Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Бъдете уверени,нови  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано04.06.04 11:46



че страната ни ще стигне много далеч със своите шкембе чорба, ракия и вино.

Това каза вицепремиерът Пламен Панайотов на дискусия в аулата на СУ "Св. Климент Охридски" за бъдещето на България."
Аз тъкмо се чудех защо лекарите са против рекламата на ракия и вино, а то става ясно, че явно са и против реклама на шкембе чорба. Само така, тихомълком, ще стигнем "много далеч" Вредната шкембе чорба, като придобие тайнствена привлекателност, ще угроби съперниците ни към върха.

ПП: Но това не е всичко. Ето и безплатни екстри:
"С шкембе чорбата само ще вървим напред в Европейския съюз, тъй като тя се цени изключително много както от българи, така и от европейци." Това каза вицепремиерът, който разясни предимствата на европейското бъдеще на България.
Ама кефи ме този бе-е, така професионално намерено конкурентно предимство!

Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 04.06.04 11:49.



Тема Re: "Бъдете уверени, [re: Ecнaф]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано04.06.04 12:00



Не знам дали с шкембето ще вървим напред, ама много ще ни върви с една червена роза забита в голия ни гъз, тогава вече не само Европа, а и света ще е в краката ни!!!!!!!

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: "Бъдете уверени,нови [re: Ecнaф]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано04.06.04 12:03



...малей ако това е истина действа ми отчайващо, а бе направо си е тъпо......та аз като не обичам шкембе чорба и вино няма да стигна далече....е остава ми утехата, че обичам ракийка и все ще допълзя до някъде....

Връзката поставя в зависимост


Тема Виж,нови [re: Джoaннa]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано04.06.04 12:10



кво, да е по европейско по-добре розата да е между зъбите, а на нейно място да забием по балкански люта чушка, пък и прави пикантно шкембето.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Виж,нови [re: Casper.]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано04.06.04 12:14



Абе с това напъване за този съюз ими чувството че ще скъсаме някоя важна жила,то са напъни,то е чудо....ние сме си на балканския полуостров, на кръстопът, само облаги може да вадим, ама то се иска повече от акъл....

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема За конкурсанови [re: Джoaннa]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано04.06.04 12:15



Колко образно само Трябваше да участваш в конкурса за лого на България, ама свърши

Agent of Change


Тема оня пак се е объркалнови [re: Ecнaф]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.06.04 12:41



в Евросъюза не е ебават шкембечорбата за нищо - имат забрана за продажба и употреба на всякаква карантия - шкембе, бъбречета, дробчета, мозъче, езиче, чревца, бели бъбречета, сърца... по санитарно-хигиенни съображения. баси тъпанарите само на гърците дават да не се съобразяват с тази забрана, щото ги имат гърците за нещо като циганите на ЕС

дано и нас ни сложат в рубриката "ЕС цигани", щото иначе направо се записвам във Фронта за освобождение от Евросъюза

че може ли нормален българин да живее без шкембечорба и другите вкуснотии?!?!

IMAGINE...


Тема Re: и докатонови [re: Ecнaф]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано04.06.04 15:33



разливаме вино, бира и чорби по пътя към Европа, в София пак се изпостреляха.................


ALL RIGHTS reVERsed

Тема Re:Що пък...нови [re: Джeйн]  
Автор _Wind_ (;))
Публикувано04.06.04 17:45



...да не пробием с шкембе чорбица на Европейския пазар.Бе, там може да са забранени разни манджи с дреболийки, ама ще я поевропейчим малко . Като добавим витамин C и някой друг антибиотик за разнообразие , даже ще я предлагаме комлект с водка, ей кат тая например:
"Водка "SHOCK" - SPECIAL 0.7L, Alc. 37,5%
Нова елитна водка, произведена от висококачествен етилов алкохол, натурален пчелен мед, лактоза и витамин: "С", "В1" и "В6" по специална технология на очистване на спирта и омекотената вода, която достига вкуса на чиста планинска вода. Прибавката на витамините "С", "В1" и "В6" намаляват вредното въздействие на алкохола върху човешкия организъм, а използването на натурален пчелен мед и лактоза придават на водка "SHOCK" SPECIAL мекота на коприна."
Аха, ми тя кат аптека пущината и накрая кат се насвятка човек може да си полегне и на копринен чаршаф.
Е, нема начин да не пробием на Европейския пазар с такива лековити храни и напитки.




Тема То от напъване [re: Джoaннa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.06.04 17:54



най-много до пране на гащи да стигнем, ама пък тогава става лошо щот екоминистърката дебне по колко пъти си перем гащите
и дали са достатъчно насрани
та да може да бъдат прани.
Я то взе че се изримува?

Bеer? Moooorrre?



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.