Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Абе тука ме навиват.....нови  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано30.06.05 15:45



..........и ми доказват с разни примери че извънбрачните връзки освежавали брака ,а на мен нещо не ми се вярва и ще ви кажа защо.......считам че една такава връзка иска много нерви а именно да се обличаш секси ,да се гримираш,да спортуваш,да имаш винаги измити и бели зъби,да си с прическа,да ухаеш на скъп парфюм......да си в кондиция с обикалящия свят на новия си любим и и тн . и тн ....и за кво,кажете ми една единствена причина за кво......

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано30.06.05 15:54



аППсолютно. Присъединявам се към теб, с изключение на парфюма - без това хич не мога. Е, и миенето на зъбите...

Обаче - да се криеш, да се фукаш пред себе си, че на - видиш ли - любовник си имам.
Досадна история.




Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
Авторinfinity (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 15:54



Всичко, което си изредила освежава брака и без да имаш извънбрачна връзка....



Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: tartarianeyes]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано30.06.05 16:01



Да бе,че и списък имам кой става и кой не става,ама по кой критерий иди се оправяй,абе народа изпростя бе.......мама като ми разправя кви рррромантични вечери е имала.....сега няма,направо за косата и в леглото..неандерталска работа

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: infinity]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано30.06.05 16:02



Е,аз да не си мия зъбите всеки ден заради мъж бе...........за хигиена го правя

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
Автор spunk (капризна)
Публикувано30.06.05 16:26



..апа оня да земе да се окаже някой, на който чорапите му прави стояли и други такива простотии, за които даже фантазията ти не достига...басии..
....я си стой до последния "ридаещ милиционер......."



Тук е мястото на МОЯТА сигнатура!!


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: spunk]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано30.06.05 16:32



ама и аз това им разправям,това са напразни усилия, само и само да си в крак с модата........а че не става за нищо не се отчита от аудиторията........и това било защото на мъжете им падало.........либидото.....а за моето не става въпрос извъобще, абе прустаци

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
Автор spunk (капризна)
Публикувано30.06.05 16:48



Как може да падне нещо, дето въобще го нямат, ма Жоаноо!??
Ако толку искаш да си по модата - само давай фалшифи сигнали към клюкарките, за да те мразят, кукудякайки и си прави хубавите неща ,дето ги разказа за себе си,маааа...

Тук е мястото на МОЯТА сигнатура!!


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано30.06.05 16:55



кажете ми една единствена причина за кво......

Ако ти не можеш да си измислиш причина, никой друг не може да ти я измисли. Освен това, ти ги насочваш в неправилната посока (според мен).

Извънбрачната връзка не би трябвало да се осъществява заради "новия" а заради "стария". Когато вместо любим, се окаже че е някое непоносимо лайно. Ето ти една причина, но след като питаш за поне една, значи ти нямаш никаква, което изключва извънбрачната връзка при теб.
Остава да го направиш от глупост. А ти и глупава не си! Значи зАбрави!

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Абе тука ме навиват.....нови [re: Джoaннa]  
АвторEфa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 17:02



Онзи ден от скука си направих колко излиза една изневяра - като време и пари.

1. Хотел
2. Такси до хотела и обратно
3. Измисляне на основателна причина да се чупиш от работа
4. Измисляне на такава причина от другия човек
5. Консумативи (от презервативи до бутилка вино)
6. Търсене на време да закупиш консумативите и търсене на време да ги прибереш на място, където няма да ги докопа законната половинка
7. Търсене на място където да складираш дрехите за преобличане и т.н., щото някак си не върви с бельото от следобедния секс да се цопнеш дома

Направо ми се зави свят каква сложна концепция трябва да направя, за едното .......
А тия неща, дето си ги изброила аз не ги слагам, щото си ги правя за мене си и без наличието на любовник. Ама има хора, които и тях трябва да прибавят към списъка, и стана тя дявол на магаре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.