Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за хората с добри сърцанови  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.07.07 11:16



Сдружение "Приятели на котката" предлага за осиновяване малки котета и котки. Ако обичате животните, ако искате да спасите едно от тях, ако искате да дадете дом и грижа на бездомна душа - пишете ни! Предлагаме малки котета и котки, обезпаразитени, с навици, кастрирани, всички спасени от улицата или лоши хора с надеждата да намерят своя втори шанс!

Пишете ни за снимки и повече информация.
Вашето коте ви очаква!

за контакти - cat.friends.bg@gmail.com

Две момиченца на по месец:




Лъки, намерен на булеварда до СУ с кръв в устата и изкълчена лапа



Красива трицветна мадама на 8 месеца:



Бялата й дружка, кастрирана и обезпаразитена, на година



Уши, на 2 месеца, ваксинирана, обезпаразитена



и още много други очакващи своя втори шанс за един по-добър живот. доставете си радост и удовлетворение - осиновете бездомно коте. няма нищо по-хубаво от това всеки ден да усещаш любовта и благодарността в очите на едно мило мъркащо създание.


Сдружение "Приятели на котката"
cat.friends.bg@gmail.com



Тема Re: за хората с добри сърцанови [re: denii]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано20.07.07 12:09



Харесвам котетата, но считам че е налице свръхпопулация, така че що не оставите естествения подбор да си върши работата, па било то и чрез "лоши хора".



Тема Хайде, хайде.нови [re: kakata]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано20.07.07 13:07



Нали са полезни животни, за разлика от едни други четириноги, чиито ценности могат да се сведат само до известен психотерапевтичен ефект и езикът на някои породи.


Котките не усират мощно тротоарите и не хапят хората.



Тема Re: за хората с добри сърцанови [re: kakata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.07.07 14:24



не смятам да коментирам нито един от двата поста, тъй като аз смятам, че макар и трудно държавата ни би могла да се превърне в една цивилизована европейска страна където отношението към животните в частност и природата като цяло и околната среда като още по-голямо цяло, ще почива на отговорност и грижа, а няма да се ръководи от първичния балкански манталитет, според който всички знаем как се решават проблемите. защото популацията на бездомни животни във всички цивилизовани страни е била ограничена само и единствено по хуманен начин. степента на развитие на една страна се мери по отношението й към инвалидите, пенсионерите и животните. не съм го казала аз, но се радвам, че хората го осъзнават. докато го осъзнаят и българите ще мине време, а дотогава аз и подобните ми ще продължим да отстояваме принципите на правото и цивилизацията.

сърдечно моля темата ми да си остане така. тя е постната с цел намиране на дом на няколко или едно животно, а не с цел пораждане на безкрайната дискусия, която се води от няколко години в БГ. ако някой желае да я продължи , нека го направи на лични.

благодаря!



Тема Re: за хората с добри сърцанови [re: denii]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано20.07.07 17:35



Нямам какво да кажа,аз направих своя избор, но пиша само за да вдигна темата,поне с това мога да помогна.





Тема Процедурен въпрос. [re: denii]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано20.07.07 19:14



Само добро сърце ли е необходимо за осиновяването или и още нещо?
Не ми е ясен и термина "предлагаме".





Тема Майнови [re: denii]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано21.07.07 01:35



май ще се възползвам от спамчето ви... Низините ми оказват огромен натиск точно по вашата дейност. Като кучкар горделиво презирах котките, но тия снимчици направо късат закоравялото ми еснафско сърце



Тема да,нови [re: denii]  
Автор ceлянинъt (ентусиаст)
Публикувано22.07.07 10:16



аз ще си взема едно -
ама септември, че сега отпускарски месец!



Тема Re: Процедурен въпрос.нови [re: pyrx]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 12:41



Терминът "предлагаме" означава ПОДАРЯВАМЕ

. Надявам се, че това отговаря на въпроса ти. Доброто сърце е най-важното изискване. Е, желателно е да имате и малко познания по отглеждането на коте, но и желание да се научите е достатъчно като за начало .



Тема Ясно. Мерси.нови [re: MechoPuh]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано23.07.07 14:32



Ето, виждате ли, че не е страшно да употребите тази хубава дума "подаряваме", след като случаят е тояно такъв. Можеше още в началото вместо "предлагаме". То и в бакалията "предлагат" сирене ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.