Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.03.09 21:26



Тази година е момче)))), преди три беше момиче.))) Какво да ти кажа, пълна лудница си е, но моите проявиха поне здрав разум)) Ех, стискам ти палци, ще го преживееш, сигурна съм.)))))))



Тема какче )))нови [re: kakata]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано18.03.09 21:46



ама толкоз много си ПРАВА!!!
мое да си седнала, ама пак си ПРАВА.... за мен поне!

всичките тези коментари от рода на:

...ама радвай се, че детето ти така иска тоалети...
...не му троши хатъра на детето...
...нека да се радва детето...
и бля-бля дрън-брън...
глупости на търкалаци!

е, точно това е моментЪТ да му покажеш нагледно и практически на детето, че просташкото изхвърляне хич ама никак и изобщо даже не носи нищо (стойностно!) в живота, който му предстои.
Вярно - БАЛ! КУПОН!... и квооуууууууу??????
сякаш че ли не е ходило досега по купони и дискотеки?!
или това ще е последната му дискотека в живота?!?
да не говорим, че още след първия час ще му е зверски ДИСкомфортно в префърцунената рокля, която майката е избрала, за да "СМЕ ПО-ПО-НАЙ"...

Абе МАЙКИ!!! защитаващи абитуриентските превземки... не сте ли забелязали колко по-красиви са момичетата в семпли рокли и ненатрупани с бижута и дрънкулки?! Какво им трябва на тази възраст?
Има ли по-голяма красота от младостта???????????????




Ако хубавото не дойде при нас, ние ще отидем при него...


Тема Re: за ДжоДонови [re: ДжoДo]  
Автор тopбa (LAN)
Публикувано18.03.09 23:06



Моля, извинявай за дрън-дрънканиците ми и за бля-бля.
Опитвах се да кажа на човека, че трябва да се радва, че има ЗДРАВО, ПРАВО и НОРМАЛНО дете, което МОЖЕ да облече РОКЛЯ, да поиска ПАРЦАЛКИ, ГРИМОВЕ и ДРЪНКУЛКИ.

Има деца, които НЕ ГО МОГАТ това.
И поради това на ЗДРАВИТЕ, ПРАВИ и НОРМАЛНИ деца МОЖЕ БИ трябва да СЕ РАДВАМЕ и да им простим тази бла-бла лигавщина, която няма да ги направи по-лоши ДЕЦА.

Още веднъж извинявай.

ПП Главните букви не са печатна грешка.



Тема Re: за ДжоДонови [re: тopбa]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано18.03.09 23:13



Каза го точно и няма място за извинение.Ще те подкрепя с пример.На военна комисия(когато имаше такива)едно момче стоеше спокойно и по повод на това ,че здрави деца искаха да се освободят от казарма,каза нещо ,от което ми се сви сърцето."А аз искам да съм здрав и да мога да съм войник....."Момчето беше инвалид по рождение.
Затова радвайте се на здравите си деца.Извинявайте,ако съм натъжила някого.

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: за ДжоДонови [re: kurkudup]  
Автор тopбa (LAN)
Публикувано18.03.09 23:15



Ти го каза по-директно.
Благодаря ти.



Тема Re: абе с тея шес хиляди въпросителни : )нови [re: ДжoДo]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано19.03.09 00:20



да оставим сега здрави-болни... да говорим само за здравите зеца.
хубу де, няма по-голяма красота от младостта.
тва го знаеш от след както си се скучубрила, нали : )
като млада не го знаеше така добре както сега, нали : )
"мъдростта свети из белите му коси" - казвал някой умен човек често за някого друг, ама аз, понеже съм забравана, не помня кой.
какво обаче помня.
помня, че като бях малка не исках да ида на бал.
"егаси тъпата изгъзица" - казвах тогава, безпокойната ми душа облечена в кльощава плът мааше шлянци под кестените, важна-важна. докато другите деца се приготвяха за бал. бръчках гнусливо носле, кривях досадЕно очи, ама толкова серозна бях!
добре де, но балът наближи и така наближи, че - ето го - ще бъде точно утре! утре, бе, утре!
и аз пък си казах: "добре де, ами аз, като не отида на бал, как наистина ще знам, че е така адски тъпо, а?!"
откъде ще знам, ама със игурност!
няма да има 100 бала в живота ми, я!
тва - пак - заради безпокойната ми душа : )
и се хванах, и си уших рокля; пратих 1 приятел да изтича да ми купи обувки, той взел още 1 да му "помага"; двамата решили, че 36 1/2 не им прилича на номер за човешки обувки, трябва да има грешка в поръчката. та ми купили 38


за което към 5 сутринта им бях благодарна : )
да бе, адски тъпо беше на тоя бал!
наистина : )
но работата е там, че бях там и затова знам.
а ако не бях била и, още повече, ако имах и някоя възрастна, мъдра роднина, която да ми казва чисто новата новина, че не бива да ида и - най-лошото - ако я бях послушала! никога, никога нямаше да съм сигурна в това какво знам и какво не.
а досега не знам, ама наистина не знам такова дете, което да е отишло насила на бал само защото майка му е искала да се изфука.
мноо им дреме на децата на тая възраст какво иска майка им : )
ходят, или не ходят, защото те искат така.
ако желанието им съвпадне с мнението на възрастните, е чисто и просто съвпадък, а не, че някой им бил налял нещо в главата.
да наливаш "нещо" на някого в главата ТОЧНО преди бала е адска тъпотия.
да си му наливал 17 години преди тва. ако не си - закъснял си и е безсмислено да започваш точно преди абитуриентския бал.
надявам се не ти е било прекомерно сложно : )



Тема Re: абе с тея шес хиляди въпросителни : )нови [re: вp .]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.03.09 10:31



Абе интересно в Америка има ли балове? Щот примерно в тукашно няма такива работи.



Тема Мъж си, заради това нищо не разбираш.нови [re: silverado]  
Автор Heзнaйkoфф (непознат)
Публикувано19.03.09 11:21



Абитуриентския бал за момичетата е тренировка за сватбата. Тръпнат, тръпнат, треска ги тресе. Не е шега работа, ееей - цял свят ще ги гледа и възхищава, ред сълзи, ред сополи, прожектори, музика, фанфари, дандании, цигании, щуротии, дивотии...

Женски глупости! Хич не се ядосвай, а бягай далеч от тази суета и не им обръщай внимение. И недей да критикуваш това или онова. Неее, огромна грешка ще е. Ако кажеш, примерно, че обувчиците нещо не ти харесват, веднага ще отидат да купят три чифта други модели обувчици.
Съчувствам Ви господине, но освен с приказки, с друго не мога да ви помогна.

Хм, най-трудния момент ще ти е когато вземат да те разпитват дали ти харесва това или онова. Да не вземеш да отговаряш бързо, че ти харесва и да те оставят на мира. Не. Трябва да проявяваш максимална загриженост, да гледаш, да оглеждаш, да коментираш, да цъкаш с език Да се правиш на палячо, един вид...

Ако отговориш бързо "Харесва ми" ще бъдеш изяден! "Как, пък, толкова бързо го хареса, беее?" и др. подобни.

Ако отговориш бързо "Не ми харесва" си обречен!!! "Кааак?! Простак!..."



Тема Re: абе с тея шес хиляди въпросителни : )нови [re: вp .]  
Автор Шилo (европейче)
Публикувано19.03.09 11:31



Абсолютно си права. На 17 години децата трабва да знаят, какво да очакват от мама и тате.
Пък нашият татко ни изненада много приятно, като обикаля заедно с абитуриентките и мама по всички магазини и взема дейно участие в избора на тоалети и аксесоари. :)

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Ще се изядем с на баща ми снаха му.нови [re: silverado]  
Автор Heзнaйkoфф (непознат)
Публикувано19.03.09 11:34



А, предполагам, че ще има и състезание кой с по-модерен ГСМ ще се появи. То ще са преструвки, превземки, светкавици, трескавици, гръмотевици, камери, мамери, микрофони, тонколони. приготви 600 лева за нов телефон




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.