Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема аман от комплексари!!!нови  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано18.11.06 17:33



Седят, седят и току изцвъкат някъде нещо смрадливо!!!
пфуф...
Осмърдяха целия клуб... бляяяяяяяхххх...
Явно никой не им обръща внимание в клубовете, където й е мястото на подобна помия и затова са решили, че така могат привлекат вниманието ни към себе си!!!
Знам ли... аз не мога да мисля по "този" начин и може и да не съм права... може причината да е друга... но не това е начина...

Нямаше да напиша всичкото това, ако не беше окепазил и темата на Каспър...
Ама това си е присъщо на комплексарите - да се опитват да се набутат между интересните хора, да са в центъра на събитията, да се "отъркат" и те край нормалните човеци... белким и тях някой ги забележи...

Ти, нещастнико, опитващ се да привлечеш вниманието ни с комплексарските си писания, бъди сигурен, че на никой тук не му пука нито кой си, нито къде те сърби!!!

Най-малкото на мен не ми пука! Просто ми се додрайфа от простотията ти...



Хубавото предстои...

Тема Re: аман от комплексари!!!нови [re: ДжoДo]  
Автор Шилo (такова)
Публикувано18.11.06 17:42



ехо, я не се ядовавай! виждам- виждам една мъничка нова бръчица в ляво... веднага да я изгладиш!!! или... я се усмихни по-добре... и не ги чети онези глупости. аз като ги видя, минавам през дума първия ред и... шът- до там беше читателското ми изхабяване.

усмивка, бабо!



Щастието идва при веселите!

Редактирано от Шилo на 18.11.06 17:43.



Тема Re: аман от комплексари!!!нови [re: ДжoДo]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано18.11.06 18:20



Лошото е , че са кото буболечка-миризливка .... като я смачкаш и прови по-големи поразии.

Не чета непознати ......

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: аман от комплексари!!!нови [re: Шилo]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано18.11.06 18:23



ми че ти да не мислиш, че аз ги чета?!?
Да, бе! Ше си развалям настроението баш в събота вечер!!! Как ли па не!

Само ме е яд, че има толкова ограничени същества, които си въобразяват, че са много интересни, като ръсят простотии там, където не е нужно никому...

Ми напиши нещо приятно бе!
Създай едно мъничко удоволствие на някого... нищо че нито го знаеш, нито го познаваш...
Ама неееее!!! Трябва да е гнусно! Трябва да е гадно!
И що?!? Сигурно щото на него му е гадно....

хехехехехехе



Я у лево!
Да духа... каквото иска... все ми е тая!

Хубавото предстои...

Тема Re: аман от комплексари!!!нови [re: ДжoДo]  
Авторcтoьo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 18:31



Аз съм мъж на 37г. Току що се оправих отзад с едно шише. Не изпитвам влечение към мъже и не бих го направил с мъж. Въпреки всичко изпитвам голямо удоволствие да се задоволявам по този начин. Може би бих разрешил на жена да ме оправи с изкуствен, но на мъж никога! Дали не съм обратен?



Тема Re: аман от комплексари!!!нови [re: cтoьo]  
АвторГeнaди Ивaнoв Xapиeв (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 18:37



Имам една комшийка на 51години.Винаги когато идва у дома да ми иска нещо или да и помогна да направи нещо е без сутиен и и стърчат зърната.Вчера ме викна да и преместя една ракла.Беше към 14 часа и мъжа и го нямало.Преместихме раклата, но аз през цялото време я зяпах в циците.После се надупи да вдигне нещо от пода , и тука вече аз не издържах и я хванах за гъза...направи ми страхотен секс, чуках я и на дивана и върху раклата.Даже и се олющи кожата на гърба леко...Изпразних се вътре, защото вече не и идва.Смуках и гърдите , лизах я по клиторчето, докато откачи и ми избута главата.Излязох от тях целия миришещ на путка и сперма.Не съм и предполагал, че жена, по стара от майка ми , може да е такава тигрица в леглото!



Тема а така!!!! БРАВОС!!!нови [re: Гeнaди Ивaнoв Xapиeв]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано18.11.06 18:54



Пиши си тука... нижи ги... ама САМО ТУК!

Аз съм толерантна към всички и към всичко... ще те изтърпя... само и само да не ходиш да цвъкаш из целия клуб...

Айде давай сега! Да видим колко бързо ще ти се изчерпи "вдъхновението"!

Щото тя и простотията - нищо че е простотия! - не може да е безкрайна!!!



Хубавото предстои...

Тема Re: а така!!!! БРАВОС!!!нови [re: ДжoДo]  
АвторDENS (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 20:58



Привет и от мен мили хора. Кандидатирам се за член на вашият клуб. Обещавам че простотии като предишните няма да чуете от моите уста . Привърженик съм на максимата че който много говори работа не върши. Извинете ме за правописа тъй като от скоро работя с компютър .Малко късно ми е да се уча на нови технологии.





Тема Стига бе Джо...!!!нови [re: ДжoДo]  
Автор Peйчъл (новак)
Публикувано19.11.06 00:45



Ко ти пука ?...







Тема Re: Стига бе Джо...!!!нови [re: Peйчъл]  
Автор m_chris (една)
Публикувано19.11.06 07:42



Така, я!
Даже и децата го казват! - (

на баба сладуранчето - я виж как се възмущава! )

“Няма лесен път до мястото, до което си струва да стигнеш.”


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.