Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: добре де, да се върнем към коледатанови [re: yф]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано19.04.07 17:30



Е,че кой им пречи да си се сексят както намерят за добре

, ние тук си обсъждаме как това явление оказва въздействие върху нашите представи, къде видя да им се бъркамеГоворим си за нашето си светоусещане ...абе изобщо - говорим си за каквото ни е интересно



Тема Re: добре де, да се върнем към коледатанови [re: yф]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:31



ами няма, разбира се.
закфо си му?



отдавна си мисля, че на хората им липсва смирение и затва страдат.
страдай сега заради багериста, пада ти се



Тема Re:нови [re: вp .]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:36



извратен начин миризмата на нагрята от парцалените шайби зелена руска паста за полиране на цветни метали

Разказваш ми го,
защото ти трябва одобрението ми
искаш да ме впечатлиш
или искаш да опитам, за да споделим преживявания





Тема Re: добре де, да се върнем към коледатанови [re: ДPaka]  
Автор (терореро)
Публикувано19.04.07 17:41



Да, бе, не се правя на... неква тука, дето ше ви казва за кво да си говорите. Говорете си, аз съвсем лекичко искам да ви спра малко, щоту... нали може на някое нежно ухо да му прозвучи друго яче. Ето, да видиш, че не съм лоша:





Тема Re:кхъ...нови [re: DarkSide]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:41



няма какво да си го представям, аз си го спомням от десетките си прераждания като жена



Сигурен ли си, че ти не беше оня Дарки О'Муун, дето ме направи за резил пред цялото графство през 1387 година, за това, че съм се научила да чета, м?


а за другото - глей са, дарк, войнстващото християнство не е нито конспиративна теория, нито романтична история.

ама аз пак се отплеснах -темата беше за секс, за жиголо.....



Тема Re: 10 !!!нови [re: yф]  
Авторtartarianeyes (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:43







Тема Re:кхъ...нови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.04.07 17:52



бе секса е тъпо нещо като тема на дискутиране, още повече пък когато е гол без надстройката си ... това за преражданията добре ... даже много добре! обаче требе бая по-назаде да превъртиш брояча за да му хванеш началото на конспирацията ... щото мен именно то ме интересува, откъде накъде на някой му е дошла подобна идея ... нещо не си ли спомняш по въпроса?



Тема Re: добре де, УФнови [re: yф]  
Авторofikata (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:54



Приеми мойте извинения за досадната и тъпа тема!





Тема Re: :))))))))))))нови [re: tartarianeyes]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:55



и сега вероятно ще ти прозвучи скандално, но изразът "така е прието" всъщност има своята достойна роля в развитието на цивилизацията и човечеството.
така си мисля и ето горе-долу нахвърляно защо:
хората не са еднакви, не са еднакво умни и не се раждат с еднакъв потенциал. нито интелектуален, нито физически.
хората са обществени, племенни, семейни, социални същества.
те не могат да живеят и не биха се развили по този начин, ако да речем бяха единаци и се срещаха само за да се чифтосват.
хората се учат един от друг, разчитат един на другите, дори и да не мислят за това, когато им се случва.
а им се случва ежедневно, по много пъти.
някои по-добре копаят, или имат по-големи мускули и са по-издръжливи, други - по-добре мислят и свързват нещата в главите си.
и двата (много грубо разделени) модела хора биха измрели едни без други.
или, ако се наложеше всички да могат да правят едно и също, не биха се развили.
и колкото и грозно да ти звучи, може би, хората имат нужда от "така е прието".
за да не се изпоизядат.
има и хора, които не искат да участват в "така е прието" и много вери уел, че и тях ги има, защото иначе "така е прието" нямаше да може да се развива.
прост пример: хипократовата клетва.
в нея се казва: "...

"

представяш ли си



Тема Re: не.нови [re: 4eHe]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:57



дадох различни нагледни примери за начините, по които бива възприемана разна информация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.