свой човек в мвр- Иван се казва. Сега вече няма връщане назад, сигурен съм, че ще си получи заслуженото. Има да обяснявааа мнооого има да обяснява. много, много, многооо. Аз тва неслучайно го пиша тука в 40-50. Лелее сега компетентните органи като почнааат!

А! Само Славия! Не съм нито от цска нито от Левски



Тема Re: Един луднови [re: Гeвpek]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано02.10.09 12:20



Прав е да уточни човекът, щото и у нас има/ше един Гриша... Ми ако не беше казал от кой град е виновният Гриша, как ще го издирят компетентните органи?!



Треперете, Сергей от Санкт-Петербург и Гриша от Москва - възмездието иде! - Това ви го гарантира Мара од Долна Диканя!

Елате си узнете лордот!!!

Тема Re: Един луднови [re: Гeвpek]  
Автор GreenLight (unsatiable)
Публикувано02.10.09 15:40



Ама той верно отвъртел. Сега един приятел ми разказа. Те се познават с Батков. Моя човек си го харесва, вика че е страшен пич. Обаче от година време, нещо станал неадекватен. Не помни какво приказва, забравя къде е. Нефелен бил човека. Чак ми стана тересене.
Начи Геврека ги пише сериозно тия. "Луд" в смисъл луд, си.



Тема Само "Академик", бе, Грийни!нови [re: GreenLight]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано02.10.09 16:07



Нали си висшист!

К'ви са тези забежки по смотаната "Славия"?!
Още малко и ще ми станеш фен на "Локо" Долна Дъбищница, мамка му!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 02.10.09 16:08.



Тема Е, кокаинът...нови [re: GreenLight]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано02.10.09 16:10



трябва да се смърка за последно най-малко 3 часа преди интервю в телевизията. Нали знаеш...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 02.10.09 16:12.



Тема Re: Е, кокаинът...нови [re: ABe]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано02.10.09 18:11



Защо, бе ... по мустаците ли остава!?



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.