Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И по повод на един постинг на селскиянови  
Автор Mag (Голям будала)
Публикувано30.12.05 21:30



И един мой отговор към него.
Бихте ли ми посочили по-неблагодарен народ от българския към предците си!
Ха да ви видя!
Аз лично такъв не знам.
Проклети да сме!

П.П. Дълбоко се извинявам ако на някого съм развалил настроението с тая тема в навечерието на Нова Година!
И на новогодишната софра прелейте малко от чашите си имено за запазването на духовете на нашите предци!
Защото именно някога ние ще бъдем "предци". Поне само заради това го сторете - поне от ЕГОИЗЪМ го сторете.

Сполай ви!



Тема маго, стига си плакал, стига си се тръшкал -нови [re: Mag]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано31.12.05 10:02



народ като народ сме си... с всички хубави и лоши неща... само завистта ни е малко в повече!

простак, простак - но вече европеец!


Тема Нека след Новата Годинанови [re: ceлянинъt]  
Автор Mag (Голям будала)
Публикувано31.12.05 10:21



Тогава ще попиша. Да не си разваляме празника.

Весело посрещане на 2006-та!

П.П. Повтарям, за всички, древноарийски обичай - прелейте навръх Новата Година за тези, благодарение на които НИ има.



Тема е айде един от любимите ми вицове -нови [re: Mag]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано31.12.05 10:26



- Пешо бе, чу ли, че Спас щял да зима Нобелова награда?
- Кой Спас бе, от горния етаж ли? Тая шушумига ли? Тоя оръфляк! Маани го бе - ти знаеш ли, че АЗ съм ебал сестра му!

простак, простак - но вече европеец!


Тема Защо да е лоша завистта!?нови [re: ceлянинъt]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано31.12.05 11:03



По-лошо е, ако няма за какво да се завижда. Примерно председателят на Нобеловия комитет разлютен удря по масата и кресва: "Е, няма пък да раздаваме Нобелови награди тази година! Ашшшеимебамайката!"



Тема Re: И по повод на един постинг на селскиянови [re: Mag]  
Автор Бъpни Kълвaчa (извън закона)
Публикувано31.12.05 11:14



Като си отворко на тема "предци", според мен тожвао е приемственост и помнене на това преди теб, защо не написа нищо в темата ми за "Нова генерация" и Митко Воев, ааааа?!
Ако кажеш, че не си я видял не е честно, защото тя се казва "Това е персонално за теб" - значи и за теб, господин Маг. А ако не си чувал тези имена, значи си точно от тези които упрекваш в неблагодарност.
Понеже си устатник (диалектна дума за човек, на когото не можеш затвори устата), чакам ти отговора. Истинският отговор би бил в другата тема, все си мисля че не си толкова ИТ невеж, че да не можеш да я намериш.

NEVER SAY NEVER!


Тема Re: И по повод на един постинг на селскиянови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Автор spunk (капризна)
Публикувано31.12.05 11:19



Барни , и тук щше ти кажа,
никой не е ДЛЪЖЕН да ти говори за каквото и да е
в момент,
в който Ти си пожелал...........




Тема Re: И по повод на един постинг на селския [re: spunk]  
Автор Бъpни Kълвaчa (извън закона)
Публикувано31.12.05 11:27



Знам.... Но понеже Магът винаги се изказва и когато не го питат, затова и към него аз така.
Питай Мага дали е обиден или сърдит от това, че сега го питам него така . Мисля, че не е. Той обича дори да го ругаят, според мен страда от вид мазохизъм, но сега аз страдам от вид клюкарство защото да обсъждаш друг зад гърба му е това, и затова спирам.

NEVER SAY NEVER!


Тема Ти мислиш ли...нови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Автор Mag (Голям будала)
Публикувано31.12.05 11:49



че не съм я прочел? Даже на няколко пъти.
Знаеш ли - предпочетох да си замълча. И не съм "отворко" и "устатник" а конфузен. Търся МП3-ки на групата усърдно. Засега безуспешно.
Или може би защото съм "отворко" и "устатник" предпочетох да си замълча. Можех да изплюя някоя глупост.
Ако с това съм те обидил, че не съм отговорил в темата ти - прощавай!
Но съм я отворил за да я чета поне 5-6 пъти. И до линковете на "Нова генерация" влезнах. Много добре си усетила, че ме вълнува новата музика.
Нямам техни дискове но ще намеря МП3-ки и ще ги пусна в отделна тема.
За да разбереш, че не съм безразличен. Аз съм упорит като магаре - ще намеря!




Тема Престани, моля тенови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Автор Mag (Голям будала)
Публикувано31.12.05 11:56



Защо се опитваш да ме обиждаш? Отговорих ти на постинга.
Ти си желала пък някой да вдигне шумотевица?... Ами не винаги се получава.
И на много мои теми, считани от мен за важни, почти никой не се е обаждал. Но съм си замълчавал.
Престани да се държиш като "ощипано момиченце"!

П.П. Пак ли ще влезнеш в ролята на Бърни от 2002-ра? Да не казвам някои неща защото ме ядоса! Изключително!
С един ник ме подкокоросваше а с друг ник ме оплюваше... Помниш ли го?
Аз на това му викам (а и психиатрите) шизофрения!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.