Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема готово  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано27.06.04 03:28



завърших ги!
сега искам да знам шмъ зимгате ли?!?

и за да е ясно - ръбата съм, чепата съм, бърбя всеки новодочут диалект, както и всяка щуротия дочута от местната хлапетия, много крада! - особено китки, дъвки, бонбонки, залези, лафчета и прочие квот ми хареса в нета, много приказвам, рядко нещо казвам ... абе кофти човек, с две думи ... направо болен, докторицата ми преди някое време обяви, че нищо ми нема, тва били просто 40те - диагноза било и тва ... докторска работа, ама си е истина, хм, дотук направо невинно звучи - лъжа е повечето, о, да! и много лъжа! ама пък с кеф!
.... тук очаквам разумни доводи - защо да не влизам тук? и евентуално етикета на молбата къв да е ... за всеки случай де



Тема те преди време даже и мен приеха тук [re: Moapeйн.]  
Автор Maлka Hoщнa Myзиka (In The Marble..)
Публикувано27.06.04 07:49



*или поне така ми се иска да си мисля*, хем аз знаеш по възраст не съм за тоя клуб и надали скоро ше да бъда, хеле пък теб да не приемат. И ако знаеш кви купони вдигат - падне ли ти сгоде случай, бягай натам - особено ако е варненски. Само недей да пиеш водка със бира, че на следващата сутрин мноу брутално става *да ги и на водката и на бирата, и на оня за чието здраве ги пих снощи де, че ми е най добра дружка вече толкоз години, ама дори зарад неговото здраве май не требеше да се режа така* Пък наш'та порода сме купонджии хора и като има хапка и пивка достойно се представяме, а местните доколкото помня имаха май някакво изискване на обратнара страна на етикета към молбата, ако може директно да пише къде шъ да е партито

Nie mehr wodka mit bier.Ne, ne.Nie mehr.Im meinen ganzen Leben nicht.Noe.


Тема Re: готово [re: Moapeйн.]  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 11:52



Зимгахме тъ РаТке



Тема Re: готово [re: Moapeйн.]  
Автор milka ()
Публикувано27.06.04 15:58



Аааа, добре си дошла! Тук хората са наистина чудесни. Понякога прехвърчат искри, ама да не ти пука...
И един съвет. Като идваш във Варна, непременно опитай от шефската ракия на Кико. Аз лично не съм я опитвала, но другите "клубари" разказват, че е много хубава.



Тема Добре дошла!нови [re: Moapeйн.]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.06.04 18:52



Сигурно ще ти хареса при нас. Ако вече не ти е харесало, де.

Я, наздраве!
Кажи сега кво праиш!

Бъдете високи!


Тема Re: ооооооооооооооо [re: Moapeйн.]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано27.06.04 21:03



Начи ти досега си бракониерствала тук, така ли?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: те преди време даже и мен приеха тукнови [re: Maлka Hoщнa Myзиka]  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано27.06.04 21:43



та викаш да не ме е еня по какъв критерии евентуално ще ме или не приемат. хайде помисли докрая, ако поизтрезнееш и поискаш да го правиш - твоя си работа.

сигурно е трябвало да уточня по-горе, че моля за мнения и отговори изключително хора отблизо взели на визир или преминали 40те.

в немския съществителните се пишат с голяма буквичка първо и второ правилно ще е:"In meinem ganzen Leben ..."

мерси за указанието все пак, като сефте отговор няма как да не си го отбележа и помня докато обмислям



Тема Re: ооооооооооооооонови [re: Kaily]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.06.04 21:44



Хи-хи. И аз като нея. Бракониерствам.



Тема Re: готовонови [re: Moapeйн.]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.06.04 21:44



Яяяяя да влизаш тук!



Тема Re: готовонови [re: минyвaч]  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано27.06.04 21:44



ей тва исках да чуя май




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.