Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема никой не дебне гецата -нови [re: mottor]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано06.06.09 23:53



той самият сере и после го размазва и размахва омазани пръстчета и вика -
свобода за акото ми!




Тема Re: Аз съм за чистачите.нови [re: Phillip]  
Автор mottor (новак)
Публикувано06.06.09 23:54



Ский са братчет. Не е гот, да наричаш другарчетата си психопати и умопобъркани. Щото това си е парекселанс обида, а за таквози нещо трябва да те баннат на общо основание.

Освен това, къде се буташ с тоа беден речник у А група?
Как може в три реда, два пъти да напишеш умопобъркан. Ами отвори речника ако ти е празна тенджерата, па преписвай: луд, откачен, налудничав, чалнат, чалдисан, неврастеник, неуравновесен, невменяем, нервно разстроен, умоповреден, душевно болен, ненормален ...



Тема Re: и кво точно формулирахтенови [re: Gatsby©]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.06.09 23:56



Бяха предложени за ЧИСТАЧИ и одобрени единодушно. В подобна тема.



Тема това сичкото занови [re: mottor]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано06.06.09 23:57



гецко ли,
за бозата ли,
за ченето ли е?




Тема Re: Предлагамнови [re: xипoтeнyзa]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано06.06.09 23:57



обаче бъркаш :)

Киро възстанови чистачите, след като се бяхме отказали (защото си свършихме ангажимента - Гецби спря да сере и изчезна) - поради кирови си съображения (някой му се беше оплакал да трие нещо, май, а на него не му се занимава).
Аз лично след като разбрах, че сме възстановени (без некой да ни пита) ви попитах изрично какво прайме.
И вие ни дадохте отново мандат.
Явно трябва да изровя темата ТОЧНО за това ...

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>


Тема Re: Предлагамнови [re: LeoS]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.06.09 00:00



Изрови я, щото и моите спомени са точно такива.



Тема Re: Предлагамнови [re: mottor]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано07.06.09 00:04



Май е време да постна гола снимка, барем некой мъ прочете

Щото мойто скромно гласче гледам никой не го отразява...
Ми ко да се прави, харесвам Леос, и начинът му на мислене и действие, ма вр. не ми е по душа.
Иииий, на тоя пясъчник взе да става смешно

П.П. Ся ще ме пишат трол, ама тук поне не баннват. Ама и не слушат различно мнение



Тема Re: това сичкото занови [re: ceлянинъt]  
Автор mottor (новак)
Публикувано07.06.09 00:05



Не бе Селски. За мен. Не си ли забелязал, че съм нарцистично-егоцентричен самовлюбен егоист?



Тема Re: Предлагамнови [re: Гинec]  
Автор mottor (новак)
Публикувано07.06.09 00:06



А ако не бяха?



Тема Re: Предлагамнови [re: LeoS]  
Автор xипoтeнyзa (пристрастен)
Публикувано07.06.09 00:08



Така де, алтернативата беше служебен модератор, и ние предпочетохме познатото, тъй като нямаше никакви издънки през времето, докато бяхте модератори:) Не като сега, между другото. Тук съм напълно съгласна с Лин, просто в момента няма никакви правила за модериране, но ако не сте вие, ще е служебен модератор, което може би както казва бозата, е за предпочитане. Чисто човешки по-добре и за вас /имам предвид двамата ви с вр./ и за нас.
Но много се съмнявам, даже си мисля, че служебният модераотр може да сложи край на клуба.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.