Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Добро утронови  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 10:22



Събудихте ли си, отваряйте очи, светът и днес ви чака за нови подвизи слава. Домакинята да е направила кафето вече и пуснала музика другите... които стават след нея да я целунат за добро утро.
Пожелавам днес на всички да успеят да спрат за мъничко, да се огледат близо до себе си и да му обърнат повечко внимание...и чак после

кво да готвим днес,... ти няма ли да се спреш поне един ден ве... а теб докога мислиш че ще те търпя да ми се моташ.... а стига вече е засрамете се, все аз ли...ами писна ми вече...
Лек и приятен ден ви желая...всъщност аз пускам тази тема за да ви помоля ако ви е възможно да дадете линк към песничка, която ви харесва , може и две, и три...
Пък аз ще дам една

Радост е. Че още ни има, че можем. Че сме!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Авторspunk cъм (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 10:33



Попътен вятър!





Тема Re: Добро утро i na tebнови [re: ПЪTниk]  
Автор lili2OO7 (общопознат)
Публикувано09.12.06 10:45



Благодаря ти за хубавата песничка.откакто се научи да логваш тези неща си друг човек

.../ завиждам ти../
Ако имаш и "Здравей как си приятелю"..моля те дай я тук
Благодаря.

Exploit Maker
BSD Developer
BE AWARE!!!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
АвторШилo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 10:45



будни сме, но не и спокойни...Шилов се майстори от 2 чАса в с една дрелка в кухнята и като го гледам.... страх ме е да не се нарани

само влизам и излизам. уф...

мерси и добър ден, на цялата чета!



Тема Re: Добро утронови [re: spunk cъм]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 11:03



Бързаш ли, чакай виж , ще ти споделя, може и ти да се решиш....аз такова...докато пътничката ми прави палачинки съм я научил да пее тази песен, за да съм сигурен в нея...лесно се научава




Радост е. Че още ни има, че можем. Че сме!

Тема Re: Добро утро i na tebнови [re: lili2OO7]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 11:16



... Добър да е денят ти.

Радост е. Че още ни има, че можем. Че сме!

Тема Re: Добро утронови [re: Шилo]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 11:30



Тъй ли, я го виж ти майстор Шилов....ами я му пусни тази високо песен, и той да се притисни малко за теб

Радост е. Че още ни има, че можем. Че сме!

Тема Re: Добро утронови [re: spunk cъм]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 11:37





Радост е. Че още ни има, че можем. Че сме!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор Шилo (такова)
Публикувано09.12.06 11:44



добре де, тегля я в момента- песничката , но си мисля, че ако му я пусна , няма да я чуе...понеже дрелката свири много по-силно .

какво ще кажеш? дали да му спра тока в кухнята за малко (на отделно копче е ) . ама после да не кажеш пак: "аз ако съм на Шилов ще те застрелям... с дрелката"



Щастието идва при веселите!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор Peйчъл (новак)
Публикувано09.12.06 11:50



Ха добро да е, макар че стана пладне....

Аз обаче тази сутрин съм малко на

!
И на !


Хайде, приятно слушане!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.