Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 09.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Олеле, тия в Парагвайнови  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано03.08.04 00:39



са се изпържили яко. Чета сега, може да ви е старо, ама към 300 души в някакъв търговски център в столицата им (нещо с А- започва) измрели при пожар, понеже затворили вратите - да не си тръгнат, преди да платят. Е тва е търговия: плати или умри. Няма връщане на стока, ама обувките вече изгорели, ама панталоните в момента горели ... нема лабаво. Интересно, дали охраната на магазина ги е отстрелвала директно, ако някой се помайва край изхода?

Agent of Change


Тема с "А" започва...нови [re: Ecнaф]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.08.04 01:17



май беше Асунсион.

Бъдете високи!


Тема А с "М" започва...нови [re: ABe]  
Автор дeдo Aндpo (познат бе!)
Публикувано03.08.04 09:15



оная в Уругвай - Монтевидео (на сръбски си правят кодош с тази столица - викат я "моj те видео", демек моят (ха, отгатни за кой става въпрос) те видя.
А тия, управата на тоа дукян, бая зор ша видат, докат изплатат сички обезщетения на семействата на пострадалите, Бог да ги прости, вечна им памет!

Я познай, кой съм аз?!

Тема Re: Олеле, тия в Парагвайнови [re: Ecнaф]  
Автор ()
Публикувано03.08.04 11:53



Все едно ставаше дума за друга планета, честно. Фантастика. Обаче... абе, трагедия.

Acropolis adieu


Тема Re: Към темата, но косвенонови [re: Ecнaф]  
Автор тopбa ()
Публикувано03.08.04 12:36



The word 'news' did not come about because it was the plural of 'new.' It came from the first letters of the words North, East, West and South. This was because information was being gathered from all different directions.

Харесва ми като хипотеза, без да съм сигурна, че е вярно.

Всяка вечер гледам новините по ТВ. Много ме потискат. Вие как ги преживявате?



Тема бе -нови [re: Ecнaф]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано03.08.04 12:43



туй дето са затворили вратите - да не би платците да избягат - е най-ужасното - и то ме кара да мисля, че има и по-зле от нас...

ама - все пак ме гложди съмнението - ако беше в наш магазин - дали също нямаше да затворят вратите...
засега съм убеден, че нямаше да ги затворят...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Олеле, тия в Парагвайнови [re: Ecнaф]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано03.08.04 13:19



Ами хората си имат принципи,не е като унас да се краде и без пожари.........тестват се хората,кой ще издържи.....но иначе си е трагедия,вече човешкия живот не струва пукната пара, и то в целия свят,измениха се критериите....може би така и трябва,не знам

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Към темата, но косвенонови [re: тopбa]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано03.08.04 16:38



Аз от доста известно време ги избягвам ... поради хипохондрия. За тебе майтап, за мен - истина, но преди година-две ми играеше кръвното, точно около вечерните новини, плюс някакво гадно разтреперване и супер пулс. Да не разправям и за някакъв почти предсмъртен ужас, който изпитваш. Освен тройката билки (валериан и др.), дофторът каза да го тейквам ийзи - понеже сичко си било наред, след седмици изследвания. То ясно, че или са некфи критически хормони, или по-скоро стрес, но... като спрях да гледам новини, някак всичко изчезна. И сега, хем знам, че не е така, хем шубето държи и не смея, мамка му...
Та, може би има нещо - в съпреживяването. Аз, хем по интернет се ориентирах и малко по радиото, но тутакси си представих същото в нашата Билла, да речем. По-нататък фантазията ми се разпростря върху геройските хипотетични усилия да вадя децата... но вече се контролирам и оставам само с неприятното усещане, не стигам до разтреперването. Старост-нерадост Не трябва за всичко да се поставяме на мястото на другите, емпатията е нездравословна!

Agent of Change


Тема Днес обаче си мисля, ченови [re: Джoaннa]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано03.08.04 16:41



има някакво търсене на сензация в тази информация, че затворили вратите, за да няма кражби. Арестували шестима, които естествено категорично отричат това да е истина. То верно, кой би мислил за продажбите в такава ситуация.

Agent of Change


Тема Re: Към темата, но косвенонови [re: тopбa]  
Автор toku_shto (не членувам)
Публикувано03.08.04 18:20



Аз се опитвам да се дистанцирам. Поне да не гледам.
Като само мисля и чета за това мога да си сложа граница на въображението. Винаги съм смятала, че от всички видове смърт тази е най-ужасната.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.