Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Бедността убива духанови  
Автор sofka (неуметна)
Публикувано06.03.09 00:32



Това изречение ми се наби от филма за Джейн Остин в главата и защо го свързах с една дума наречена РЕСТРИКЦИЯ, не ми е ясно.


И за да ми се изясни, ми кажете вие, драги събеседници, какви мерки ви идва на ум да вземете, ако изпаднете в криза?!
Много се чудя аз сега дали да спестявам от закуските, дали да си прикупвам по некое кило захар или да карам през куп за грош, пък каквото сабя покаже.
Днес чух, че в Детройт народът си оставял направо ключовете на къщите и се изнасял да търси работа другаде.
А ние на към къде ще тръгнем, може би?!

Дай, софче, за да ти дадат!

Тема Re: Бедността убива духанови [re: sofka]  
АвторPжeвckи (Нерегистриран)
Публикувано06.03.09 00:55



Или пък го издига.
Цитат по памет от Стругацки: "Дух няма! Духът потъна в тлъстия търбух!"



Тема Вместо захар - купувай евронови [re: sofka]  
Авторvanya (Нерегистриран)
Публикувано06.03.09 01:48



по-добре. Не вярвам лева да бъде дълго време така скъп.

Охолството не се отразява добре също на духа.

Не се ли отдаваха хората на пост и лишения за извисяване на духа?



Тема Re: Бедността убива духанови [re: sofka]  
Автор akotarak (любопитен)
Публикувано06.03.09 08:16



"Бедността убива духа" - да вярно до някъде. Но и точно обратното понякога. Когато мислиш предварително ти се струва, че няма изход, но ако наистина те притиснат обстоятелствата, тогава човек се стяга и намира такива решения, които сам не знае от къде са му дошли. От опит го зная.
На първо време човек може да ограничи някои излишни глезотии-какви всеки сам си знае.

всичко ми е интересно


Тема Бедността е състояние на духанови [re: sofka]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.03.09 08:56



Разорявал съм се, но никога не съм бил беден. Да си разорен е временно, да си беден е състояние на духа.

Майк Тод



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Бедността убива духанови [re: sofka]  
Авторtarse6ta (Нерегистриран)
Публикувано06.03.09 08:59



Търся да се запозная с едро, мускулно масивно набито бичме, може с леко коремче да е, което да знае как здраво се помпа малко ебливо дупенце като моето!!!

P.S. Ако не ви отговарям, значи или не сте описания по-горе тип мъж или не се доближавате до него, или просто нямате снимка, за да видя, че сте такъв.



Тема Re: Бедността е състояние на духанови [re: ABe]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано06.03.09 09:03



Точно в десетката!!!
Софче, мило, не купувай захар, скоро ще е по-евтина



Ако наистина искаш да се подсигуриш, то купувай неща от първа необходимост /не точно храни/, които би могла да препродадеш с печалба. Но като гледам търговската жилка в теб - по добре не купувай нищо. Всъщност единственият ти сериозен проблем би бил, ако рекат да те съкратят, така че по добре купувай закуски на началника - по-добра инвестиция е.

Ваня, ако гръмне валутния борд /няма такава опасност принципно/ Виденовата инфлация ще ни се види като рай. Всъщност в момента еврото е по обезценено от лева.

P.S Детройт е в перманентна криза от десетилетия /откак японците почнаха да прозивеждат автомобили всъщност/. Препорчеи си "Колела" на Хейли /от 70 години е/


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.

Редактирано от Бorдaнoв на 06.03.09 09:05.



Тема Re: Бедността е състояние на духанови [re: ABe]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано06.03.09 09:05



Аз разсъждавам като този по-нисък процент от човечеството и винаги се радвам да открия съмишленици!



Разорявал съм се, но никога не съм бил беден. Да си беден е състояние на духа. - Абсолютно!!!



Тема Мда! Пък ако...нови [re: Бorдaнoв]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.03.09 09:14



знаеш с девет милиметров къф съм точе-ен...



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Че то си е така.нови [re: Jennifer:)]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.03.09 09:15



Дано повече хора мислят като нас.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.