Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Хайде да решим,нови  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано10.04.07 19:35



какво да правиме с "чистачите" ?

Идвам си след празниците и виждам

. Цъквам (за секи случай) на инфото на клуба и верно чистачите са логнати. Киро като админ напълно го разбирам - сам човек с толко немодерирани клуба хич не му е лесно да чисти насам-натам ... и като му са се оплакали неколко човека (както твърди) е взел решението, на което си има пълното право.
НО !
Паролката за "Чистачи" я знаеме двама души - аз и вр.
И двамата сме на един акъл - "служебни" назначения не са ни по вкуса.
Затова предлагаме да кажете какво правиме по-нататък ...
За мен има само два варианта:
1. да има чистачи.
2. да нема чистачи.
Ако изберете първото, ще трябва да посочите и кои да са те - не е задължително да сме (пак) аз и вр. След като се разбере кои да са те, аз им давам текущата парола, те влизат, сменят си я с нова и действат, като си носят отговорност какво и защо пипат.
Ако изберете второто, аз ще помоля Киро да отпише чистачите и си караме по старому. Ако въпреки това, той не се навие (по некакви си негови съображения), аз ще поема отговорността пред вас, че ВЪПРЕКИ това, с този модераторски ник няма да се пипа НИЩО - се едно, че го няма. Защото (за съжаление) няма опция просто да изтрия ника ... Длъжен съм да ви пошепна и едно (евентуално) алтернативно решение на Киро. Ако в клуба започне системно флудене от навлеци, той като нищо може да логне един от действащите модератори да наглежда и чисти тука - тогава и да искаме, не може да направим нищо.

Айде стига толко приказки от мене.
Се си мислех, че вече нема да ми се налага да пускам подобни теми, но съм убеден, че в случая е нужно. Нужно е точно в този клуб и е нужно точно вие да решите какво да се прави. Не аз или вр. и не Киро - въпреки пълномощията му, за които пак ще повторя - той си има пълното право и неговите си основания.

<... никаква мистика - всичко е мастика ...>

Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано10.04.07 20:14



Смятам,че "чистачи" трябва да има.Не познавам нито теб,нито вр.,защото съм сравнително нов член и рядко пиша.Повече чета.Ще се съглася с мението на по-старите клубари.



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: morska~valna]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано10.04.07 20:17



Идеята за чистач е излишна, ако се изкажат сто като теб.



Тема Че то си е просто ....нови [re: LeoS]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 21:38



Целта оправдава средствата!

нво не цензура трябва за нЕкои люде, а немедлена психопомощ

Действайте!



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано10.04.07 21:39



Ми... Ако не ви мързи, карайте пак вие двамата с Вр... Доказана в годините ефективност.



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.04.07 21:39



Маса народ вече не пише тук напоследък(вкл. и аз)... и не точно заради навлеци които спамят и флудят...
Просто клуба се е превърнал в "дрънкалница". Маса народ си прави вятър на устата. Стойностното в клуба се загуби...


Никакви чистачи няма да помогнат , ако клубарите не си налагат положителна автоцензура.
Но по-добре е с , отколкото без чистачи.

Бабината Ви трънкина!!!

Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано10.04.07 21:44



Според мен няма никаква нужда от чистачи.

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано10.04.07 21:58



Дали преди това да не решим дали изобщо да има възрастови клубове.

И какъв е и смисълът да ги има ако не се спазват криволяво поне възрастовите рамки.

Могат да бъдат променени границите например: 20 до 35,
33 до 48 ... изобщо така някак както там някому щукне.

Продължавам да си мисля и твърдя, че неприятностите тук са собствено производство.

И още ... тая с "чистачите" е като оная с "бардака и курвите" - и срамота и резил е да говорите" така.



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: morska~valna]  
АвторШилo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 22:02



До тук само стари се изказват. Викам, се държим за тях:) Ченето също е от старите, макар да е млада на възраст. А понякога обича да преяжда с шоколад и тогава става заядлива, както по-горе





Тема Re: Хайде да решим,нови [re: Шилo]  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано10.04.07 22:15



Ченето заедно с възрастта си сигурно има подходящ възрастов клуб.

А ти отдавна си се кандидатирала за модератор,
така че можеш да отмениш Леос.

... след като се разбере дали това е клуб-vip, или е клуб за хора на възраст между 40 и 50 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.