Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 26.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема защо - след 20г демокрациянови  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано13.10.08 22:56



пак..НИЕ БЪЛГАРИТЕ - трябва да се интегрираме..към всички чуждоземски малцинства:(
полудявам ве - писна ми на полит-фетиша!
нервата ме е гепила на мах..
и едвам стабилизирам устоите си в/у - "истинските българи"





Тема Re: защо - след 20г демокрациянови [re: NUT]  
Автормaлцинcтвo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 10:25



я по подробно





Тема Re: защо - след 20г демокрациянови [re: NUT]  
Автор kpилe ()
Публикувано14.10.08 11:42



и те квооо?





Тема Re: защо - след 20г демокрация [re: NUT]  
Автор GreenLight (unsatiable)
Публикувано14.10.08 18:04



Мене ако питаш, каквито и да са проблемите с малцинствата те са заради липсата на целенасочена работа. Колко е трудно да се разбере, че трябва последователност, мама му стара. Не може да избием циганите. Може много да ни се иска, даже всъщност може много полезно да е, дет се вика, ама не можем. Физически, няма начин да го направим. Няма кой, няма как, пък и ще ни се скарат. Начи трябва да вземем да помислим как да живеем с факаните цигани. Същата работа и с турци и арменци. И там който се сетиш. Толко ли па нема начин да изкараме файда, бе? Ебати мъката!

Здрасти, Нът! Драго ми е да те видя! Как я караш, приятелко? Още ли го гониш вятъра из някой сайт? Еди кво прави?

П.П. А па, ако за консултанти, или шефове някакви чуждоземни говориш, я им кАжи да духат супата и тва е. Чужденците са си тъпанари! Хич да не ти пука!

Редактирано от GreenLight на 14.10.08 18:07.



Тема Re: защо - след 20г демокрациянови [re: NUT]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано14.10.08 19:25



щото го няма Хитлер да реши проблема набързо, така и кризата ще отмине и няма да има расизъм



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Аман от расисти!:)нови [re: NUT]  
Автор sofka (неуметна)
Публикувано15.10.08 12:58



Как в Хамерика са се сбрали от кол и въже и живеят хората, като се бият в гърдите:"Ай ем американ!", а тук-не може.


Малцинствата трябва да си имат квартали и да се изисква от тях да си ги стопанисват,като си плащат сметките,грижат се за околната среда,работят според квалификацията си и така.
Малтусианската теория хич не ми е по вкуса.Откъде накъде някои ще се смятат за богоизбрани,а другите - в казана?!
Цивилизоваността на един народ личи по отношението му към децата,малцинствата и непълноценните.Нали така?!

Не плачи, защото нещото е минало,а се усмихни,защото е било

Тема Re: Аман от расисти!:)нови [re: sofka]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано15.10.08 16:51



Ама Софчееееееее, ми много ясно бе, господ е решил бялата раса да е ръководеща и това си е факт....недей се бърка в божиите дела, щото тия дето се бъркате забъркахте тая каша с малцинствата....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Аман от расисти!:)нови [re: Джoaннa]  
Автор GreenLight (unsatiable)
Публикувано15.10.08 17:16



Добре, бе, аре бялата раса е ръководеща и много по- бетер от другите. Белите сме си върха, силни, навити, упорити, белите диви са най- дивите диви, белите умни- най- умните, и пердето най- качествено ни пада. Абсолютно съм съгласен, много сме ценни. И какво? Браво, нали, мнго хубаво, но какво да правиме с циганите? Кат сме толко па най, що до сега не сме се светнали по тоя въпрос?



Тема Re: защо - след 20г демокрациянови [re: NUT]  
Авторkaпpизнaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 17:26



анархистична демокрация е наш'то..........((



Тема Re: Аман от расисти!:)нови [re: GreenLight]  
Автор kpилe ()
Публикувано15.10.08 22:09



както сте тръгнали що направо не ги затворите в едни трудови лагери да ви бачкат?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.