Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 03.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: А бе, долу 8-5-3!нови [re: 32]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано12.04.06 16:46



=> pari' (пари прим)



Тема Re: А бе, долу 8-5-3!нови [re: Гeвpek]  
Авторstava (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 17:40



ok



Тема Re: А бе, долу 8-5-3!нови [re: stava]  
Авторspoko..ne e ..sekx... (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 17:57



ne be..ne e za tova...spoko...



Тема В Ирандия знам, че ...нови [re: Джoaннa]  
Автор=== (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 19:04



... в студентското общежитие е образцово. Но идват и проверяват стаите, баните, кухните изненадващо и ако душовата кабина има косми - глоба; печката загоряла - глоба; момиче/момче преспива в не неговата стая - глоба; боклука неизхвърлен или в автобус краката на отсрещната седалка или т.н. ... и така касите се пълнят и всичко е чисто в страната.




Тема Re: Към тебе и към Джоаннанови [re: Mag]  
Автор=== (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 19:09



Дигите е трябвало да ги построят още преди 1989 и сега само да се подържат, така че малко по-спокойно!



Тема Re: Само ЦСКА!..паметнови [re: Mнeмoзинa]  
Автор posleden15O (непознат )
Публикувано12.04.06 19:14



как така помниш-цифрите,нали забравяш Вси4ко?????



Тема Нека се разберемнови [re: ===]  
Автор Mag (Зиморничав)
Публикувано12.04.06 20:52



Министър (зам. премиер) Етем я обвинявам само в едно (ако на някой не му стана ясно) От ЕС има предвидени за България изключително много пари за такива проекти. За опазване на околното пространство а и за предпазване от природни бедствия. Милиони, стотици милиони, евро.
Това, че бившите ни управници са гледали през пръсти е "едно наум". Всички го знаем.
Но онези пари за проекти за опазване на екологията а и за природни аварии и бедствия НЕ се усвояват. И си остават в Брюксел. Докато Румъния ги усвоява много добре.
"Ами да сте предложили реализуеми проекти, бе господа" ни отвръщат.
А пари за такива проекти има. Или е имало ама са си останали в банковите сметки на ЕС!
Емел (нека бъде забелязано, че я наричам с малкото й име, защото я уважавам като човек) не си мръдна и пръста тези пари да бъдат вложени в реално опазване на екологията и за предпазване ни от бедствия.
Ето в това я обвинявам.
Защото в природни бедствия не се реагира "пост фактум".
За мене тя е един много читав човек. Много.
Съжалявам ако изказванията ми са прозвучали като "етническо" противоборство. Нещо, за което Кмета ме обвинява.
Но истината е, че Емел Етем слуша и се подчинява на "батко" Ахмед, че не си изпълнява мисията . Вместо да си изпълнява мисията (а и задълженията) тя слушка "баткото". Какво да направи за "въздигането" на ДПС като етническа партия. Факт! Ако някой може да ме обори, но с факти а не само емоционално като Кмета, да заповяда.
Щото аз разполагам с реални доказателства как тя нищо не прави превантивно. НИЩО! Повтарям - превантивно. Ама хайде следете сами събитията, де. И сега по Дунава а и миналата година. Да не съм ви просветител? Ай!
Очаквам аргументи против моята теза. Хайде да ви видя.
Защото идеята ми беше толкова изместена "настрани" че сам вече не знам, аджеба, дали някой ми е разбрал тезата. Темата толкова се отмести!
В което и аз имам вина.

П.П. ДПС и Атака трябва да паднат от политическата ни сцена! Като неадекватни за европеизацията ни политически формирования.
Казах!!!

Пролетта дойде!


Тема Re: Към тебе и към Джоаннанови [re: ===]  
Авторkam posleden (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 20:55



iam 6luzove koito se vdigat...posleden...zabravu6



Тема Re: Само ЦСКА!..паметнови [re: posleden15O]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано12.04.06 21:09



Като цяло помня най-вече глупости.

Panta rhei...


Тема Re: Бъркаш...motika i zdrava darjaluнови [re: zdrav razym]  
Авторdaamane (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 21:14



Го фатих се сетих - ми то мотиката като конпютара, на, чети:
Чайник - начинаещ потребител, ненастъпил още мотиката и затова уверен, че мотики не съществуват.
Леймър - потребител, редовно настъпващ мотиките, но продължаващ да вярва, че мотики не съществуват.
Тесен специалист - потребител, овладял до съвършенство настъпването на едни и същи мотики.
Програмист - този, за когото при настъпването на мотиките е най-важен резултата. Понеже му е омръзнало да настъпва чуждите мотики, прави свои собствени.
Геймър - този, за когото при настъпването на мотиките най-важен е самия процес. Обикновено не може да произвежда собствени мотики.
Хакер - този, който е способен да настъпи мотиката даже ако е затворена в барака и заключена с катинар.
Microsoft - корпорация, световен лидер в производството на мотики.
Бил Гейтс - митично същество от програмисткия фолклор; зъл дух, покровител на мотиките.
Ъпгрейд - процес на непрекъснато харчене на пари за нови мотики, всяка от които удря още по-силно от предишната.

Съвместимост на версиите - принцип, позволяващ новите мотики да ви нацелват точно по цицината от предишните.
Асемблер - език за програмиране, позволяващ да настъпваш мотиката няколко милиона пъти в секунда.
Локална мрежа - технология, позволяваща да бъдеш праснат по челото даже когато мотиката е настъпил някой друг.
Интернет - технология, позволяваща да настъпваш мотики на другата страна на земното кълбо.
Мрежова конференция - технология, позволяваща на всеки да настъпва не само своите, а и чуждите мотики.
Графичен интерфейс - мотика с регулировка на цвета и силата на искрите, които ще видиш след като те прасне по челото.
Ненадеждна система - мотика, които ви бие по челото даже и тогава, когато не сте я настъпили.
Надеждна система - мотика, които ви бие точно по челото даже и тогава, когато сте с гръб към нея.
Многозадачност - концепция, позволяваща да настъпиш няколко мотики едновременно.
Мануал (ръководство) - книга, описваща различните начини за настъпване на мотиката. Никога не се ползва от леймърите и хакерите. Напредналите програмисти я използват сред като настъпят мотиката втори път.
Техническа поддръжка - служба, която дава съвети какво да се прави след настъпване на мотиката. Обикновено първият и съвет е да настъпиш мотиката пак и да сравниш усещанията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.