Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Пеперудитр в Линц.нови  
АвторЛинц (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 00:43



През лятото бях в Линц.
Там над езерото на високто има нещо като зумна градина.Във въздуха по точно определена орбита, с помощта на магнитно поле,се въртят най-различни пеперуди, чудно красиви, всякави.Много е красиво и интересно за туристите.
Пеперудите летят буквално над главата ти в орбита.
Знае ли някой, как и с каква апаратура става това?
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: Линц]  
Автортypиcт (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 08:47



Наистина е зашеметяващо.Пеперудите обагрени в различни гами на небесната дъга, не само летят над клавата , те кацат на раменете, пръхат с крилца над очите...завива ти се свят ...от красота ...кат ги гледаш....просто ги чувстваш,
навсякъде около себе си...в затвореното пространство ...на градината.
Също и аз не знам как са ги принудили, да летят по точно такъв начин, без да могат да избягат.Предполагам....специални технологии.....гита каза, компютърни програми...и не знам още какво.Говореше на английски,...слабо знам този език.



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: тypиcт]  
Авторпpиpoдoзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 10:09



Но как така, но това са пеперуди - живи...нямат ли право да живеят на свобода,
къде са еколозите....за развлечение на туристите!
Освен ако са изкуствени...за специчлно "развлечение"...за "специчлни" научни цели или хора...
Знае ли човек....а и м/у посетителите има и деца?



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: пpиpoдoзaщитниk]  
Авторбиoлor (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 11:05



като зомбирани горките пеперуди...но това правят ..."посветените" и с нас хората, зомби - удобни бели мишки,зайци...опитни свинчета.....лятото 2006 г. в София...квартали, метро, летище София.....тренировка за "сигурност" против терористите...кои,обаче са такива в случая... и то при знанието и съгласието на органите за "сигурност".Няма от кого да получиш помощт, телефоните на ПОЛИЦИЯТА свързани към ПСИХОЛОЗИ...ОПЕРАЦИЯТА "БЕЛИЯТ ЛЕБЕД" в ДЕЙСТВИЕ в България с кулминация месец юни 2006 год.



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: биoлor]  
Автор15 aвrycт 2OO6 r. (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 11:28



Да."Затвореното пространство" се осъществяваше с жълтите нови коли, предимно на О.К> с номера изписан на предницата им, с колите на градския транспорт - автобусите, боядисани в мрачни,тъмни цветове, трамваите и прочие ..обслужвани от специално "обучен" персонал.свързани по специален начин...Мразни хора, за да се вместат и създат подходяща та за тази цел атмосфера.В съда, общините....заслепяваща свтлина...информацията - 90 % човек получава чрез ОЧИТЕ...В южният парк безумни хора, обикалят в кръг.На 16 август, жена позната ми /секретарка в полцията "специалната" се разхождаше в кръг около мен и ме провокираше.."Не можете да си НАМЕРИТЕ МЯСТО -нали" - ми говореше заплашително и ме гледаше злобно.Повдигнах само рамене и седнах на пейката, като се затох в книгата ,която носех.Тя захвана провокация на една майка с бебешка количка.Майката се разплака, бебето пищеше.Оная от службите се забавляваше.Беше психоложка.
Същата жена ,коята ми подаде чашата с вода.Съшата която пише в клуб разведени и бе на срещата -клубна в БОТУША на 20 май 2006 г.,извесна като "каката"..т.е.Нели. а имаше син на 20 год.Каква жестока жена..Затова й плащаха.Беше от службите.



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: 15 aвrycт 2OO6 r.]  
Авторekoлoзи (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 11:36



Ето причината за толерирането на таксиметровите шофьори.Те участваха в психо-експеримента, създавайки "необходимото магнт. поле" за пеперудите -хора.
Бойко Борисов..и той знаеше и участваше.Боклука на София.
Затова и министъра на вътрешните работи и кмета -разрешиха митинга на такситата и ....имаше споразумение...
Но еколозите са неудобни.Те са ГРАМОТНИ!!!
Никакъв митинг, ето затова не получиха кметското разрешение.



Тема Re: Пеперудитр в Линц.нови [re: Линц]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (опиат)
Публикувано17.03.07 11:48



буахахахахаха, това да не е някакъв редовен конгрес на откачалки?

зомбирани пеперуди се управляват от жълтата мафия!

I could bring you so much pleasure

Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: 15 aвrycт 2OO6 r.]  
Авторбл.114 Eм. Mapkoв - Coфия (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 12:23



юни 2006 г.
Вечер , започнаха да пристигат луксозни коли, мъце и жени.
От тук започна подготовката на операция "Белият Лебед"
Тук бе и селянина, и дядо Андрю, Геврека,Оро,Мариана,Рейчал...и още ,и още...приютиха ги месните т.е. живеещите тяхни колеги, Христина бе главното действащо лице на патрера /там живее/,Валя на 5 етаж, Мариана -работеща в съвета,друга, адвокат, Роза и Жоро, Жоро от 14 етаж работещ в Минногеоложкият-внесе "апаратът",Дойчинови на 11 етаж- елекронен инж. работещ в ж.п.Иван на първият -математик и комп. спец. ,Магарето, преставил се за брат на тука има тука нема,т.е. мистар Сенко.Момчетата от Люлин -ПЪТника....бойко борисов,Мето, и още и още.Жената от Люлин - под прекритие /същата психоложка/ като работник по санирането на блока...всички въоръжени с мобилни тел, такситата, колите на местните...всичко под пара свиреше ДЖАЗА.Съседа Васил -електротехник се грижеше за "необходимото напрежение", за водата във блока.Спря водата - нито студена нито гореща.Жега,боклук - кофите препълнени.Умряли котки и кучета събираха ..дъщерята на "верния" от 14 етаж-изхвърляше умрялите котки,Мила...приемаше гости от Варна и Созопол...
Преставлението ...началното действие започваше....
Беше средата на юни 2006 год.
кваратал "Гоце Делчев" /бивш "Емил Марков"/
София,България

Ужасна гледка.
Хората като обезумяли започнаха да хвърлят книги, мебели, саксии..какво им падне през прозорците...Всеки се заключваше ...мълчание, страх...
Очакваше се второто пришествие на севта.
То започна от лятото на 2006 г. от столицата на България!
Това бе началото!!!!



Тема Re: Пеперудите в Линц.нови [re: бл.114 Eм. Mapkoв - ]  
Авторkaбeлa зa caтeлитa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 12:32



Всичко започна от кабелите за сателитните оператори.Да! Така беше!
Кабелът.......



Тема Re: Пеперудитр в Линц.нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Авторбoйko бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 12:39



Имаш предви ..СФЕТОФАРИТЕ!
О, и това не беше пропуснато,
нали усилено кмета ремонтираше улично и парковото осветление.
Асфалтираха се булевардите...разбира се помагаха му околтистите и логисто-психолозите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.