Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема От едно "лайно" за Оптимистнови  
Автор Mi6itrunka (непознат )
Публикувано07.07.05 09:07



Здравейте Оптимисте!Толкова оптимизъм лъха от Вас, че не знам дали съм достойна Вие да пишете по моята тема.Все пак благодаря и се прекланям пред оптимизма Ви.Говоря на "Вие", не защото го заслужавате, а защото съм възпитана:)))))))))))))))))
Ако трябва да оборвам мнението Ви, че не съм лайно, само ще изпадна в подробности за личностните си качества-като това колко олимпиади съм печелила, как съм влязла и излязла с отличен успех от математическата гимназия и колко приятели имам, защото съм добър човек.Оттам ще се започне спор "А дали всъщност съм добър човек, щом се осмелявам да пуша на чужда тераса".Наистина това сериозно поставя под въпрос ценността ми като личност(ако едно 19 годишно "лайно", може да си позволи да бъде личност:)
Има една поговорка "Ако се опиташ да се пребориш със свинята, само ще се изцапаш с кал, а на нея ще и стане хубаво" , не знам дали има лична препратка, просто се сетих!
Но нека по същество.Ограничеността на един човек няма край-в природата му е.И колкото и човекът да се бори с нея, като си мисли, че се обогатява с пътувания и с множество контакти, тя обикновено надделява.Тъжно е-да, но е факт.Е, аз съм на 19 години и може би не съм видяла цялата пъстрота и всички нюанси на живота(предполага се, че Вие сте ги видял, защото си позволявате да давате оценки от нивото, на което сте:) Но изправена пред мисълта, че когато ги видя ще се превърна в "Оптимист", предпочитам да си остана "лайно"-то, което съм.



Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Mi6itrunka]  
Автор Edna (такава)
Публикувано07.07.05 09:16



Редактирано от Edna на 07.07.05 09:19.



Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Mi6itrunka]  
Автор дивaчka (осъзната)
Публикувано07.07.05 09:33



кхъ, кхъ... алиооооо оптимистаааа- нещо да кажеш по въпроса????



Тема ама и ти си еднонови [re: Mi6itrunka]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано07.07.05 09:42



мишитрънчееее!
леле мале!



аз затова като ми дойдат гости на децата - въобще не си показвам носа... затварям се в стаята, която е най-близо до изхода и си чета книжки...
ама и те си знаят - въобще не ми влизат в стаята...

простак, простак - но вече европеец!


Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Mi6itrunka]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано07.07.05 09:43




Слънчице, не се вързвай на Оптимиста.
ПочетИ му постингите и ще видиш, че той така си приказва - без да се церемони, с голямата балтия тръгва (не знам точно какво е балтия, но си го представям нещо като трион).

Не е лош човек той, само че изказът му често е с доста тръни :))))
Млада си, ще успееш да се пребориш за себе си


Редактирано от tartarianeyes на 07.07.05 09:46.



Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: дивaчka]  
Автор Шилo (каквото-такова)
Публикувано07.07.05 09:44



фитилджийка...

Щастието идва при веселите


Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Mi6itrunka]  
Автор Пeнчo 3aeka (глупав оптимист)
Публикувано07.07.05 09:59



Боже, как му се връзва! Ами да те питам, дете невинно, защо подслушваш кво си говорят големите? Ам? Май ти е скучничко сред връстниците? Ако е така - добре си дошла - тук понякога става веселба! Но ако ще я приемаш насериозно - бягай да поживееш още 20-тина години, и тогава пак заповядай!

Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка! (лична мисъл!)


Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Пeнчo 3aeka]  
Автор дивaчka (осъзната)
Публикувано07.07.05 10:00



нещо против малко свежа кръв?



Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: дивaчka]  
Автор Пeнчo 3aeka (глупав оптимист)
Публикувано07.07.05 10:02



Ни най-малко! Казах вече - добре да е дошла! Но само ако ще се весели!

Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка! (лична мисъл!)


Тема Re: От едно "лайно" за Оптимистнови [re: Пeнчo 3aeka]  
Автор k4 ()
Публикувано07.07.05 10:04



В отговор на:

Ако е така - добре си дошла - тук понякога става веселба!




...вече и на домакиня се правиш?брей...ц..




/мъж съм на ваша позната, не питайте повече/

Редактирано от k4 на 07.07.05 10:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.