Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предречено от ДРака...нови  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано01.09.08 12:40



и стана-стигнах до рилските езера. Оказа се права и за друго-там наистина е като на Витошка-народ от всякакъв пол, възраст и занятие... Това, което допринесе още повече за хубавата разходка, е чистотата по пътеките. Наистина няма хвърлени боклуци. Дали защото току що дъновистите бяха слезли от Рила и съответно са си почистили терена или редовите туристи вече поузряха да си пазят природата. Всъщност те редовите не хвърлят къде им падне , а такива дето чат-пат се мернат в планината, колкото да си оставят следите.
Та това е....


Върволицата катереща баира към Второто езеро-"Окото"





Тема Re: Предречено от ДРака...нови [re: Aлerpa*Дивaчe]  
Автор ДPaka ()
Публикувано01.09.08 13:17




Ееее,много се радвам!
Варвам разходката те е заредила с много положителна енергия.Срам не срам признавам си,че и аз направих хубави снимки, ама нали съм скрънза...добре, че си ти




Тема Ха ха ха, това ми хареса [re: Aлerpa*Дивaчe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.09.08 19:20



народ от всякакъв пол

Та, колко вида полове имаше





Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано01.09.08 19:40



Абе ти се хихикаш, ама освен основните мъж-жена, имаше и един тип "Азис". Кажи ти какъв пол е, аз не успях да разбера. Заговорихме се пътьом -абе уж глас като мъж, но не съвсем. Жестове като жена, но няма цици. Крака якички, обезкосмени, но дупето му като мандолинка, не ще да е мъжко (мъжките като ги видя и в главата ми нахлуват палави мисли, а този път нищо-бяло поле в главата)
Те такъв пол






Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: Aлerpa*Дивaчe]  
Автор Stephanie (неФорестър®©™)
Публикувано01.09.08 19:52



Та това е бил някакъв "ел мутанте" само.


РАДИАЦИЯТА повреди много народ, ШЕ знаеш.



Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: Aлerpa*Дивaчe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.09.08 20:08



абе уж глас като мъж, но не съвсем

Може да е било тинейджърка, на която гласа е почнал да мутира, макар и да не е присъщо за момите.

Жестове като жена, но няма цици

Ако сериозно се е занимавала с танци, от малка, те си остават с малки бюстове или без хич.


Крака якички, обезкосмени, но дупето му като мандолинка, не ще да е мъжко (мъжките като ги видя и в главата ми нахлуват палави мисли, а този път нищо-бяло поле в главата)

След танците се е заела с вдигане на щанги. При тях е така. И щом не са ти се появили палави мисли, определено е било жена



Редактирано от KMETA HA HETA на 01.09.08 20:09.



Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано01.09.08 20:18



по първите два пункта може и да си прав, но по третия тц. Главата на либето е като моята като види женско дупе, а този път и той не трепна






Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: Stephanie]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано01.09.08 20:30



Знам ли? Помня в махалата имахме едно момче, което все ни взимаше куклите. Едно такова пухкавичко беше, мекичко.... Един ден гледам баба седи на пейката пред къщата, гледа го, па вика : "Тц, това не ще да е петле"
Радиация ли е имало и тогава, какво ли...
П.п. Преместиха се на друго място, така и не разбрах какво стана с това момче-мъж ли е, сменил ли е пола си...




Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: Aлerpa*Дивaчe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.09.08 20:35



А да сега да те видя. Ти па отде си сигура, че либето ти не е минало на другия бряг? А може, само пред теб да се е направил на незаинтересован. А и нека да не се лъжем, ама голяма част от мъжете, не арешат моми без... очи



Инак за комшийчето ти, какво да ти кажа. Може да е сменило пола си с полА. Все пак живеем в условията на неизбежна демокрация



Тема Re: Ха ха ха, това ми харесанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано01.09.08 20:47



Ся -за либето дума да не става, че харесва моми с очи, но не налита па чак на еркери

Колкото да има нещо там да се хване
Ама на другия бряг да мине, аре стига ся, такъв любовчия кат него -няма начин, вервай ми. Знаеш ли откога го навивам на тройка. Сакън вика, не ме карай, ще ме хване мъжка ръка за к.а, или ще ми опре до дупето неговия Абе викам либе, може да ти хареса, знае ли човек, пък и аз зорко ще бдя, да не ти се случва. Ще забавлявам баджанак ти, далече от тебе ще го държа. Не дава и дума да се издума. Ама знам ли, може па да се прави





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.