Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Прочетох 3 разказа в автобуса!:)нови [re: sofka]  
Автор ДPaka ()
Публикувано25.03.08 15:39




Софкеее...гепи!
Моите уважения!



Тема Re: Прочетох 3 разказа в автобуса!:)нови [re: ДPaka]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано25.03.08 15:46



И аз се впечатлих, признавам.
Е, не видях думи от рода на "пространствения континиум" и др., обаче анализът си беше много в изпипан в стилистиката на критиците.



Тема Re: Егати късмета извади Уф!:)нови [re: sofka]  
Авторkpъц (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 16:07



А, sofka(е), знаеш ли, че книгата с разкази "Добър ден, Р." е отличена с първа награда за 2007-ма на националния литературен конкурс за къс разказ "Рашко Сугарев", и същата се изучава в благоевградското уни?

П. п.
Сравнението с Булгаков не знам откъде си го прицапцаросала, но е в десетката.



Тема Re: Егати късмета извади Уф!:)нови [re: kpъц]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 11:45



Аз съм медиум,не го забравяй!


А Майстора и Маргарита навремето се опитвах,но не можах да прочета.
Има книги,които ги мъчиш, но не стават в определен момент.Могат да се отложат или да не се четат изобщо.
Филмът,обаче, го хванах по телевизията случайно и гледах само две серии,че бях изпуснала другите,като страшно ми допадна.
Врабчето,би могла да ми го изтегли,ако иска,ама едва ли ще се навие,като имам предвид Кръстникът.
Карах мойте да ми го свалят,а те категорично ме отрязаха,че руски филми не теглят и аз подвих опашка.



Тема Re: Егати късмета извади Уф!:)нови [re: sofka]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 11:52



Ама тъпа селяндурко, ти откога започна да четеш книги? Не си струва да си харчиш 7-те лева. Все едно нищо няма да влезе в празната ти кратуна. Виж там някакъв друг келепирец си потърси, нещо парички, нещо втора ръка ... Жалко, че няма мозъци втора ръка. Един маймунски би ти свършил чудесна работа.

Да й имам късмета на Уф. Сигурно е много щастлива с теб като читател прежалил цели 7 лева. Другия път си ги навий на ролце и си ги пъхни в задника. Ще получиш много по-голямо удоволствие.



Тема Re: Егати късмета извади Уф!:)нови [re: rpaждaнин]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 12:15



мдам. твоето удоволствие, види се, е още по-евтино. просто написваш 2 изречения простотии анонимно и аре готово, нали


даже нямаш нужда да си навиваш клавиатурата на рулце и да си я... каквото там.



Тема Re: Егати късмета извади Уф!:)нови [re: sofka]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 12:20



още преди години качих сериите на филма тук:

и тук:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.