Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагамнови [re: Лин]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 16:49



naistina njamam vreme, no ...
njama nugda ot moderatori, puk i tozi forum ve4e si ima edin - kir4o.
njama nugda ot moderatori za6toto si ima software za spam_flood_etc protection.
vie seriozno li si mislete 4e google naprimer raz4ita na murlata i luk4o da si vurti biznesa?!
drugija4e kazano, ne ste vigdali / a i dir.bg/ spam i flood da vidite za kvo stava vupors :))) poradi prostata pri4ina - 6toto nikoii ne se interesuva ot tozi sme6en sait na sredata na ni6toto ...





Тема Re: Предлагамнови [re: tondy]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано08.06.09 17:02



на мен не биха повервали
дано на теб поверват

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo


Тема Заключителна статистика:нови [re: Лин]  
Автор Лин (...)
Публикувано08.06.09 17:10



За освобождването на чистачите въобще:
1. Лин
2. новаков
3. хипотенуза
4. тарти

За освобождаването на тези чистачи и ползването на външни:
1. Б.К.
2. Стефани
3. Моарейн

"Въздържал се::
1. Гетсби

"Против" освобождаването на чистачите:
1. селянинът
2. Нова
3. криле
4. върчуълуан
5. лумикс, с препоръка
6. софка
7. Джес
8. Леос
9. Минута
10. Дженифър
11. Гинес, с препоръка да не модераторстват
12. Филип, със забележка да ползват по-пълно правата си
13. Батко
14. Пътник
15. Шило
16. Дукеса
17. Геврек
18. четвъртък

Заключение: преобладаващото мнозинство предпочита нещата да останат, както са, вр. и Леос си остават чистачи на клуба.

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема Re: май не е баш заключителнанови [re: Лин]  
Автор вp. ()
Публикувано08.06.09 17:26



щото чакаме, или поне аз,

на леос.
а то, допускам, ще е свързано с тази тема.
добре де, на този етап - нека е заключителна статистика : )

има нещо с което не съм много съвсем напълно съгласна.
идеята беше, че ако има 15 души редовни участници в дъри-бърите в 40-50 против това клубът да има чистачи - те ще спрат да функционират.
нали така.
така че заключението ти, че: "преобладаващото мнозинство предпочита нещата да останат, както са, вр. и Леос си остават чистачи на клуба." - не ми се струва дип намясто. то е вярно, но не е основно важно.
не е важно, струва ми се, кои от изказалите мнението си по въпроса са мнозинство. важното е, че броят на тези, които мислят, че клубът няма нужда от чистачи, е по-малък от нужния.
тоест - ако в темата ти не бяха писали всички онези, които намират, че има нужда от чистачи - щото темата ти не беше предназначена за тях, а бяха писали само тези, които са на мнение, че клубът няма нужда от чистачи - резултатът щеше да бъде същия. предвид техния брой, който е по-малък от необходимия за вземането на решение в полза на предложението ти.

разбира се - извън темата - не мога да твърдя, че емоционално не бих се потиснала от такава демонстрация на загуба на доверие, каквото би било ако никой от тези, които темата ти по същество не засяга - тези, които не са разочаровани - не беше писал в нея.
но все пак няма как да не отбележа несъгласието си със заключнието ти в този му вид : )



Тема тази статистика никого не интересуванови [re: Лин]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано08.06.09 17:47



и теб не.
или си очаквала другa?


за мен е поважно да направиш едно резюме на МНЕНИЯТА.
и за ТЕЗИ които са ги писали е ВАЖНО.

какво не им харесва в работата на чистачите.
за чистачи ли са ги избрали или за модератори.
и какво пишат за напред.
да продължават да модерират нелегитимирани или не.


и извади резюмето в отделна тема - да не го разводнят и него.

мерси!

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo




Тема Re: Заключителна статистика:нови [re: Лин]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано08.06.09 18:01



На печелившите честито.
Заключвам темата.





Тема Re: Заключителна статистика:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано08.06.09 18:29



Заключваш друг път.





Тема Re: май не е баш заключителнанови [re: вp.]  
Автор Лин (...)
Публикувано08.06.09 18:44



Това е моето заключение на темата, която съм направила, защото съм намерила за важна и включва нещата, които съм намерила за важни.

Всеки е свободен, разбира се, да има преценка, различна от моята.

За един е по-важно колко, за друг - кои.

Според мен притенението ти, че никой не би си направил труда да прочете и да реагира, е неоснователно - аз правя теми толкова рядко, че едва ли някой не би полюбопитствал - предполагах и се оказа вярно.

И още едно различие - тази тема е демонстрация не на загуба на доверие, а на несъгласие с преценката. Само че аз съм привърженик на прямотата и директния подход, поради което ми се стори по-почтено да направим една снимка на мненията, което и стана. Не съм имала други цели и нямам, но с известна тъга трябва да отбележа, че прилаганият подход на чистене прави този клуб все по-различен от това, което с години съм считала за "моя си клуб".

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема Re: тази статистика никого не интересуванови [re: Gatsby©]  
Автор Лин (...)
Публикувано08.06.09 18:47



Очаквах.

И не бих си позволила да обобщавам заключително мненията - написалите ги си имат глави, това поне знам със сигурност.

Съжалявам, ако те разочаровам, но това е въпрос на цел, надявам се разбираш.

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема разбирам - готин майтап бешенови [re: Лин]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано08.06.09 18:54



мен поне изкефи:)

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo





Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.