Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде да решим,нови [re: tartarianeyes]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано10.04.07 23:20







Тема Re: Хайде да решим,нови [re: 4eHe]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано10.04.07 23:23



Нямам представа от никакво друго модериране, освен това тук в дира ... а в този клуб, в общи линии, беше минимално за цялото съществуване ...
Да, има нужда от живи теми, само че каква е рецептата ... за пиле фрикасе трябва първо пиле ... хора, които имат потребност/интерес да говорят/пишат, а безлюбовно и безстрастно не се получава ... понякога съм си мислила, че тези места са точно за да се научат хората да се изразяват, по различни теми, но така, че да бъдат разбирани... и че в това освен страст, трябва и упражнение ... информация и мислене ... и всяко едно срещнато или прочетено нещо /изключвам безсмисления спам/ може да бъде упражнение
предполагам не обичаш марципан:)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Хайде да решим,нови [re: xипoтeнyзa]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 23:42



Ако искаха да махнат спама, щяха да го направят преди години.
Аз всъщност не знам какво искат... някъде прочетох покрай милиционерските акции срещу торентите - искат да станат еШоп с мр3.
Може би, ако системата се държеше стабилно - да. Обаче колко сутрини трябва да рефрешваш браузер бедкрай, щото ..има много заявки в момента...


чети отговорите в тази тема като пример за живинка

**
Мисля че не го обичам, колкото шоколада.



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано10.04.07 23:57



преди бях "против", сега съм "за"

30-40 се затри като клуб, но хората намериха решение, направиха алтернативен, спасете този, докато има какво да се спасява

тарти, не си права, ако си в ресторант и си стоиш мирно и кротко, доди някой и почне да руши, обръща маси или да се държи не както трябва или ще го изхвърлят, или ще извикат полиция, и навън има чистачи
не може да се разчита само на автоцензура

аз съм под 40, но никой не може да ми забрани да влизам в този клуб и да търся/чета теми на познатите никове, след като спазвам правилата

цунк, леосе
липсвате ми


да си изтеглиш табла, тапа и гиобара и да тренираш със сухи тренировка, така и не можах да те пробвам



Тема Христос возкресе!нови [re: LeoS]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.04.07 00:04



нямам идея...каква какафония се е изпяла
но
надявам се:) хорът да си остане пълен
а
"чистачите" да поддържат...чистотата на дирбегейската връзка:)



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: LeoS]  
Автор Jess5 (толерантна)
Публикувано11.04.07 02:24



Аз бях тази, която помоли Киро да изтрие онази гадост, просто се случих посред нощ тук, малко след публикуването й. След тази изцепка в клуба, твърдо съм "за". Пък вие с вр. сте си вършили работата винаги перфектно, намеса, само когато наистина било необходимо и то незабележимо. Не мога да разбера онези , които защитават свободията (не свободата). Пък и последното случило се няма нищо общо с качеството на темите и участниците.



Тема Re: Хайде да решим,нови [re: Moйapeйн]  
Автор Шилo (европейче)
Публикувано11.04.07 08:15



Стига де! Шило - началник...

Онова там преди месеци беше изцепка за сплашване на невъзпитан навлек. Не че се получи, щото предизвиках по-скоро вр. Което ме навежда на мисълта, че ще ми бъде много приятно да им дишам във вратовете...особено на Леоса

Шегата - настрана. От всичко което съм изчела из клубовете на дира, съм стигнала до извода, че нашите чистачи ( вр. и ЛеоС) се справят най-професионално с модераторските си задължения. Така че съм ЗА да ги има и то точно в тази комбинация!

Ха, добрютру сега1

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Ха сега денови [re: Moйapeйн]  
Авторfarmera (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 08:22



Ами ако не искам да напускам


Възрастовата граница тук е нещо мнооого относително.
А иначе такива "чистачи в сянка" са допустими.
Още повече , че са и търпеливи



Тема Re: занови [re: LeoS]  
Автор virtualone ()
Публикувано11.04.07 09:00



Аз съм предимно читател. Стар читател. Чистачи трябва да има.

Или да могат да пишат само регистрирани в клуба. Така поне спамаджиите трябва да се регват, което изисква време и усилие за тях. Това би намалило и работата на чистачите.



Тема Аз съм новичка...нови [re: LeoS]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано11.04.07 09:09



... и си харесах този клуб, защото има хора с въображение, добри сърца и приятно чувство за хумор.

Съгласна съм с мнението на геврека. Има нужда от чистачи и тези, които действат сега, са си много добри.

Това, че от време навреме попада някой боклук, е, случва се... Има деца, които влизат в клубовете на големите, да се покажат, има вдетинени, има и хора със сериозни психични проблеми. Но основната маса клубари, които чета тук, са симпатични, смели, с въображение... Не случайно са се събрали в ТОВА клубче...



Не смятам, че наличието на чистачи превръща клуба във VIP. Просто го прави едно приятно за общуване късче от виртуалното пространство.
А това е от мен за онези, които досега са се грижили за това, клуб 40 - 50 да е едно приятно място за общуване:

Наздраве!

Елате си узнете лордот!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.