Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема последен влакнови  
Автормaшиниcтa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 01:29



На 46 год.съм.Домакиня.Средно образование.Налага се от тук нататък да се справям сама-пари4но.Оба4е,не ми е ясно от къде трябва да запо4на.Курсове някакви ли, или какво .Или да хващам метлата и парцала и тва е.Наистина нямам представа .Иска ми се малко мнения от наборите,преди да по4на нещо да правя.Знам,,4е ще ме нахокате,ама сега съм като 4овек дошъл от друга планета.Вси4ко което кажете е важно.А и още съм оптимист и не се давам .





Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано08.09.06 06:21



А какви са твоите интереси и умения?
Запиши задочно,за да довършиш образованието си. Намери си работа в тази област, макар и на най-ниско стъпало. И давай смело напред. Живота не се свършава на 46 г.
Ако се наложи няма лошо дори парцала да хванеш временно.
Успех!



Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано08.09.06 07:21



Е тая професия "домакиня" не бях я чувал.С курсове няма да стане.Една камара жени си колекционират курсове и нищо не са направили.Има много фирми ,които набират хора за труд,който не изисква особенни умения.Вярно заплащането е 160-200 лева.Ориентирай се в промишления сектор.Средното ти образование все едно го нямаш,след като до сега нямаш един ден трудов стаж.Факта,че се оправяш с компютъра и пишеш тук все пак показва ,че можеш нещо.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор Veni ()
Публикувано08.09.06 08:47



Ти в кой град живееш и какво средно образование си завършила? Това, че си на 46 е повече от добре. Да не съм чула за никакви парцали и метли. Пусни повече информация и ще видиш, че имаш шансове.





Тема почваш!нови [re: мaшиниcтa]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано08.09.06 09:14



каквото и да е!
после сменяш, ако е необходимо...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано08.09.06 09:32



.........за всеки влак си има пътници,дори и да е последен,да не ти пука ......винаги когато е най-объркано,изведнъж се оправя от само себе си....нещо винаги се случва и нещата тръгват главоломно,без майтап



всичко е в ръцете ми:)))))

Тема Re: Да не те плаша,нови [re: мaшиниcтa]  
Авторsofka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 09:52



но една твоя наборка у маалата/с незавършена социология навремето/ чисти неколко входа и тва е.


Другото е у Гърция гледане на старци.



Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано08.09.06 09:54



Поставената по такъв начин задачка е с повишена трудност. Някои хора са се научили да обичат подобни задачи и да се радват, когато живота им ги поставя. В случая няма стандартно решение, необходимо е да си размърдаш сивото вещество и да намериш някакво оригинално, нестандартно решение на проблема.
Изкушавам се да ти дам за пример основателя на KFC, който е бил над 60 години, когато се е озовал в мизерно положение без никакви доходи. Намерил на тавана стара рецепта на баба си за приготвяне на пилета и успял така да я продаде, че станал милионер.



There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: последен влакнови [re: мaшиниcтa]  
Автор Aлerpa (Оптимистка)
Публикувано08.09.06 09:55



Чета постингите преди мене - разни хора, разни съвети. И добавям и обобщавам доколкото мога. Курсове, повишаване на образованието-добре, ако имаш налични средства. Парцала и метлата-няма обидна и унизителна работа.
Жената, която чисти моя офис е с висше образование, но сама се грижи за децата си, а заплатата от основната й професия не стига. Говорила съм с нея-чисти няколко офиса и входа на блокове преди и след работно време, също събота и неделя, и така си докарва допълнителни близо 400 лв. на месец. Със средното образование, без някакъв стаж и квалификация най-вероятно може да се намери работа в магазин примерно. Идейно е и да дадеш повече инфо за себе си-има тук хора, които биха ти помогнали евентуално с намиране на някаква работа. Най-важното е, че си оптимист, и че не изключваш каквато и да е работа, докато се появи нещо по-добро. Вярвай, че ще успееш. Пожелавам ти го от сърце.



Истински приятел е не този , който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш !

Тема Има безплатни курсове.нови [re: мaшиниcтa]  
Автор Mag (Майтапчия)
Публикувано08.09.06 12:15



Даже след завършването им търсят (и намират) работа.
Но образованието (нивото му) не е толкова важно. От тези курсове се получават легитимни дипломи, които понякога са по-важни от диплома за висше образование.
Важни са квалификацията и уменията.
Успехи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.