Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Срамотия. Срам ме е!нови  
Автор Mag (Зиморничав)
Публикувано11.04.06 20:39



Два български града практичеки са "под обсада".
Абе ние имаме ли държава и държавност. Управление.
Обидно откъдесекъде.
Да очакваме утре жителите на Лом и Видин да се евакуират. Къде да се евакуират?
Абе ние в положение на война ли сме?
Във Видин все пак има диги.
В Лом нема ни една дига. И като знам как ще се съсипе Лом... Ужас! Дунав ще стигне до центъра на града.

"Не сме народ а мърша..." И една туркиня ще ми обяснява, че всичко било "под контрол".
Емел, ти също си българка. Вярно от турски произход но си българска гражданка и български министър.
И аз не съм "чист българин" (то такова понятие е и безсмислено) но не мога да допусна, че населението на два града в България е поставено под заплахата от евакуация.
Одите си в Анадола, бе! Сите турци-османлии. Одите си където ви е мястото. Дееба! Дееба и турци, дееба!!! Чупка! Чупка от нашата държава. Дееба вашата мама!

Немаме народ, немаме държавност. Михлюзи. Откъде погледнеш - само михлюзи, Емел!
Как можахме да допуснем ДПС на власт!
От утре ставам фен на "Атака"!
Оти моите от ВМРО си траят като гагаузин в кочина!

П.П. "Михлюзин" е турска дума, нали, Емел? И ти си "михлюзин", Емел. К'ъв министър си?

Редактирано от Mag на 11.04.06 20:51.



Тема Много си прав, Мухльооо!!!нови [re: Mag]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано11.04.06 22:06



Как можахме да допуснем ДПС на власт!

От утре ставам фен на "Атака"!

Само дето михлюзина си ти, палячо. Доста време ти гледах сеира. Бях си обещал хич да не си дигам нервите с тебе, ама на... Кой си ти бе малоумен кретеноиоден дебил, че да казваш кой къде да ходи да живее? Аз също съм с различен етнос, от българския. Но от тебе и от такива, като тебе съм поне милиони пъти по-БЪЛГАРИН. Продажен гъз такъв!!! Какъвто Доган - насран, такъв и Волен - болен. Само че и ти не си по-доло от тях чифут насран. Искал бил да ме видел... Сега и аз искам да те видя, що за жалък тип си. Недей на гърба на хорското нещастие да те избива на патриотизъм. Ти си болен от ИДИОТИЗЪМ. Ай ходи пак помагай на ДПС и Атака. И не е нужно да ми отговаряш. Признавам те за идиот номер 1 на републиката

Няма нужда сега от аплодисменти.Така и така съм дошъл да се излагам, ще се излагам докрай


Тема споко бе -нови [re: Mag]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано12.04.06 09:23



в Лом и да залее главната - ще се качат по баирите нагоре... и по-рано е заливана, щото е в най-ниското...
Оряхово е в по-лошо положение, щото се свлича...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Срамотия. Срам ме е!нови [re: Mag]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано12.04.06 11:45



така е защото тоя народ е свикнал да му вършат работата, не могат ли всички да се организират и да си напрвят диги или да си наредят чували, в един квартал има доста мъже,не мислиш ли.....ама не ,трябва някой да излезе и да им направи дигите ....да има някой да им каже къде трябва да се сложат, първо да ги залее водата и да ги издави и те тогава да се евакуират.......прост народ,ама много прост.....чак не мога да повярвам че това става пред очите ми......на моята вила като няма кой да ми направи дренажа ,значи ли че трябва да се издавя в собстеванта си вила........или градинката пред блока да вземем,кмета ли трябва да я изчисти и управи в приличен вид.....абе мани,да се издавят, това не са хора ......това е лумпен пролетарият!!!!!!

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Срамотия. Срам ме е!нови [re: Джoaннa]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано12.04.06 12:01



Ехей,аз където живея всички сме от културни по-нагоре.Само дето,ако някой вземе та рече да надникне зад блока ни,ще си помисли,че е попаднал в градското сметище.То не са памперси,тенджера със загорял боб,ланското кисело зеле.........Тая неделя две жени решихме да "ударим" по една мотика на градинката пред блока,че змии ще плъзнат.........ми то "обрахме" подигравки и дюдюкания........демек,излязохме най-големите будали...........



Тема Добре, мухльо съм. Говно... може би?нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Mag (Зиморничав)
Публикувано12.04.06 12:06



А пък аз съм на 1/8 евреин и на 1/4 грък.
Това ще те успокои ли?
Ние с тебе, мойто момче, живеем в една и съща държава. Нашата си. Твоята и моята. Не го ли разбра досега, че не съм расист? Не го ли разбра? Колко пъти да го натяквам! Имам десетки приятели и цигани и турци и евреи и арменци....
А и Емел Етем е толкова туркиня, колкото и аз и ти. Тя също е българка и български министър. Не мога да й отрека това. Това, че се самоопределила като туркиня, си е нейно право. Никой не може да й го отнеме това право.
В тази държава живеят хора, които са граждани на България. Тое ест български граждани.
Ако бях роден в Гърция щеше да ми е мило за Солун. Ако го заплашваше наводнение.
Ако бях роден в Турция щеше да ми е мило за Истамбул или Кушадасъ ако ги заплашваше наводнение.
Ако бях роден в Румъния щеше да ми е мило за Калафат или Джюрфжю, ако ги заплашваше наводнение.

Всяко едно човешко нещастие е и мое нещастие. По целия свят.
Защото, за разлика от тебе, аз не тая омраза. Може и да съм невъздържан в приказките си но не съм ЗЛОБАР! За разлика от тебе.
Изсипвай си помията връз мене. Дано от това ти олекне и ти стане по-приятно. Все на някого съм сторил добро. Хи!

Но тук ще те попитам - Коя е най-проспериращата страна в света? Сетяш ли се. А там са десетки етноси. Но всички се самонаричат американци.


И за последно - кога Емел Етем се сети за опасността от наводнение на Видин, Лом, Оряхово, Силистра... Като и "напече яйцето на гъза".
Че какъв министътр е тая госпожа, бре?

За номер 1 идиот! Няма проблеми.

Все пак в нещо съм фърст!

П.П. Дали си разбрал - ДПС са ми противни. Начело с Ахмедчо. И Атака са ми противни.
Такива политически формирования трябва да се забранят съ закон. Понял? Виж една Руска Федерация. Да виждаш етнически и/или фашизирани партии. Освен идиотите чеченци?
Много не си в час, моето момче. Много не си в час.
Остань си със здравие. Здравие же и спасение.
Пък аз съм си българин! Какъвто и да си ти.


П.П.2. Отсреща има едни приятели кюрди. Довечера ще са ми на гости. Имам едно прекрасно агнешко с картофи. И са ми по-приятели от тебе!
Щото ти си най-обикновено леке! Трудно изчистващо се мръсно петно на бялата риза.

Пролетта дойде!


Тема Я да успокоите топката тука!нови [re: Mag]  
Автор дeдo Aндpo (познат бе!)
Публикувано12.04.06 12:16



Скивайте сега: във времето, в което посещавам клуба, винаги всеки се е старал да поддържа тон на благоприличие и на доброволен отказ от нападки в случай на несъгласие, пак в името на благоприличието. Малко Маго се праи на ущипана булка от време на време, ама понеже се запознахме с особеностите му, ич и не треба да му обръщаме внимание на писанията, понеже те си изглеждат на същинска първосигнална реакция, без да се влага лош замисъл. И Опти направи една изцепка, но след като му бе обяснено къде се крие разковничето, спусна гарда.

Я да не са джафкате тука, моля! Ние тука сме приятели и следва да си обясняваме становищата и да достигаме до оптималното решение!

А тука ми се струва, че Джоанна (Иванка, Йоанна, Джонка - като тия на китайците, дето бегаха едно време с тех по океано) добре характеризира проблема с Дунаво.

Аз да ви го кажем сега от моя гледна точка: всички чухте завчера, че Нови Сад е заплашен от наводнение от Дунава. То всъщност най-страшното беше като че ли по-завчера. И тъй като административният ни център в сръбската ни родина е именно този град, пък и имоти имаме там с кака ви Верка - логично беше да наблюдаваме със затаен дъх кво се случва в града ни. Те, новосадците, са му яли на няколко пъти попарата на Дунаво, та и този път, за поредно, се подготвиха още преди заплахата да стане факт. Слагаха чувалчета с пясък, повдигаха дигите още по-нависоко, така че водата успя да проникне само на малко места, без да причини огромни щети. Чест им прави и на околните села, на дясната страна на Дунава, нагоре по течението - Черевич, Сланкамен и други.

И знаете ли как беше: хората просто спонтанно намираха време, воля и средства, за да обединят усилията си и да победят стихията. Не им трябваха нито призовки от държавата, нито заплахи, нито каквото и да било - просто местните радиа обявяваха, че ще има акция там и там - и ето ти ги хората. Чест праи на общината, която осигуряваше координацията и част от материалите, но главното си беше в желанието на хората да се противопоставят на стихията. Та тъй де, докато наште видинчани, ломналии, оряховци и други дунавци чакаха и чакат някой да ги задвижи с остена, тя, водата, дойде!

На нас, българите, като че ли съвсем ни се ерозира чувството за заедност, за солидарност. Не знам кой е крив, предполагам, че дебел пръст в това има комунистическата държава-майка, но съм убеден, че не е Дунав.

И да додите на купона - там да си изяснявате позициите, без нападки!

Лек ден, момичета и момчета!

На дядо сладурът.

Тема Re: Срамотия. Срам ме е!нови [re: morska valna]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано12.04.06 12:28



еми виждаш ли докъде сте я докарали....а ние си купихме и допълнителен казан за отпадъци ,събрахме пари и си купихме,защото ни се полагал само един, сами си оправяме и си боядисваме пейките пред блока,граднинката ни е като на Хавай,но винаги сами се оправяме,не чакаме ни кмет ни европейски съюз,и не ревем естествено че държавата ни е мръсна и гадна.......защото се стараем доколкото можем да я чистим.

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Я да успокоите топката тука!нови [re: дeдo Aндpo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано12.04.06 12:35



много си прав,трябва да си помагаме а не да си прехвърляме боклука от врата на врата , но като че ли хората вече съвсем подивяха....нищо не разбирам, моето дете като направи беля,не се оправдавам а си плащам крушката дето я ударило ,изобщо не се коментира въпроса,не поставям под съмнение чия е вината....щом са казали че е то,значи е то и точка.....остай се, просто да полудееш начи

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Към тебе и към Джоаннанови [re: morska valna]  
Автор Mag (Зиморничав)
Публикувано12.04.06 12:41



Да не пиша "стотин" мнения.

Оти и тя живее около Марица. Тебе не те знам отде си.
1958 или 9-ма година имаше едно такова наводнение по Марица и Яденица.
Бех невръстно детенце. И гледах как Яденица върви към къщата ми. Подкопа цялото шосе. Отнесе ни плевнята и оборите. Удавиха се два коня и една коза.
Ти виждала ли каква стихия е развилнялата се вода? Виждала ли си? Да не ти дава Господ Бог.
Напълни ни цялото мазе. Сичко отиде на "кино". И суджуците и кървавицата... И виното - само калища.
Един мой приятел - Ангел, се удави в Марица. Фърлил се да спасява едно ягне.

Ти виждала ли така стихия? Повтарям - да не ти дава Господ Бог. Ужасно е.

И сега питам от тая трибуна: Кой ще направи нещо? Населението на тези селца и градове е БЕЗСИЛНО!. Мамкамустара! Ама нали си плащаме данъците, бре. В тях влиза и такса за природни бедствия. Начи ще си плащам данъците ама и сам със с обствените си ръце ще правя диги. И сам ще се опазвам от природни бедствия.
Ай сиктир! Че тия данъци само за топлите столчета на държавните чиновници ли са? Начело с Емел Етем. Ай! Сиктир!
Че тогава - ник'ви плащания на данъци а ще си събираме средствата взаимно за да строим дигите. Е! Така ли?
Тогава ебал съм я в шибания задник тая държава.
Отказвам се от скапаната си държава! Чрез Държавен вестник ще го оповестя.
Отивам в Таджикистан. Или Тюркменистан. Те поне са по-подредени държави. За съжаление.

Мини по старото Цариградско шосе. И свърни от Белово за Юндола за да видиш има ли път, шосе. Най-близкият път от Тракия за Македония! Няма го шосето. Няма и половината къщи в Голямо Белово. Дадоха им на хората по 50-100 лева. Колкото за подигравка.

Иди и до Чепеларе. И там да видиш какво е. Чая ми отнесе една цяла ливада от 5-6 декара.

Ай! Аз ще си плащам данъците, таксите.... И заплатките на хрантутковците... Ама и после САМ трябва да се защитавам от природните бедствия.
Нема го майстора.
А некой си "кмет на нета" ще ми държи такива изрази.
Простак! Да го еба и в "кмета".

П.П. Имигрирам в Узбекистан. Или Южен Сибирь.
Може и в Далечния Изток.

Пролетта дойде!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.