Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Добра вечернови [re: ПЪTниk]  
Автор dens (непознат )
Публикувано09.12.06 18:22



Благодаря бяхте много любезни с мен. Шилцето както се оказа е доста остра и в мисленето. А пък на пътника с удоволствие ще станем сватове но момчето го търсим да е височко ,че момата ни е с манекенски размери но не и баскетболни. Пък да са живи и здрави децата те да решат къде ще живеят.



Тема Re: Добро утронови [re: вp .]  
Автор Шилo (такова)
Публикувано09.12.06 18:26



нашата зАболекЪрка е една страшна леля- огромна. работи ни през две стаи от моята на работа, като бръмне с машинката и тя се чува и при мен., а а з си слагам слушалките за заглушител.
идва , моля тис е и ме вика от моя кабинет в нейния, че ми било ред:(. също като едно време в училище.

после ако съм послуша и ми подарява цветя- кърши от нейните, понеже знае, че и аз съм и колежка...цветарка

предпочитам да не се с рещам много-много с нея, макар да е много мила с мен...и с другите

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Добро утронови [re: dens]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано09.12.06 18:30



Харесва ли ти тук? - харесва ти:) ... тогава се настанявай и стой, докато ти е приятно, хората идват и си отиват без молба за приемане или за напускане, тава му е хем хубавото, хем лошото ... важното е как ти се чувстваш, защото и ти ставаш част от тази надежда ... "последната":)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
АвторБopeй (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 18:35



България умира - лека и пръст

Здравейте отново. Известно време бях там, накъдето БГ-то се е запътило и вниманието ми беше ангажирано с други неща, така че за съжаление не остана време и за този форум.
Не че и друг път не съм бил в Европа, но все пак бих желал да споделя някои пресни впечатления. Много е приятно да видиш страни, в които всичко функционира както трябва - може би не по ноти, но достатъчно добре за да обезпечи стабилността, възпроизвеждането и развитието на обществото. Там парите стигат и за училища, и за болници, и за театри, и за жилища, дори и за чистотата. На никой не му и хрумва да застроява парковете, а бедните квартали са в пъти по чисти и спретнати от елитните столични квартали(или по точно гета, кочини). Хората са спокойни, парите им стигат за всичко и работят по малко от изтормозеният българин, но по качествено. След известен престой там, връщането в България(ще направя каквото трябва да е за кратко), изглежда като потапяне в една болна и недъгава страна, лъхаща на гнилоч и развала, която куца към клуба на нормалните държави, подпирайки се на прогнил бастун, същевременно прояждана от пиявици и други паразити. Сори за образното сравнение, но просто е така. Да, клубът нормалните държави ще ни пусне в преддверието, и тогава всичко читаво ще напусне прояденият от мафия и корупция полужив труп България и ще прескочи последната бариера, дори с цената на известен душевен дискомфорт. А България всъщност няма да умре, просто ще престане да е същата, такава, каквато я знаем. Идеята България ще се промени, може би ще помургавее малко или пожълтее, но... това са следствията от поетапното изсмукване на жизнените сили и капитал на страната и народа. Последствията са ясни - народа се разпилява и отмира и други заемат неговото място. Интересното е, какво правят същите тези паразити, които са виновни за случващото се - те от една страна хем искат да продължават да грабят и експлоатират, а от друга, не им се нрави мисълта че скоро няма да има от кого да грабят. И затова от известно време са отпочнали една патриотарска и йезуитска кампания, която цели да убеди изтормозеният народец че трябва не само покорно да плаща надписаните сметки, да се примирява с ниските заплати и безперспективният си живот, с това да работи за благоденствието на мафията, с безчинствата на управляващите, но и да прави и отглежда нови робчета, които да поемат щафетата, когато старите отмрат от тежък живот и амортизация. Тази кампания разбира се е тъпа и обречена на провал - все едно да лекуваш един тежкоболен вместо със скъпи лекарства и операции, с баене и заклинания. Просто така не става. Човекът си умира одма.
Така е и с България - трябват детски надбавки, материална база за училищата, здравеопазване и т.н. а не джипове и мерцедеси. Но алчността и късогледстовото на селяндурите, притежаващи политическата и икономическа власт никога няма да позволи това. А народът е в ступор, парализиран от болестта си и очевидно не може да направи нищо. Затова ние, младите можем да палнем една свещичка за България, дори да пророним една сълза и да си потърсим късмета там, където има шанс да го намерим.
А на България - лека и пръст.

Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано 07.12.06 23:32



Тема Re: Добро утронови [re: вp .]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано09.12.06 18:35



и аз съм съгласна с тебе, за данъчните инспектори де ... и мен това ме драсна моментално ... обаче пък Шилото май е право, виж й само регистрацията наdens, pulpa:) ... още помня фразата "индикация за витална екстерпация":))))) ... и тръпки ме побиват:)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Прекрасно!!!нови [re: вp .]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано09.12.06 18:37



ей, голямо благодаря!!!:) ... това си го нямам

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Добро утронови [re: dens]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано09.12.06 18:39



Здравей!



И аз съм технологично назадничава (както вече неведнъж съм си признавала), така че ще се подкрепяме морално И ще можем да си даваме технологични указания така, че да можем да ги разберем

Talent will out

Тема Re: Прекрасно!!!нови [re: xипoтeнyзa]  
Автор дeдo_Aндpo (познат бе!)
Публикувано09.12.06 18:43



Брях, и аз го нямам това!

Много мерсаж, вр. (шпация)!

А ти какво имаш от Нино, Хипотенузке, ще се менкаме ли?



На дядо сладурът.

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано09.12.06 18:43



:))))) ... всички вървим към тази категория - естествено блонд, тя дори не е самоубийствено блонд:) ... айде да не търся сега линк към INXS:)

сещам се как баща ми молеше майка ми, лека им пръст и на двамата, "моля те, не се боядисвай повече, остави я бяла":)

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Добро утронови [re: xипoтeнyзa]  
Авторвp . (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 18:46



ама аз й бях видяла потребителското име "пулпа" бе : )
ама не говорех за професията на денс, а за какво ми се струва на мене от първа хрумка "неприятна за всички" професия.
да си зъболекар е благородна професия, макар че... леле, как ме е шубе : )))
но това, че аз съм шубе, надали е щото професията е кофти



ооох, искамискам някой много добър и търпелив да ме хване за ръка и да не ме пуска докато не взема мерки за тези тъпи зъби




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.