Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови  
Автор silverado (добродушен)
Публикувано17.03.09 19:49



Имам абитуриентка.И сега започва избиване на комплекси. То не бе парцалки, то не бе обувки, то не бе фукни и т.н. . Колежките така, колежките, онака. И от какъв зор? Да създадеш на детето си една илюзия, която ще трае няколко дни, и после -гъбата с оцета. Шамара на живота я чака на прага на следващия ден след голямата илюзия-баловете.Очаквам от дамското присъствие ТУК да ме разкъсат. Или, не знам?

Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка


Тема Re: Не няма да те разкъсаменови [re: silverado]  
Автор Гъpkинятa (спокойна )
Публикувано17.03.09 19:55



но ако имаш възможност, защо да не доставиш удоволствие на детето.
Това е спомен за цял живот. И след 30 години ще гледа снимките и ще си припомня емоцията. Жените сме сантиментални и държим на тези неща. Смили се над нас .... нежните същества



Ayth eimai, kai se opoion areso

Тема преди да кажат дамите -нови [re: silverado]  
Автор ceлянинъt (ветеран)
Публикувано17.03.09 19:56



моето мнение -
каквото каже детето - това е!
а то ще каже това, което съучениците приказват, решат...
то трябва да е като тях, заедно с тях...



Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор Old Firefly ()
Публикувано17.03.09 20:01



Не подценявай "детето". На 19 г. някои се сещат - и не е нужно всичко да е марково, че и да струва майка си и баща си. А живота всякак ще я нашамари, този ден е хубаво да е максимално щастлива. И ако щастието й включва парцалки и фукни, късно се сещаш да поправяш нещата. Така че нека да е с приятелите и съучениците си като равна - не по-бедна или не по-богата. Всички са наясно, че не се демонстрира личният им успех, а твоя и на баща ти на снаха му. Пък и да ти кажа, като я видиш накипрена и ухилена до уши, как плаче и се прегръща със съучениците си, ще ти премине всичкото тъгуване. И пак ще даваш, ти да имаш!!!





Тема Re: преди да кажат дамите -нови [re: ceлянинъt]  
Автор silverado (добродушен)
Публикувано17.03.09 20:07



Трябваше ми малко да наклоните везните.Точно толкова, че да поддам.Е, поддадох.Но, човешко, благодаря.Утре ги изпращам да пазаруват, а то ще е-леле мале.Утре вечер ще докладвам, ама без подробности, щото не разбирам. Дестинацията е Асеновград-ТАМ БИЛИ ПО-ПО-НАЙ.

Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка


Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор akotarak (любопитен)
Публикувано17.03.09 20:07



Човеееек! /както викат тийновете/ Напълно те разбирам! Нищо, че съм от отбора на майките! Тази работа е много дебела! И аз съм имала битуренка преди няколко години, а догодина - и друга. Дип, че в мойта къща дизайна на дрехи е хем хоби, хем професия за всички женски човеци. Ама то не са само дрехите! Има и прическа, и грим, и кола, и т.н.....Аз подходих византийски относно грима например. 120 лв. било да те гримират "професионално"! Викам: Давам ти 120 лв. да си купиш козметика, каквато искаш. ще си я имаш дълго време. А Щерката рисува - това й е професията. "Абе как няма да си нарисуваш очите, като правиш портрети и др.?" Слава богу - кандиса! Та иначе това е състезание между родителите! КОЙ ЩЕ ГО ИЗВАДИ ПО-ГОЛЯМ!



всичко ми е интересно

Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: akotarak]  
Автор silverado (добродушен)
Публикувано17.03.09 20:16



Вероятно, но-жестокостта ми се сломи.Омекнах като варен праз-избора ми е ограничен, да не кажа нулев.Не е както при Чудомир-тройната коалиция.При мен е двойна.Синчето естествено ревнува от към харчове, но не му е гласът актуален в момента.

Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка


Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано17.03.09 20:37



Правилно. Пълни глупости са това.Млади момичета са облечени като елитни компаньонки и какво е удовлеворението от това? Дори купона не струва, защото представлява една вечеря и после некви танци, и все със същите муцуни.
Навремето нас ни събираха като сган в Универсиадо. Май и вечеря нямаше, оди гладен и пий от шишенца-патрончета в тоалетната. Много по-хубава беше втората вечер- купонче в един съученик, така както сме си свикнали, обаче без чувство за вина че имаш да учиш, че ще закъснееш. За всичко това просто не си струваше да се хабят много пари, роклята си я измислих аз, а леля я уши в къщи. Даже искаха да ме качват на сцената в конкурса за тоалет, но аз отказах, защото с тайфата бяхме мушнали по няколко патрончета в тоалетната и нямах сериозен вид и стабилна походка за дефилиране по сцената.
Така че дай на жените каквото исакй и надзиравай да не прекали детето и вместо да е хубаво, да заприлича на калдаръм-кокона. На тази възраст, колкото по-изчистено и по-семпло, толкова по-красиво.



Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: kakata]  
Автор silverado (добродушен)
Публикувано17.03.09 22:22



Утре вечер ще им видя избора. От това ще произлезе и реакцията ми.Надявам се да е положителна.Абе, кво се силя, ще направя няколко сърдити кръга из къщи и вероятно ще мирясам. Колкото за адет или авторитет,май.

Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка


Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор тopбa (LAN)
Публикувано17.03.09 22:27



Човече, радвай се, че имаш здраво, право и нормално момиче, което ти иска парцалки, гримове и прически.

.........
Разбираш ли? Радвай се! Казвай си : "Благодаря ти, Господи, за здравото, право и нормално момиче".
И му купи всякакви фусти там и гривни и каквото поиска.
Чу ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.