Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Къде бихте си купили къща около София?нови  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 17:47



Набори, помагайте - искам много селска къща около София, може и на 100 километра, но да е близо до голяма пътна артерия, в добро състояние. Дайте ми идея къде е най-добре да се насоча, моля...

За мене важна е не толкова къщата, колкото двора да е голям и да не е много топло през лятото, а също така да мога да отивам и да се връщам в рамките на деня.

Обръщам се към форума, защото тук има хора от цялата страна, не само софиянци и съм сигурна, че като общност сме по-светнати от брокерите на недвижими имоти, които целят да ти продадат нещо на всяка цена.

Предварително благодаря



Тема Re: Къде бихте си купили къща около София?нови [re: Mиpa]  
Автор ridiculus .mus~ (пристрастен)
Публикувано29.04.06 17:55



знам една, която се продава, в с. петрИч, близо до златица.
до там се пътува около час и нещо, къщата е голяма, удобна и много красива, дворът е голям, има си и сенчеста част, и слънчева, граничи с река и има много цветя : )
и гледката е страхотна, хората са си я строили с мерак и грижливо.
през лятото, разбира се, е по-хладно отколкото в софия, щото селото е гушнато в планината



Тема Re: Къде бихте си купили къща около София?нови [re: Mиpa]  
АвторCool (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 21:55



хе хе хе хе
Глей сега кво става. Ще нападнат брокерите да си пласирас стоката

Смятам, че момента е крайно неподходящ за покупка.
Имайки предвид, че се очаква влизането на България в Еврообщността всичко се е юрнало да купува и цените са в апогея си.
Изчакай, след влизането ни в общността ще се получи още едно малко покачване на цените, но за много кратък период, защото точно тогава пазара ще се зарине с оферти (разбираш, всички, които са купували в периода преди влизането ще се опитат да направят ГОЛЕМИТЕ ПАРИ) което ще доведе до тотален срив на цените. Е тогава си купи каквото ти хареса :-)

Не ти говоря на изуст - това са резултатите от проучването на пазара на недвижимите имоти в страните от последната партида приети в общността :-)

ПРОДАВАЙ - сега е момента - ако имаш какво



Тема Е, аз продавамнови [re: Cool]  
Автор Mag (Стоплен)
Публикувано30.04.06 01:19



Не е ли видно? Дори линкче съм пуснал. Е, не е в София. На по-атрактивно място е. Те там отдолу под всяко едно мое мнение. И е на 2/3-ти от реалната пазарна цена... Ако някой сега не го купи ще ми ближе подметките догодина. Тогава за по-малко от 50-55 евро на квадратен метър ще ме моли на колене.
Ако не ти е известно - моя милост съм лицензиран оценител и вещо съдебно лице!

Моля, моля - вече има купувачи. Потенциални. Дано стане сделката.

Но очаквам конкуренция. Чакам.

Не съм паднал от небото. Обясних защо.
Ти освен да присмехулничиш друго можеш ли?


А цената на имота ми ще се покачва, глупако дървен!
Баси и специалиста, който се е извърил от теб! Абе, пичлеме, аз имам 25 години (четвърт век, путьо маринкин) в тоя бизнес.

Просто ми трябват пари СЕГА!

Инак си имам стотици декари гори. От които няма да продам и един квадратен метър!


Дoйде и ВеликДен




Тема Мене ако питаш:нови [re: Mиpa]  
Автор Mag (Стоплен)
Публикувано30.04.06 01:59



Някъде в Костинбродско. Не в самия Костинброд. По селата около него.
Това е на 30-тина километра от София.
Може в Петърч. Знам ли... Бучино Проход....
Но ако се интересуваш реално мога да попитам - имам роднини там с опразнени къщи и готови да ги продадат.
А ако искаш все пак малко градче - Годеч! На около 40-тина километра от София. За по-малко от час и "цъфваш" в София.
Друго място Костенец. Или Момин Проход. Има-няма 3/4 час път до София по магистралата. Мирово.... Още по-близо....

Не задаваш конкретизирано въпроса. А на всички места, които ти посочих има 4 предимства:
- Чиста вода (планинска, изворна);
- Чист въздух;
- Гъби на корем;
- Билки на корем:

Аз обичам Банкя. Ама в Банкя имотите се продават на космически цени!

Задай си конкретизирано въпроса.

П.П. И като последно - има едно село малко преди Костенец. Габровица. Има-няма 60-70 километра. Няма и час до София.
Огромна красотия е! А има къщи, които се продават за "жълти стотинки". Но много подредени. С огромни дворчета.
Габровица си ми е на душичката. Там какви манатарки бера...

Дoйде и ВеликДен




Тема Значинови [re: Mиpa]  
Автор Mag (Стоплен)
Публикувано30.04.06 09:05



Ако има нещо, което го най-мразя е хвърленото като "плюнка" ---- "Помагайте, братия..." И после - "ни лук ял, ни лук мирисал".
Имай предвид, че съм впуснал във веригата сума народ да ти търси имот. По всичките тези места, които съм описал.

Не ти ща комисионна, не ти ща ни меда, ни жилото.
Щото много мразя такива мръсници! Които правят пазарни проучвания на гърба на лековерниците като мене.
Ако искаш да знаеш - до момента съм се изръсил с десетки левчета за телефон!

'Ти го начукам!

П.П. Това е последният път, когато се връзвам като лекомислена овца на питание от тук!
Когато задаваш въпрос - постарай се, бе чучело, да видиш дали някой не ти е отговорил!

Редактирано от Mag на 30.04.06 09:34.



Тема А сега тебе да те подхвананови [re: Cool]  
Автор Mag (Стоплен)
Публикувано30.04.06 09:10



Тъпанар с тъпанарите:
Имотите в България не са безброй а са краен брой! И са на привършване предлаганията!

И именно ще бъде КРАЕН брой предлагането им.
Замислял ли си се за това?
Ами! Мислиш със задника си!



Тема Re: А сега тебе да те подхвананови [re: Mag]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано30.04.06 10:12



поредната осрана от тебе тема

добре, че съм аз... да пиша в темите на уф


Тема Re: А сега тебе да те подхвананови [re: нoвakoв]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано30.04.06 11:04



И поредната истерия чиято причина само той разбира.



Тема Новаче!нови [re: нoвakoв]  
Автор Mag (Стоплен)
Публикувано30.04.06 11:30



Аз наистина се "вързах". Потроших сумати телефони за да й намеря на тази "Мира" нещо, което да й отговаря на желанията.
Кой ще ми плати телефоните?
Моето момче - за това брокерските копании вземат 2.5 процента.
Аз не й искам ни една стотинка!
Дадох и толко информация, дееба!
А мога да й намеря реален имот според мераците й!
Що сте се задърляли ти и Марина с мене?
Лично тебе с какво съм те предизвикал, обидил...
Ти си последният ЧОВЕК когото бих обидил!
Дееба!
Мъчно ми е! Честно!

П.П. Като е искала да си прави "закачка" да е казала, че това е "закачка".
Помни ми думата, писах го вече на Шило, ако някога се опитам да помогна на някого - ЗАПЛЮЙТЕ МЕ!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.