Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано09.12.06 20:46



Благодаря ви, темата се затваря за неопределено време.
Моля, нака дадем последна почит на нелепо загиналите наши сънародници от Бяла и съболезнованията ни към близките им.
Бог да прости!

Че кой друг, ако не ние!


Тема Re: Прекрасно!!!нови [re: вp .]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано09.12.06 22:18



Ето, чуй ги ... хубави са







Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!

Тема Ето-нови [re: ПЪTниk]  
Автор Шилo (такова)
Публикувано10.12.06 14:09



и моят принос към хубавата ти тема:

1964 г.

Щастието идва при веселите!

Тема добър да е денятнови [re: ПЪTниk]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 15:51



за всички:) -





Тема Добра да е вечерта...нови [re: NUT]  
Автор valenty (член)
Публикувано10.12.06 21:46



и ноща...
не можах да я чуя/поради технически причини/
но ми е достатъчно да видя певеца за да си пожелая неговия дух и упоритост в този живот...
Наистина ти Благодаря





Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано11.12.06 07:23



От днес мълчалив протест против рекламните банери в клуба.
Тъпата реклама за гражданската отговорност може и да носи много пари на дира, но на мен ми отнема от ресурсите заради графиката на стария ми компютър и ме затруднява. Ако никой, който трябва, не се съобрази с тази тема, въпреки че не се поставя официално, то аз ще обмисля дали и как да напусна дир.бг.
Тази вечер ще прочета мненията ви за проблема, за да разбера приблизително, колко сме тук като моя проблем със затруднено присъствие в клуба, поради подобни причини.
Моля ви бъдете активни,

не само в темата, а въобще.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано11.12.06 17:39




Кой тук трие мненията по темата, може ли такова нещо.
Честно да ви кажа чувствам се

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Добро утронови [re: ПЪTниk]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано11.12.06 19:18



Ето, сега вече за трети път се оплаквам от дир-а и този път по-конкретно И от тъпите му реклами, които и на мен ми пречат и ми бавят връзката. Дали да им мълчим или да им го върнем тъпкано? (Още не знам как да им го върнем

, но разчитам на колективния разум.)

Бях им влязла и във формуляра за обратна връзка, ама той е така съставен, че се затрудних изцяло и безвъзвратно как да го попълня

Talent will out

Тема Re: Добро утронови [re: EasyBreezy]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано11.12.06 19:42



Здрасти...еми кажи им че въпреки онова /всичкото заедно и хубавото и не хубавото/, банерите са тъпи и ни бавят връзката...то ти нали го каза, нищо пак го кажи. Ние няма да се съюзяваме да им го връщаме, те не се ни врагове, приятели ни трябват...измисли го някакси и ми кажи тук...как да не ни пречат банерите и да имаме пирятели тук в дира...мисли....и аз ще мисля.... Ето аз за приятелите си съм готов на ...не знам трябва да се пробвам...а дира готов ли е за нас?

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Добро утронови [re: EasyBreezy]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано11.12.06 21:13



Е какво ще правим само двама?
Г-н Перчемлиев от дира ми се обади, че те банерите сами ще си отидат но нямало как да върне ей

, а пък аз му казах че въобще не ми харесва такава музика, защото съм огнен тип..става сериозно, а и ти си доста вятърничева за да останеш сама с мен...обикновено го правим само когато ни е хубаво...ама ти като си вятърничева, нека ти...но няма ли нищо да връщат назад...казаха....огън и вятър

Че кой друг, ако не ние!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.