Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Искам да си намеря нов клуб....нови  
Автор _mariana (оная)
Публикувано06.04.07 11:08



дето сутрин рано като вляза да чета и да си пия кафето пред компа да ми е гот...Дето като вляза вечер късно уморена от всичката лошотия дето ме е преминала да мога да чуя с ква нова песня Дедича ни е поздравил. Или пък да чуя любимата музика, дет на Софчето й се правило секс. Да прочета вр.,/толкоз харесвам да я чета тая жена/; Шилова да е казала пак нещо, дето да ме усмихне. Рейчъл и ДжоДо да са пуснали снимки на хубавите си внученца-дечица. Четат ми се Стрелеца, Оптимиста, Геврека, Уф, Селския, Пиркса, Лео, Леоса, Елби, Баткото, Дукесата. Чете ми се Безпаметно. Още толкова много хора ми се четат. Толкоз свежи девойки има тук, дет пишат толкова малко. Само си четат хората и не смеят да кажат нещо...

Искам клуб без дивотии, без грозни снимки от които да стоя ужасена, че има такъв човек да ги пуска тук. Искам клуб дет да не си казвам толкоз често: боже колко нещастни хора има...пишат си сами на себе си и това наистина ли ги радва? Искам клуб дето да няма мръсно. Разбирате ли? Мръсно.....

Искам да е чисто. Искам бяло. Може да е тъжно. Може да е неразбиращо. Може да е тъпо понякога. Може смешно. Но да е човешко.

Много ли искам?

Ако не намеря такова място какво да правя? Да изчезна като повечето тук ли, които познавах?



Тема Re: Искам да си намеря нов клуб....нови [re: _mariana]  
Автор (терореро)
Публикувано06.04.07 11:46



На уф й е чорлаво, рошаво, сиво... Взех отново решение да напусна работа и страшно се потиснах. Вчера летях заради ей това:

, а днес ми иде... не знам какво, честно. Изморих се.



Тема Re: Искам да си намеря нов клуб....нови [re: yф]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано06.04.07 11:53



Човекът ясно ти го е казал, трябва да продължаваш да пишеш!



There is no dark side of the moon really ...
Matter of fact is, it's all dark


Тема Мястото е вътренови [re: _mariana]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 12:15



Там е гот 100% от времето.

Клубовете си имат техен собствен живот.
Имат си ситуации
имат си ангажирани в ситуациите
и най-вече
са там само временно.

Ако търсиш контакт с хората зад мислите, фотото, музиката - излез от клуба.
Влез обратно в себе си и се радвай на слънцето, деня, шума.. както можеш само ти да го правиш.

Опасността да се загубиш в масата винаги виси - затова четящите наводниха темите на мислещите. Следва пауза. Намира се нещо ново и пак до следващия път.

Погледни напред !
Назад свърши.



Тема Re: Искам да си намеря нов клуб....нови [re: _mariana]  
Автор Anina_ (позната)
Публикувано06.04.07 12:16



Ооооо,Марианке и аз искам същото, но странно-и на работа не се получава често.Толкова години, тичам, бягам, действам, с усмивка, с добро ииии-не става!Разбира се, не винаги.Има и дни, в които ти идва да пееш и да не спираш, всичко се получава от раз!Ама това е живота, поемаш въздуш и напред!
Може би днес, разпети петък, е добре да си спомним и една библейска истина-пътя към ада е покрит с добри намерения!Така, че споко

, като има слама-на фона и се отличават ценностните ни приятели.
Я кажи, как е Мишо?Надявам се всичко да е отминало, не знам подробности, но се надявам да сте ОК за празниците!
Хубави и слънчеви великденски празници на всички пожелавам!
Яйцата са готови.........



Тема Re: Искам да си намеря нов клуб....нови [re: _mariana]  
Автор Пyфи_Бaф (аз съм си, бе!)
Публикувано06.04.07 12:53



Подписвам се под написано от теб и нямам какво да добавя!



Ако намериш такова местенце, където и да е в мрежата, пиши на бележка. Ако аз намеря, ще пиша аз. Говоря...ммм...пиша де, съвсем сериозно!

Аз се разочаровах тотално от този ДИР-ник, който допуска и приютява всякакви природни недоразумения и оставя чувството за безнаказаност да се шири и да превзема иначе приятните за виртуални срещи местенца.

Какво ще кажете, ветерани на това клубче и по-нови и най-нови добронамерени и с чудесно чувство за хумор приятели, да се изнесем вкупом към някое друго място в мрежата, с по-строги правила и да си го направим отново наш "виртуален дом"?

Ах!

Тема Re: Искам да си намеря нов клуб....нови [re: _mariana]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано06.04.07 12:55



нали не говориш сериозно? ... искам да кажа, че си го казала в моментно състояние, в което искаш да си бъдеш затворена само с любимите си неща, които те успокояват .... а не че непрекъснато се стремиш към някакъв такъв капсулован свят
иначе бялото и чистото е хубаво, но е някак болнично ... а мръсотията в определени дози даже е полезна, създава имунитет:)
Хей, нали ти беше тази, която пее много хубаво, какво би изпяла точно сега на клуба?:)))

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Хич не се...нови [re: yф]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано06.04.07 13:24



впрягай на такива "критици".

Самата критика е написана слабо. Дори непрофесионално.

Я пий едно питие и хич не му обръщай внимание!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Хич не се...нови [re: ABe]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано06.04.07 13:30



Ти прочете ли я цялата?

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема абе...нови [re: _mariana]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 14:31



клубът си го правим ние.
нали го знаеш това : )
ако стане толкоз бяло, каквото леко така утопично го описваш (не се сърди, ама е така : ),) после ще вземе да стане розово, с целофанче и джувка.
щото такава белота и чистота някакси не виреят естествено, ами са резултат от подреждане, строяване, подстригване, късане на всеки бурен.
и в повечето случаи модерираните форуми стават като списвани от един човек.
чисто, ама не е пъстро.
аз я видях тая снимка вчера - беше на някакво печално място, където бяха натрупани умрели хора и снимката беше доста грозна.
вероятно я е пуснал някой, който е целял точно такава реакция от хората.

ти пък си стой тук и да не ти пука.
щото иначе само му правиш кеф на този безобразник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.