Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вижте хората какви тоалетни ползватнови  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано07.04.04 15:50





Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш

Тема Ово йе стАндарт!!!нови [re: Oптимиcт]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано07.04.04 15:53







Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползватнови [re: Oптимиcт]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано07.04.04 15:56



Не виждам консултант

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Консултантът е ... отзад ... [re: Casper.]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано07.04.04 15:58



зад главния дивайс, де! Не се види на снимките.



Тема Като готварски печки, замислени от интелектуалци [re: Oптимиcт]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано07.04.04 17:38



Много силни тоалетни! И как ще бъдат чистени след като бъдат оцапани? Как ще бъдат почиствани ъгълчетата и цепнатинките и разните сложнотий, където ще се загнездва мърсотия и ще бъдат развъждани патогени?

Досущ като готварските печки, замислени от разни интелектуалци. В показния салон блестят много силно и модерно - до като се наложи да бъдат изчистени! И тогава се разбира, че тези печки не са били замислени да бъдат чистени! Щото който интелектуалец ги е замислял - той не е чистил печка. За разлика от професионалните печки, замислени за... готвене и чистене. Могат да бъдат разглобени и почистени с пара под налягане. Такива печки не са върло лъскави и нагиздени с джаджи - но са практични и ЧИСТИ.

Та показаните тоалетни... Яка му душа на нещастника, който ще ги чисти. Приличат ми на германщини, да ти кажа. Нещо като електрическата система на нашата Форд Ветрозвезда, замислена от интелектуалците на Бош. Бош, предполагам, идва от силното турско влияние в Германия, сиреч от БошЛаф. Само че аз съм виждал последствия от германско изсиране; хората си имат и храна, и задници да я изхвърлят, и показаните гиздосий по кенефа, с моето скромно въображение, пък нали и СЪМ чистил кенефи на млади години, та аз ги виждам осрани при употреба. Може би не пряко осрани, а пипнати с омазана ръка, след като тоалетната хартия е пробита в лайнената каша от натисналия пръст... Сценарийте са много и най-различни! Който не е чистил кенефи не знае милионите начини за осирането им.

И пултовете колкото и да са "хигиенични", примерно под пластмасова гладка повърхност, самите чаркове долу в гърнето... Леле мале!

Все едно. Благодарности за снимките! Професионални!



Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползват [re: Oптимиcт]  
Автор toku_shto (не членувам)
Публикувано07.04.04 17:58



Тия тоалетни са за хора, които нямат лаптоп. А който няма лаптоп, не му е потупнал компютър в тоалетната.
Та са безмислени. Бъзик са.

Да си ги ползват със здраве.

Аз пък си харесвам импровизираната библиотечка в тоалетната.


Редактирано от toku_shto на 07.04.04 18:11.



Тема Re: Като готварски печки, замислени от интелектуалци [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано07.04.04 18:12



Св.Скромни, Сър !
Според мене, тия чудесии на съвременната фекална техника са създадени да бачкат на автопилот :))) Демек, самохигиенизират се ! Като кенефите по тротоарите в Париж - нали знаеш - чекаш си отвънка, като излезне некой, да светне зелено, че вътре се мие, суши, центрофугира, обезмирисява и обезпаразитява - абе сичко с обез !!! И после като си пущиш парицата и влезнеш, можеш да си пъшкаш хигиенично, при тва си слушаш кеф ти Бах, кеф ти Милчо Левиев, кеф ти друго нещо - за сичко си има копчета, мааму ...
На мене специално - показаните от Сър Оптимиста чудесии са ми все още неосъществена мечта, към която се стремя с неувяхващ мерак !


- - - - -
Иначе са ги измислили японците.
И в момента заливат с тех Китай.

<... ако човек е без спирачки, задължително набляга на клаксона ...>


Тема Re: Като готварски печки, замислени от интелектуалци [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано07.04.04 18:55



Първата тоалетна, предполагам не е сери-озна.
Другите обаче са по всички модерни хотели в Япония. Такъв им стандарта. Затопля седалка, затопля вода преди да измиеш дупе с натискане на бутонче. Дори силата на струята можеш да нагласиш. Гледам има струйка за миене на дупе, но има и душ за третиране на яйчници с топла вода. А третирането на яйчници с топла вода, с други дума казано е постигане на оргазъмче. Като споделих с жена ми, сметна ме за луд, но то е защото не знае.

Преди няколко дни, правейки снимки из София, минах покрай централна баня. Още е в ремонт, но вратата беше отворена и се качих по стълбите да надникна вътре. Имам спомени та да ги опресня малко. Изкочиха двама пазачи. Разговорихме се. Дори единият прояви доброжелателност, изключи алармата и ме въведе в мъжката част да ми покаже сегашното й състояние. Тази сграда, по липса на друга, в момента съхранява музейни експонати. Евентуално ще се превърне в музей и малка част от нея ще работи по предназначение, използвайки топлите минерални води за лечение.

Та, спомням си освен трите басейна, един от които беше общ, за жени и мъже, на вторият етаж, където беше сауната, имаше една или две седалки като за тоалетна чиния. Точно по средата отдолу имаше насочен душ право нагоре, така че като седнеш, да ти облива дупето. С един кран отстрани регулираш струята. Същите приспособления ги е имало и в женската тоалетна. Във връзка с това, преди години още, една жена ме открехна за какво най-вече ги използвали. Дори ми описа процедурата. На тази джаджа винаги имало опашка от жени, чакащи реда си. Казаваше, че като видят седналата жена да потреперва, това било индикация че е готова и след секунди ще освободи седалката за следващата на ред. Така си постигали оргазъм много по-лесно отколкото използвайки нас, мъжете, за тая работа. Абе чиста работа откъдето и да я погледнеш. А банята е строена 1902г.
Направих няколко снимки и отвътре, но пазача ме помоли да не ги публикувам, че може да си загуби работата. Обещах му.

Мисля напразно се тревожиш за чистотата на японските тоалетни. Все едно аз да се тревожа, по спомените си как аз съм чистил войнишки тоалетни със "шомпул". Ами няма нищо общо.

Ако знам откъде мога да си купя такава, не бих се замислил изобщо.
В плановете ми е да си купя седалка от Германия, с монтирано устройство в нея, което се проточва от задната страна на седалката, малко под ъгъл надолу и насочва струята ТОЧНО КЪДЕТО ТРЯБВА.
Вече и тук се опитват да правят подобни имитации, но като му гледам изработката, водата ще цвърти повече навън от тоалетната, уцелвайки долната част на гърба ти. Няма движещи се части. Уцелих ги в един магазин в началото на Пиротска.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Може би, точно това е "задната" идея на фирмата! [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано07.04.04 19:43



Купуваш си тоалетна "с много супер-екстри" и изобщо не значи, че ще я ползваш 20-на и повече години! След няколко месеца, хайде година, тя се задръства и добре импрегнира и щеш не щеш, купуваш нова. Ето така се прави оборот при капитализма!



Тема Re: Вижте хората какви тоалетни ползват [re: Oптимиcт]  
Автор TheSameOne (Същият)
Публикувано07.04.04 19:58



A бе, японска им работа!

Направо да им ... пикаеш на тоалетните!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.