Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Докато е сезона ...нови  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано29.07.04 17:55



... яжте дини на поразия! Изплакват организма! Предпазват от бъбречни заболявания.

Бащата на жена ми е от Кубрат. Динен район. Помни се колко диня е било изяждано, колко нещо! Като последица от това, в този район има най-малко хора страдащи от бъбреци.

Пък и не е лошо, студена диня по летните жеги.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Докато е сезона ...нови [re: Oптимиcт]  
АвторMy Eye (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 23:35



Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Бъбреците* какво общо имат с Кубрат?

"I'm a big, big girl
In a big, big world
It's not a big, big thing
If you leave me.
But I do, do feel
That I'll miss you much.
Miss you much!"

* Голям си РЪБ, Оптимисте!



Тема Re: Много съм полезна.....нови [re: Oптимиcт]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.08.04 08:26





Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема тия в Кубратнови [re: Oптимиcт]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано11.08.04 11:45



изобщо не строят тоалетни? Чудех се аз, що така мирише като минавам оттам ...

Agent of Change


Тема и още нещо за динята [re: Oптимиcт]  
Автор Debora ()
Публикувано11.08.04 12:50



This year, almost a quarter of a million men will be diagnosed with this cancer. There is, however, a very powerful antioxidant that can help reduce the risk of prostate cancer. It is lycopene. The red color in Watermelon and Red Grapefruit, comes from lycopene. The more red it is, the more lycopene in the fruit. Recent studies have shown that men who have high levels of lycopene in their system, have a 45% less chance of getting prostate cancer. Men, it’s very simple. Eat more Watermelon!



Тема Амчи то...нови [re: Oптимиcт]  
Автор дeдo Aндpo (познат бе!)
Публикувано11.08.04 14:27



биричката не върши ли същата работа?

Я познай, кой съм аз?!

Тема ООООООООО ...нови [re: Oптимиcт]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано11.08.04 16:07



бичам Много е пичогонно, не, бе пикочогонно - изпишквам 3 пъти собственото си тегло

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: тия в Кубратнови [re: Ecнaф]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано11.08.04 20:56



Кубрат е родния град на Нашенската певица Лили Иванова. На времето правих проект за административна сграда там. В целия квартал имаше само две дървета- на терена за сградата. Огромни красиви Чинари. Така усуках проекта за строеж ,че да запазя дърветата и те да помогнат за възприемане на архитектурата. След време отивам на авторски контрол и какво да видя-ония отсекли горките дървета. Сега сградата си стои усукана и нелепа.

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Амчи то...нови [re: дeдo Aндpo]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано11.08.04 20:58



Ами да!!!

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: тия в Кубратнови [re: Гинec]  
АвторMy Eye (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 21:17



Гинес, не е нужно да се драматизира толкова за отсечените дървета. Навремето (бях малка) като отсякоха липата току под терасата ни ме обзеха странни мисли. Съседът ни не можеше да паркира колата си и обяви, че дървото му пречи. Нямах си и на представа тогава колко е трудно всъщност да паркираш една кола и в детското си невежество го обвиних (съседа) във вандализъм и грубиянщина :). Много ми липсваше мириса на липа в летните юнски нощи, но някак си свикнах...После, т.е. сега, като те чета и си мисля, че по-страшно е да отсечеш човешката вяра, че дървото може да донесе свежест и уют на една сграда, а че дърветата си отиват от нас отсечени...това е друга тема и няма нищо общо с усуканите и нелепи мисли, които я съпровождат...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.