Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Честито! И сега следватнови [re: Лин]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.06.09 20:53



пресконференциите?


Пардон, пресконференциЙте.



Тема Re: с препоръканови [re: ceлянинъt]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.06.09 20:54



Ти пък! Да не си се напушил с нещо???



Тема Re: Честито! И сега следватнови [re: Phillip]  
Автор Лин (...)
Публикувано07.06.09 20:59



Пресконференциите са безинтересни - всички обясняват едно и също. Че са победители.



По-интересна е неочаквано високата избирателна активност...


…последният милиционер над Омир слънчево ридае…

Тема Тогава направо шампанското!нови [re: Лин]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.06.09 21:04



Пардон, не се ли пишеше с главно Ш?






Тема -нови [re: Phillip]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано07.06.09 21:06



с две главни и внезапни - ШШампнанско




Тема Re: ти си на пътнови [re: Лин]  
Автор kpилe ()
Публикувано07.06.09 21:07



да поставиш нова граница за бутане на чистач в този клуб - от 15 стана на 17 гласа за набиране





Тема Снощи тъста минови [re: ceлянинъt]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано07.06.09 21:12



беше на гости. И разправя как навремето ходил командировка в Совецкия Союз (обърни внимание на главните букви). И някак успели с колегите да прекарат с влака некви индустриални количества "Искра". Там братушките много си падали по това вино и го отваряли с разклащане и мощен гръм, при което ... Ай, ай, ай!

- половината бутилка отивала фира. Та, нашенците бащински ги обучили какъв е правилния метод за отваряне.



Тема Re: минови [re: вp .]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано07.06.09 21:45



ти възпитан 'мериканец виждала ли си?
е аз съм, няколко, ама съм срещал
и
мноооооооооооооооооооооооого:))
не в зоото, така просто..на свобода.

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo




Тема под секи разбираш другите, налинови [re: ceлянинъt]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано07.06.09 21:51



освен теб

ти не искаш да ги знаеш
затва е паниката

нямaш шaнc, eргo, изпoлзвaй гo




Тема Re: Предлагамнови [re: Лин]  
Автор чeтвъpтъk (toku_shto:))
Публикувано08.06.09 00:33



Като имам предвид тенденцията за затваряне на клубове за нерегистрирани и назначаването на 'служебни' модератори от страна на dir.bg, предпочитам да си останат нашите настоящи 'чистачи'.
Не знам какво се е трило и защо са заключени някои теми, но мисля, че с назначени други външни или служебни /а без такива няма да оставят клуба - то е ясно/ биха били доста повече.
Аз си харесвам нашите чистачи. И никога не съм мислила, че са безгрешни и непоклатими. Иначе сигурно нямаше и да съм толкова пристрастна към тях. То към съвършеното какво да се пристрастиш - само го гледаш отдалече и му се възхищаваш. И цъкаш с език. А с другото - можеш и да се сближиш, и сговориш и какво ли не:)
Сигурно на голяма част от хората тук им се иска да няма хора, които да са натоварени с такава 'мръсна' работа /а на самите тях - най-много/, но обстоятелствата са такива... мисля.
Ако нямат нищо против - аз съм за тях.

Глей какъв ферман изписах, а всъщност е малка част от това, което мислех - декларирала съм ви, че не умея да се изразявам. Но се постарах - заради теб:)




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.