Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: криленови [re: Gatsby©]  
Автор mottor (непознат )
Публикувано06.06.09 14:59



Абе Гецка и ти ли като българските депутаци започна да гласуваш с чужди карти?

Ще пусна тема и ако се подпишат 15 НЕрегистрирани ще ти отнемем акредитацията да ни представляваш в Швабско.



Тема Re: Предлагамнови [re: Gatsby©]  
Автор mottor (непознат )
Публикувано06.06.09 15:00



Тези, дето се вясват тук поне веднъж на тримесечие.

Все тярбва да имате толкоз. Или сте повече?



Тема Re: Предлагамнови [re: mottor]  
Автор Лин (...)
Публикувано06.06.09 15:00



Не си подготвен по казуса, но аз не съм ти детската ти учителка. Ако искаш се подготви, ако искаш - продължавай с цирковете.

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема ти са за криле ли почна да говоришнови [re: mottor]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано06.06.09 15:02



немате си срам бе!

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo




Тема Re: криленови [re: mottor]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.06.09 15:03



Престанете с Гецата да правите циркове в тази тема.
Не познавате клуба и мнението ви не се зачита въпреки правото ви на гласуване. Ще ви дисквалицифицирам





Тема Re: криленови [re: ПЪTниk]  
Автор mottor (непознат )
Публикувано06.06.09 15:06



А дедо попе, да ги немаме такива.
Аз циркове не правя - мързелив съм, па то е трудна работа.

Аз съм кибик.



Тема Статистика дотук:нови [re: Лин]  
Автор Лин (...)
Публикувано06.06.09 15:06



"За" отмяна на чистачите:
Двама:
1. Лин
2. Б.К.

"Въздържал се":
1. Гетсби

"Против":
1. селянинът
2. Нова

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема Re: Предлагамнови [re: mottor]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано06.06.09 15:07



и аз фанах една риба вчера

ейййй такава беше


иначе тва е фoрума с най-ногото модита
като педагогиката навремето и оро:)

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo




Тема Re: да останатнови [re: Лин]  
Автор kpилe ()
Публикувано06.06.09 15:09



формулирала си по интересен начин въпроса - "да ги освободим".

аз мисля, че се спрявят много добре и най-важното са хора, с които може да се излезе на глава - иначе нямаше да си правя труда да пускам онази тема.

не мога да си представя друг в този клуб да има нервите, времето, мярката и силата да върши тази работа без да създаде повече проблеми отколкото положителни неща. човешкият елемент и личните пристрастия ги има, но са търпими - виждам дори и за гетсби.

също така както писа селянинът и аз смятам, че това е голямо натоварване и стрес за тях - така че ако на тях им е писнало да ни бършат нааканите задници - бих ги разбрал напълно. ако се чувстват заробени от това задължение, да ги освободим тогава! но няма да гласувам за свалянето им - т.е. това е глас против предложението ти.


най-хубаво би било ако можеше клубът да бъде без модератори/чистачи, но не сте готови за такова нещо според мен - няма да се справите с флуда. достатъчно е някой от по-активните клубари (с или без тролски манталитет) да се развихри в една тема и да напише 20-30 мнения, които вкарват основната идея някъде между дървената философия и семиотиката на пръднята, за да се дръпнат гнусливо почти всички останали.

мисля, че начинът е да говорим, а не да си мерим правата - моето усещане е, че в много случаи вр. примерно се опитва да предпази един или друг клубар, в някои случаи от самия него (като напр. с изтритите реплики на гъркинята към бозата). вр., ЛеоС - ако не ви е писнало все още да се занимавате с това - просто не ни предпазвайте. хубавото на клубовете е, че не са съвсем реален живот и грешките тук не болят чак толкова, колкото на живо. нека грешат хората и да си носят последствията от грешките.



Тема Re: криленови [re: mottor]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.06.09 15:11



Кибиците имаме право на три обаждания и два бана от модераторите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.