Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Музикално предизвикателствонови [re: Лил]  
Автор kpилe ()
Публикувано27.02.09 21:06



Ок, аз за същото си помислих, ти и преди го спомена Мика във връзка с фалцетите.

Ама добре де, аз наистина се амбицирах да разбера що да не пее правилно... Този мика при високите тонове звучи все едно са го гепили за топките, става едно такова тъъъничко гласчето и слабичко. Докато на нашия гей му е мощен гласът и при високите тонове - като на жена, но без вибрато (ако така се нарича това дето трепти гласът). Не мога да разбера къде точно се "чупи"... Т.е. на живите изпълнения разбрах - ако да се "чупи" значи че не минава плавно на следващия тон, а прескача няколко или нещо такова и това нарушава хармонията.

Не ме разбирай погрешно - писна ми темата за илюзията, интересът ми е чисто научен :) Сега дори ще ги пусна и 2мата, заедно със Сара на sound forge-a да им видя спектограмите ;) Ама ако ти ми обясниш ще ме улесниш значително...








Тема Re: Музикално предизвикателствонови [re: kpилe]  
Автор Шилo (европейче)
Публикувано27.02.09 21:49





Щастието идва при веселите!

Тема Re: ей,нови [re: ceлянинъt]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 22:17



ха, че моето куче умря вече
и никога не е пикало по хорските кашпи, даже приживе, а сега - почти 100% надали, макар, че не съм състояние да гарантирам.
даже на иван костов не му е пикало в кашпата, ако искаш да знаеш!
друго куче надали ще си взема, понеже с онова си бяхме кучета двамата.
тъй че - рахат бъди по въпроса.



Тема Re: ей,нови [re: вp .]  
Автор Шилo (европейче)
Публикувано27.02.09 22:37










Щастието идва при веселите!

Тема еех,нови [re: вp .]  
Автор ceлянинъt (ветеран)
Публикувано27.02.09 22:39



имам двама приятели-кучкари - и ти - три,
на които като им умряха кучетата -
като ги срещна - постоянно им казвам да си вземат ново куче -
а те ме гледат отнесено -
и клатят безутешно и отрицателно глави...


ама все пак - ако можеш - вземи си ново куче!
ази не съм кучкар, ама това на село ми е второто - първото умря - и това скача сега из двора, даже и приятелче си е довело...
сега им се радвам и на двете...



Тема Re: Музикално предизвикателствонови [re: kpилe]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 22:58



: )
ама аз наистина не мога да се сетя за съвременно (от десетина, нали каза, години) парче, което да ме е изповпечатлило едно хубаво, както например преди три-четристин години, баби, ме впечатли като го чух за първи път това

, или yes - the gates of delirium, или - как бе, най-любимото ми парче, абсолютно не знам защо! но за всичките (ми) времена най-любимо : ) - ей .
е ми както и да си раздуваме, аз съм съвременник на хърман'с хърмитс -
- право в сърцето казано :)
ми да, и тва ми е любимо парче. кой ме знае защо.
затова... знаеш, понякога, както се шегувам и изведнъж се оказва, че съвсем сериозно...
като ти прочетох темата вместо спокойно да нафляскам шеснайс ютюби, аз взех, че се замислих.
и кво?
ами... ей ме на, напрао съм си с таква прическа, каквато ти показах... вътрешно : )
защо не ми харесват новите неща... хм.
абе приличам и аз на онея смрадовранки, които и до ден днешен се вчесват по модата от журнала от 1903 година, който не се вижда да стърчи изпод мишницата им, но... си е там, некакси, без даже и те да го осъзнават тва.
е, аз го схванах, ама изведнъж ми светна, тръшна се върху ми и ми подомъчня, макар че - то - за какво пък : )
затова най-сериозно ти го написах онова нещо преди.
с изключение на последния ред, който те включваше и тебе, и "пльонг": )
това беше опит да се престоря, че се шегувам :)

хммм... добре де, тук-там по нещо ми харесва, естествено, разбира се, но липсва онова усещане... нали го знаеш... уаааааау усещането липсва.
и ми липсва, както става ясно :)
какво да правя сега, така е.

харесва ми да слушам как пее сисел.
днес ми харесва тя
и ми харесва...

и аааааадски не мога да понасям клипове, ама наистина.
много се разочаровам като гледам зърнести картинки да мърдат в малко правоъгълниче... и ужасно се потиснах, това е.



Тема Re: ей,нови [re: Шилo]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 23:05







Тема Чешки поздравнови [re: kpилe]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано27.02.09 23:17



Не съм сигурна, че и двете са от след 98, но си струват.

По Геврек - моето малко вчерашно откритие.







Тема Re: Музикално предизвикателствонови [re: вp .]  
Автор kpилe ()
Публикувано27.02.09 23:48



Айде сега, хич не ти вярвам ама хич. Искаш да кажеш, че дори ето

не те хванало, когато си го видяла за пръв път? Я да видим дали ще си изкривиш душата да кажеш "не"



Тема Re: Музикално предизвикателствонови [re: Шилo]  
Автор kpилe ()
Публикувано27.02.09 23:51



мерси много, не го знаех този вариант (сигурно оригинал) - определено ми харесва повече от

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.