Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Селски мини-туризъм (отчет и малко снимки).нови  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано13.07.09 16:05



Тазгодишното ми ходене се оказа твърде кратко, по климатични причини.



Транспортът беше любезно осигурен от Селянинъt. Тръгнахме в петък около втори петли, по тъмно. В колата му беше малко тесничко, понеже беше спазена вековната традиция "Към село задължително се карат дъски (разнокалибрени), а обратно - щайги, буркани, дамаджани (по възможност пълни)". Та, разглобих колелото и криво-ляво го сместихме и тръгнахме бодро.

По пътя подробно обсъдихме клбуния живот и повечето клубари и клубарки. Стигнахме до заключение, че има особена категория "клубар - литературен образ". Т.е. хем пише, хем самия той е образ.
Обобщихме и резултатите от изборите, в смисъл - кой клубар какъв хонорар е получил за самоотвержената си дейност в полза на дадена партийна централа.

Към края на пътя се разделихме и всеки пое към селото си. Денят беше разкошен и направих едно маршрутче с колелото, общо към 40км. За пръв път го набелязах с помощта на Google Earth. На картата се виждаха черни, но убедителни пътища и пътечки.
Следват лаконично снимките по пътя, приведени във вид удобен за логаритмуване:


(под гнездото са се загнездили безброй чик-чирикащи врабчета)




Адски забутан и учудващото е, че някога е бил асфалтиран и не е супер зле. Тръгва от международен път Е79 след Димово и стига до с. Лагошевци.


Почернял в основата си, явно ударен от гръм. Би могъл да се използва за пеше-мост, но както забелязвате на другия бряг е джунгла.


Оригинална констуркция. Иначе редките коли джапат направо през реката малко по-натам.


Пример колко е забавно да се ориентираш в селска местност без GPS. Пък и с него.


Едвам църцори.


(вж. по-горе за пътищата)


Църцори добре.










(с магаре)








Е, те това не го бях виждал на предишни избори! Пропаганда за сините. Напомням ви, че се намираме в твърде червения Северо-Западнал регион.






(точно зад десния и край се пада Белоградчик)


Вече сме в с. Извор. И да сте виждали боклуко-контейнери по малките селца!? От тази година има и по тях са налепени плакати по темата.










Това е нещо като Tobacco road, само че от двете страни на пътя се редят само орехи, с километри.

През нощта в петък валя напоително, сутринта продължи, без намерение да спира. Отпрашихме обратно скоропостижно , но пак ще се върнем скоро.


Редактирано от Phillip на 13.07.09 18:08.



Тема Re: Селски мини-туризъм (отчет и малко снимки).нови [re: Phillip]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано13.07.09 16:29



snимките ънвеъбъл, оправяй да се нагледаме, особено на ЩЪРКЕЛИТЕ!!
а туризмъ
не се ли казва ВЕЛО_туризъм, з
а което ти завиждам белозавистно






Тема Re: На всичките снимки даванови [re: Phillip]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано13.07.09 16:44



ей туй

Sorry, Service Temporarily Unavailable.
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Please check the URL for proper spelling and capitalization. If you're having trouble locating a destination on Yahoo!, try visiting the Yahoo! home page or look through a list of Yahoo!'s online services. Also, you may find what you're looking for if you try searching below.


Прасни ги

лесно и удобно за всички

Ayth emai kai se opoion aresw!

Тема Re: Селски мини-туризъм (отчет и малко снимки).нови [re: Phillip]  
Автор Лил ()
Публикувано13.07.09 17:09



При мен се отваря.



Тема Мии, сега пробвахнови [re: Гъpkинятa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано13.07.09 17:09



Към 17:05ч си излизат - може да е било временно. Опитайте пак и ако не стане, ще ги туря другаде.



Тема Re: Мии, сега пробвахнови [re: Phillip]  
Автор Лил ()
Публикувано13.07.09 17:17



Докато стигна до края и престанаха да се отварят, всичките, дори и тези, които вече бях видяла. Явно е нещо от страницата. И сигурно е временно.



Тема нтцъ,нови [re: Phillip]  
Автор Haйcи ()
Публикувано13.07.09 17:21



не става. не успях да видя нищо.



Тема Re: Мии, сега пробвахнови [re: Phillip]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано13.07.09 17:40



И при мен не се отваря, умрях от любопитство.



Тема Гърки, и ImageShack не стана! [re: Гъpkинятa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано13.07.09 18:16



Направих си регистрация и то ми каза Account created и да чакам писмо с указания. А отгоре Warning, че не може да намери скрипт sendmail нещо си. Чаках писмо и естествено то не дойде.


Повторих процедурата, но вече ми вика, че този юзер и този мейл са заети. Опитах recover password и пак нищо. И тук калпава работа. Може да е временно. Връщаш ли парите?

Там дето го бях качил, на Geocities, го ползвам от години и не е имало проблеми. Друг е въпросът, че тази година ще спрат безплатния хостинг, ама така е и с всички останали безплатни - рано или късно или го спират или ти тръсват такива гадни ограничения, че вдигаш ръце.

Сега си редактирах мнението, пробвайте пак.



Тема Re: Гърки, [re: Phillip]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано13.07.09 18:18



Занимание (професия) Софтуер, хардуер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.