Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: А при меннови [re: ДPaka]  
Автор пипoтeнyзa (непознат)
Публикувано19.04.07 23:51



е обратното - колкото повече години минават, толкова повече неща мисля, че разбирам и приемам. Даже си мислех - безкритична ли съм станала, безпринципна ли ... обаче и аз гледам да не се терзая много от това:)



Тема Re: Това с 30 годишната граница ....нови [re: Бaтko]  
Автор пипoтeнyзa (непознат)
Публикувано20.04.07 00:02



Коя - сегашната или 30 годишната?:) А най-вероятно ти каже предпочитано от него име, което на теб изобщо не ти е дошло на ума:)
Колкото до това, че мъжете и жените искат едни и същи неща, не съм много съгласна. И не защото жените искат едно, а мъжете друго, а защото всеки отделен мъж или жена иска различни неща - секс, любов, спокойствие, сигурност, свобода



Тема Re:Що смяташ,че секса е гол?!:)нови [re: DarkSide]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 00:44



Прияжда ти се сладолед и го хапваш, и ти е вкусен,и се облизваш и примляскваш от кеф.


Как си предствяш,че се чувства една лакома жена с млад мъж,с перфектно тяло и готов да и задоволи глада?! Кое е голото в цялата тази работа,като и двамата го искат,настървени са и се изяждат?!Недоумявам защо сексуващите хора се разглеждат като неудошевени предмети,едва ли не.



Тема Re: Уплашихте я-Неее.........нови [re: 4eHe]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано20.04.07 08:59



Горещо Ви препоръчвам книгата на Чоран-Наръчник по разложение.
Натам сме се запътили.Лек и ползотворен ден!



Никога не казвай-НИКОГА!

Тема Re:Що смяташ,че секса е гол?!:)нови [re: sofka]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.04.07 09:39



разсъжденията ти показват, че разглеждаш секса като продукт, който може да бъде консумиран. Точно тази гледна точка за мен е безинтересна - консуматорът консумирал консумируемото и после нищо ...



Тема Re:ако взема данови [re: DarkSide]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:02



превъртя брояча много по-назад, рискувам Батко отново да изрече: "не богохулствай", затова запазвам романтично и енигматично мълчание по въпроса за началото



лек и успешен петък :)



Тема Re: за Батконови [re: Бaтko]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:07



изразът "Ти си най-страхотната жена" нито е мил, нито е гъделичкащ за мен.
и няма нужда някой да ми го казва, след като аз си го знам


за познаването - този хипотетичен някой както иска, но аз държа да познавам и други в библейския смисъл

кикикикик



Тема Петък - ден на майстора!нови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.04.07 10:14



е, нямах предвид чак толкова много да превърташ брояча ... пък и това вече други хора отдавна са го направили





Тема Re: Това с 30 годишната граница ....нови [re: Бaтko]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:21



хахаха от къф нафталин ги извади тея бе


сега хлапетата до 30 год. възраст си падат по джесика алба, кийра нейтли, мат де бланк, миша бартън, рейчъл билсън, чад мъри, натали портмън, рейчъл макадамс... бас ловя, че от пръв поглед не се сещаш за нито един от тука изброените кой е
тъй е то, годините текат...
тях пък ако ги питаш коя е да речем кетрин хепбърн, или ален делон, или... някой друг ... кой, кой, че не се сещам... а, да, бате гойко митич - ще те изгледат все едно си глътнал юрган (и не заради шкембето )
а ричард гиър е педал, как може изобщо да го предлагаш за сексимвол на дама
баба ти ким бейсинджър лелемале
ти още малко и за бриджит бардо ще споменеш



Тема бате Гойконови [re: вp .]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.04.07 10:29



Улцана от Апахи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.